Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai kamuoliukai skirti treniruoti makšties ir dubens raumenis.

Tobulai tinka prieš ir po gimdymo sustiprinti nusilpusius raumenis ir susigrąžinti galimybę patirti intymius malonumus. Saugūs ir švelnūs Tavo kūnui, tinka naudoti tiek solo, tiek poroje aistroms kurstyti.
 

Apgaubk savo vaginą rūpesčiu ir malonumu.

Kas yra vaginaliniai kamuoliukai?


Vaginaliniai arba Kėgelio kamuoliukai yra sekso žaislas ir treniruoklis viename. 

Prieš aktą arba akto metu naudojami kamuoliukai stimuliuoja makšties sieneles bei dubens sritį taip, kad kiekviena maloni sensacija būna dar stipresnė. 

Kamuoliukus arba rutuliukus galima naudoti nebūtinai tik akto metu ar prieš jį. Tinkamai pasirinkus, Kėgelio kamuoliukai (rutuliukai) padeda treniruoti dubens dugno ir pilvo srities raumenis bei lavinti moters kūno kontrolę. Atliekant specialius Kėgelio pratimus, šie rutuliukai gali padėti: 

  1. 1. Palengvinti susijaudinimą;
  2. 2. Jausti stipresnius orgazmus;
  3. 3. Suteikti ne tik sau, bet ir partneriui stipresnius jausmus akto metu.


Vaginalinių kamuoliukų tipai

 

Pradedančiosioms tinkantys vaginaliniai (Kėgelio) kamuoliukai yra didesnio skersmens. Tik pradėjus daryti Kėgelio pratimus, dubens srities raumenų ir makšties sienelių kontrolė yra žemesniame lygyje, todėl reikia didesnio skersmens kamuoliuko, kad juos stiprintumėte ir gerintumėte kūno kontrolę.

Naudojant kamuoliukus jau kurį laiką bei tada, kai pratimus atlikti darosi vis lengviau, rekomenduojami mažesnio dydžio Kėgelio rutuliukai. Kuo labiau norite išlavinti dubens ir makšties raumenų kontrolę, tuo mažesnių kamuoliukų jums reikia.

Kamuoliukai gali turėti ir papildomas funkcijas. Viena iš populiariausių yra vibravimo funkcija. Ji skirta sukelti dar didesnį malonumą treniruočių metu. Papildomas, vibracijų sukeliamas pojūtis prisidės prie dar labiau kvapą gniaužiančių malonumų ir orgazmų.

Kuris kamuolėlių tipas geriausias jums? Jei esate pradedančioji - rekomenduojama rinktis vaginalinių kamuoliukų rinkinį, kurie dažnai susideda iš skirtingo skersmens bei svorio vaginalinių kamuoliukų. Jei esate pažengusi, rekomenduojama išbandyti vibruojančius vaginalinius kamuoliukus, kurie jums suteiks papildomo malonumo treniruočių metu. Provocat.lt siūlo platų aukščiausios kokybės sekso žaislų asortimentą patrauklia kaina, nedvejokite artimiau susipažinti su jus dominančiais vaginaliniais kamuoliukais. Atsidarę prekės puslapį rasite daug naudingos informacijos, kuri padės pasirinkti!
 

Kokia vaginalinių kamuoliukų nauda?


Vaginalinių kamuoliukų naudojimas duoda ne tik malonumą, bet ir naudą jūsų kūnui. Tuo jie šiek tiek skiriasi nuo kitų žaislų tipų, kadangi sugretina malonias sensacijas su geresne savijauta bei didina kūno kontrolę. Štai pagrindinės naudos, kurias suteikia vaginaliniai rutuliukai:

Tolimųjų rytų šalyse šie kamuoliukai žinomi Ben Wa pavadinimu ir yra naudojami jau daug amžių. Na, o dabar, kai tokie gamintojai, kaip Femintimate, LELO, Maiatoys, Satisfyer suderina anatomines žinias su moderniomis gamybos technologijomis, vaginaliniai kamuoliukai neša Malonumą ir Naudą iš didžiosios raidės!
 

Kaip naudoti kegelio kamuoliukus?

 

Jeigu kyla klausimas „Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?“, teisingi atsakymai į jį yra du. Kamuoliukus galite naudoti dėl malonumo arba mankštos/treniruotės tikslais.

Naudojant dėl malonumo, geriausia kamuoliukus pasitelkti į pagalbą tada, kai žaidžiate solo žaidimus arba prieš aktą su partneriu(-e). Taip suaktyvinsite savo erogenines zonas bei turėsite didesnę kūno kontrolę akto metu, kas pamalonins ne tik jus, bet ir stipriai jaudins jūsų partnerį.

Na, o treniravimosi tikslais naudojami Kėgelio kamuoliukai turėtų būti saugiai ir atsargiai įkišami į makštį. Tada reikia įtempti dubens raumenis kelioms sekundėms, o po to atleisti. Taip, neskubant reikėtų atlikti 4-8 pakartojimų seriją, o per dieną atlikti ne daugiau kaip 3 serijas.  

Nepamirškite ir apie kamuoliukų valymą po kiekvieno naudojimo ir prieš jį. Tai yra svarbu higienos ir saugumo sumetimais, todėl būtinai laikykitės gamintojo nurodymų dėl valymo ir priežiūros. 

Turite klausimų? Susisiekime.