Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!

Akių kaukė su burnos kaiščiu iš ,,Argus”

Kaina
22.39 €
Akių kaukė su burnos kaiščiu iš ,,Argus” puikus komplektas porai siekiančiai naujų, aštrių pojūčių seksualiniame gyvenime.

Pasirinkite vaidmenis, ir vienas iš poros užsidėkite kaukę, leiskite kitam dominuoti ir su nekantrumu laukite, kas bus su jumis daroma. 
 

Burnos kaištis yra  beskonis, bekvapis ir patogus nešioti, nes jame yra skylučių. Galvos diržų dydį galima reguliuoti su metaline sagtimi, todėl diržai puikiai tinka kiekvienam.

1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Akių kaukė su burnos kaiščiu  iš ,,Argus”  
Visiška kontrolė tavo rankose . Arba būk visiškai proklausomas nuo partnerio, kai tau labiau patinka. Uždėk partneriui, arba pats užsidėk kaukę ir  pradėkite žaisti.  Visiškas priklausymas nuo kito valios, arba absoliutus dominavimas. Kas esi tu šioje situacijoje. Į šdrįsk išlaisvinti slapčiausias savo svajones ir troškimus.  Žaidimas su šia kauke nepaliks abejingų, kokį vaidmenį bepasirinktum.  
  
Akių kaukė su kamuoliuku  ,,Argus” .  Odinė kaukė su kvėpuojančiu kamuoliuku. Kamštelis beskonis, bekvapis ir patogus nešioti, nes jame yra skylučių. Galvos diržų dydį galima reguliuoti su metaline sagtimi, todėl diržai puikiai tinka kiekvienam. Kaukė tvirtai priglunda prie akių. Patogiai blokuoja šviesą ir regėjimą. 
 
Akių kaukė su burnos kaiščiu  iš ,,Argus”

Visiška kontrolė tavo rankose. Arba būk visiškai proklausomas nuo partnerio, kai tau labiau patinka. Uždėk partneriui, arba pats užsidėk kaukę ir pradėkite žaisti. Visiškas priklausymas nuo kito valios, arba absoliutus dominavimas. Kas esi tu šioje situacijoje. Įšdrįsk išlaisvinti slapčiausias savo svajones ir troškimus. Žaidimas su šia kauke nepaliks abejingų, kokį vaidmenį bepasirinktum. 
 
Akių kaukė su kamuoliuku ,,Argus”.  Odinė kaukė su kvėpuojančiu kamuoliuku. Kamštelis beskonis, bekvapis ir patogus nešioti, nes jame yra skylučių. Galvos diržų dydį galima reguliuoti su metaline sagtimi, todėl diržai puikiai tinka kiekvienam. Kaukė tvirtai priglunda prie akių. Patogiai blokuoja šviesą ir regėjimą.
 

Apie prekinį ženklą

Argus - Serbijos Respublikoje įsikūręs prekinis ženklas, kuris daugiau kaip 10 metų specializuojasi erotinių prekių bei prekių suaugusiems rinkoje. Argus ženklas Europoje garsėja išskirtiniu BDSM ir fetišo žaidimams skirtu prekių asortimentu, kurio kaina yra itin draugiška jų pirkėjams. 
BDSM ir fetišo mėgėjai garsėja itin išlavintu skoniu bei ne mažiau brangiais sekso prekių žaislais, o Argus savo klientams siūlo rinktis iš plataus BDSM prekių asortimento už prieinamą kainą, kuri leidžia ne tik atrasti nakties siūlomus scenarijus bet ir leisti sau išmėginti ką tik nori - flogeriai, burnos kaiščiai ir antrankiai, tai tik maža dalis to, ką ilgametis rinkos žaidėjas siūlo savo klientams. 
Argus - tavo geriausias draugas ir patarėjas fantazijos pilname BDSM pasaulyje.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt