Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Akių kaukė „Louise“

Kaina
12.75 €
Sukurkite paslaptingą, bet žavų stilių su fatališka akių kauke, pagaminta iš kokybiškos medžiagos, suteikiančia prabangą ir ryškų stilių.
 
Elegantiška, bet provokuojanti, ši kaukė yra puikus būdas pridėti truputį intriguojančio žavesio prie bet kurio vakaro įvaizdžio.
 
Jos lanksti struktūra leidžia, pritaikyti ją bet kokios formos veidui.
Tai yra tobulas priedas bet kokiam vakarui, nuo pasimatymų iki dramatiško vakarėlio.
 
Ji puikiai dera su jausminga pieštuko formos suknele ar bet kokia kita drabužių kombinacija, suteikdama jums stilingą ir seksualią išvaizdą.
 
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

AKIŲ KAUKĖ „LOUISE“  
Prieš pradedant naudoti kaukę įsitikinkite, kad veidas yra švarus ir sausas.  Jei norite, galite pasidaryti savo įprastinį makiažą, tačiau nepamirškite, kad kaukė gali uždengti dalį jūsų akių srities.  
  
Prieš uždėdami kaukę, nuimkite daugkartinio naudojimo lipdukus ir pritvirtinkite juos prie kaukės vidaus dalies, atitinkančių jūsų akių ir veido kontūrus.  Lipdukai yra odai draugiški ir nekelia diskomforto.  
  
Dėkite kaukę ant veido, prilaikydami ją taip, kad lipdukai būtų tiesiai ant odos. Įsitikinkite, kad kaukė yra patogiai prigludusi prie veido ir nejuda. 
  
Nuo šio momento jūs esate pasirengusi dalyvauti bet kokiame renginyje, pasimatyme ar net seksualiniame žaidime su jūsų partneriu.  "Tai yra gera galimybė pridėti truputį Paslapties ir žavesio prie savo įvaizdžio.  
  
Priežiūra:  Po naudojimo, švelniai nuimkite kaukę ir valykite ją drėgnu audiniu. Lipdukus galima plauti šiltu vandeniu, leisti jiems natūraliai išdžiūti ir vėl naudoti ateityje. Saugokite kaukę sausoje ir vėsioje vietoje iki kitos naudojimo progos. 
  
 
AKIŲ KAUKĖ „LOUISE“

Prieš pradedant naudoti kaukę įsitikinkite, kad veidas yra švarus ir sausas. Jei norite, galite pasidaryti savo įprastinį makiažą, tačiau nepamirškite, kad kaukė gali uždengti dalį jūsų akių srities.
 
Prieš uždėdami kaukę, nuimkite daugkartinio naudojimo lipdukus ir pritvirtinkite juos prie kaukės vidaus dalies, atitinkančių jūsų akių ir veido kontūrus. Lipdukai yra odai draugiški ir nekelia diskomforto.
 
Dėkite kaukę ant veido, prilaikydami ją taip, kad lipdukai būtų tiesiai ant odos. Įsitikinkite, kad kaukė yra patogiai prigludusi prie veido ir nejuda.
 
Nuo šio momento jūs esate pasirengusi dalyvauti bet kokiame renginyje, pasimatyme ar net seksualiniame žaidime su jūsų partneriu. "Tai yra gera galimybė pridėti truputį Paslapties ir žavesio prie savo įvaizdžio.
 
Priežiūra: Po naudojimo, švelniai nuimkite kaukę ir valykite ją drėgnu audiniu. Lipdukus galima plauti šiltu vandeniu, leisti jiems natūraliai išdžiūti ir vėl naudoti ateityje. Saugokite kaukę sausoje ir vėsioje vietoje iki kitos naudojimo progos.
 
 
APIE KAUKĘ:  
Pakuotės matmenys: 23,50 x 15,70 x 0,30 cm 
Pakuotės svoris: 46 gr 
Gaminio matmenys: 21,6 x 9,6 x 0,1 cm 
Gaminio svoris: 8 gr 
Medžiagos: 100 % PVC
APIE KAUKĘ:

Pakuotės matmenys: 23,50 x 15,70 x 0,30 cm
Pakuotės svoris: 46 gr
Gaminio matmenys: 21,6 x 9,6 x 0,1 cm
Gaminio svoris: 8 gr
Medžiagos: 100 % PVC

Apie prekinį ženklą

„Bijoux Indiscrets“ yra moterims priklausantis intymaus sveikatingumo prekės ženklas, pagrįstas nuostata, kad kai jautiesi gerai, džiaugiesi dvigubai daugiau. Marta Aguiar ir Elsa Viegas savo pirmąsias kolekcijas pradėjo kurti dar 2006 m., remdamosi besivystančiu seksualumu ir sutelkdamos pastangas į moterišką malonumą. Intymi kosmetika, malonumo žaislai ir įkvepiantys apatinio trikotažo aksesuarai, sukurti tam, kad įprastas žmogus jaustųsi nepaprastas.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt