Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Penio pompos

Vakuuminio masažo privalumai. 

Momentinis penio efektas, kurio metu vakuumo principu padidėja jis ir malonumas. Įrankis ieškotojams, geidžiantiems savo pasididžiavimui suteikti galios.
Tai paprastas būdas suaktyvinti kraujo apytaką ir lytinius žaidimus pagardinti aštrios stimuliacijos prieskoniais.
Penio pompos padeda pasiekti ir išlaikyti erekciją, tad yra naudojamos ir erekcijos sutrikimams gydyti. 

Klasikinė penio pompa
Shots
Klasikinė penio pompa "PASITIKĖJIMAS"
22.25 €
Švytinti tamsoje penio pompa „Didysis siurprizas“
Shots - Ouch
Švytinti tamsoje penio pompa „Didysis siurprizas“
22.35 €
Penio pompa „Tobulas dydis
Doc Johnson
Penio pompa „Tobulas dydis"
23.35 €
Penio pompa „Pasitikėk savimi
Seven Creations
Penio pompa „Pasitikėk savimi"
30.75 €
Penio pompa su slėgio matuokliu
Shots
Penio pompa su slėgio matuokliu
42.65 €
Automatinė penio pompa „Luv Penis Pump“
Shots
Automatinė penio pompa „Luv Penis Pump“
47.95 €
Penio pompa „Ypatinga galia“
Shots
Penio pompa „Ypatinga galia“
53.45 €
Automatinė įkraunama penio pompa „Luv Penis Pump“
Shots
Automatinė įkraunama penio pompa „Luv Penis Pump“
59.85 €
Penio pompa XR Brands
XR Brands
Penio pompa XR Brands" Jack Mate Penis Pump"
69.45 €
Penio pompa Maiatoys
Maiatoys
Penio pompa Maiatoys "Jackson"
74.85 €
Penio pompa Bathmate „Hydro 7“, Mėlynos spalvos
BATHMATE
Penio pompa Bathmate „Hydro 7“, Mėlynos spalvos
96.15 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydro7", Permatomos spalvos
96.15 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydro7", Raudonos spalvos
96.15 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax3", Mėlynos spalvos
105.75 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax3", Permatomos spalvos
105.75 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax3", Raudonos spalvos
105.75 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax5", Raudonos spalvos
115.35 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax5", Permatomos spalvos
115.35 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax5", Mėlynos spalvos
115.35 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax7", Mėlynos spalvos
128.25 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax7", Permatomos spalvos
128.25 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax7", Raudonos spalvos
128.25 €
Penio pompa XR Brands
XR Brands
Penio pompa XR Brands "SM Penis Pump Kit"
140.85 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax7 WideBoy", Mėlynos spalvos
147.45 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax7 WideBoy", Permatomos spavos
147.45 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax7 WideBoy", Raudonos spalvos
147.45 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax9", Mėlynos spalvos
165.55 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroMax9", Permatomos spalvos
165.55 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "Hydromax9", Raudonos spalvos
165.55 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroXtreme 3"
171.05 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroXtreme5 - Clear"
192.55 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroXtreme7 - Clear"
213.55 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroXtreme 9"
245.85 €
Penio pompa
BATHMATE
Penio pompa "HydroXtreme11 - Clear"
256.55 €

Malonumas ir pasitikėjimą savimi didinantys pokyčiai. Būtent tai siūlo penio pompos, kurios naudoja vakuumą tam, kad laikinai padidintų penį bei suteiktų dar malonesnes sensacijas masturbacijai ar aktui. 

Nesvarbu, ar žaisite vienas, ar su partnere, penio pompa gali puikiai papildyti jūsų repertuarą ir įnešti į žaidimus daug naujų emocijų. Provocat.lt galite rinktis iš daugybės skirtingų pompų tipų, todėl galėsite rasti tobulą variantą, kuris atitiks konkrečius poreikius ar išpildys ir pačias slapčiausias fantazijas. Informacija mūsų parduotuvėje atsakys į klausimus: ką daro penio pompa, kaip ją išsirinkti, kokių jų galima įsigyti internetu bei kodėl vyrams apskritai galėtų būti verta išmėginti šį žaisliuką?
 

Penio pompos


Penio arba varpos pompa - tai prietaisas, kuris, naudodamas vakuumą ir siurbimą padidina kraujo sutekėjimą į varpą ir taip sukelia stipresnę erekciją, laikinai net galėdamas padidinti varpos ilgį ir apimtį. 


Prietaisą sudaro cilindras, uždedamas ant penio, ir siurblys, kuris gali būti rankinis arba elektrinis ir naudojamas siurbimui sukurti. Kai kurie siurbliai taip pat turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, vibruojančius elementus arba atleidimo vožtuvą, padedantį kontroliuoti siurbimą. Penio pompa gali būti naudojama ne tik kaip žaisliukas savo aistringų malonumų tenkinimui, tačiau ir kaip priemonė kovoje su erekcijos sutrikimais.


Ne viena penio pompa tinka žaidimams duše, todėl tikrai galėsite patenkinti malonių pojūčių geidulį. Daug vyrų pastebi, kad po pompos panaudojimo, penis ne tik laikinai padidėja, tačiau ir pasidaro jautresnis. Dėl to masturbacijos ar akto teikiamos sensacijos bus dar stipresnės, tad pompos naudojimas ne tik malonus, bet ir naudingas.
 

Penio pompų rūšys


Vos tik užmetus akį į prekių katalogą galite matyti, jog jame yra net kelių skirtingų tipų penio pompos. Kiekvienas iš jų turi unikalias savybes ir ypatumus. Nuo jūsų pomėgių ir aplinkybių labai priklauso ir tai, kuris žaisliukas tiks labiausiai. 


Paprastai lengviausia išskirti pompas į rankines arba automatines bei oro arba vandens (hydro) siurbimo pagalba veikiančias. 


Rankinė pompa turi specialią rankenėlę arba pumpavimo mechanizmą, su kurio pagalba sukuriamas ir gali būti didinamas slėgis. Su rankine pompa, visa kontrolė visada išlieka pačio vyro rankose, o rankinės pompos taip pat gali pasižymėti ir patrauklia kaina.


Elektrinės pompos paprastai turi reguliuojamą veikimą ir jos naudojimas lengvai pritaikomas prie vyro poreikių. Su skirtingais režimais tikrai pavyks rasti malonumą ir efektą, kurio trokštate. 


Dar verta paminėti ir Bathmate bei kitas hidro pompas. Jose pumpavimui naudojamas ne oras, o vanduo. Tokią pompą paprastai sudaro cilindras, kuris užmaunamas ant penio, rankinis siurblys arba varikliukas, sukuriantis siurbimą, ir vandens kamera. Kai kurios hidro penio pompos taip pat turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, atleidimo vožtuvą arba vibruojančius elementus.


Vis daugiau vyrų pastebi, kad jiems patinka būtent tokios varpos pompos. Taip yra dėl didesnio patogumo. Stimuliavimas vandens pagalba gali suteikti natūralesnę ir švelnesnę siurbimo jėgą, palyginti su oru. Jie taip pat gali būti efektyvesni erekcijai sukurti, nes vanduo gali padėti tolygiau paskirstyti siurbimo jėgą aplink visą varpą, taip paskatinant tolygią kraujotaką. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad tokia pompa pareikalaus ir daugiau priežiūros.
 

Kaip naudoti penio pompą?


Prieš išsiaiškindami, kaip naudoti penio pompą, atidžiai pasirinkite tinkamą modelį pagal tipą ir dydį. Skirtingi modeliai yra pritaikyti skirtingai penio anatomijai ir ilgiui. Tinkamai pasirinkus – efektas bus pats didžiausias ir pastebimiausias.


Naudoti pačią pompą kiekvienam vyrui turėtų būti gana paprasta. Svarbu laikytis gamintojo instrukcijų, kad pasitenkinimą jaustumėte ir dėl pojūčių, ir dėl rezultatų. 

  1. Pasirinkite lubrikantą (jeigu reikia) ir patepkite juo cilindrą bei varpą, kad geriau užsandarintumėte pompos angą ir sumažintumėte trintį.

  2. Uždėkite cilindrą ant varpos ir įsitikinkite, kad jis laikosi tvirtai.

  3. Pradėkite švelniai pumpuoti prietaisą, kad atsirastų siurbimo ir pumpavimo sensacija. Gali tekti sustoti ir reguliuoti cilindrą, kad įsitikintumėte, jog jis nėra per daug įtemptas arba per daug laisvas. Neskubėkite.

  4. Kai pajusite, jog erekcija pasiekė norimą lygį, nustokite pumpuoti ir atleiskite siurbimą naudodami atleidimo vožtuvą (jei siurblys jį turi).


Jei siurblį naudojate erekcijos sutrikimams gydyti arba siekiate dar ilgiau mėgautis malonumais, erekcijai palaikyti padės ir suspaudimo žiedas. Tinkamai naudojama penio didinimo pompa padės mėgautis kiekviena žaidimų akimirka bei pridės pasitikėjimo savimi. 
 

Kodėl verta išbandyti penio pompą?


Yra keletas priežasčių, kodėl galbūt norėsite išbandyti šį žaisliuką. 


Pirmiausia, tai gali būti įdomus ir jaudinantis būdas vyrui praturtinti savo intymų gyvenimą. Antra, jos taip pat gali padėti pasiekti ir išlaikyti erekciją. Kai kurie žmonės penio pompas naudoja net kaip būdą laikinai padidinti varpos dydį, nors svarbu pažymėti, kad rezultatai paprastai būna tik laikini. 


Jei norite išbandyti varpos pompą, jau dabar pasinaudokite prekių filtrais, rikiavimo įrankiu ir informacija dominančių prekių puslapiuose bei įsigykite tinkamiausią variantą internetu, iš Provocat.lt!


 

Turite klausimų? Susisiekime.