Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Vibratorius- Kulka "Orgasm Pack" - Rožinis

Kaina
31.85 €

Su šiuo rinkiniu  „Orgasm Pack"  jūs pakeliui į orgazmą. Tiesą sakant, netgi – labai užtikrintai. Vibratorius-kulka siūlo 3 jaudinančius greičius ir 9 viliojančias vibracijos funkcijas, todėl galite rasti sau tinkamiausią.

Rinkinį sudaro:

 • Stimuliuojantis gelis, kuris padidina klitorio jautrumą.
 • Mini vibratorius - kulka, primenantis zuikį lanksčiomis ausimis.
Vibratorius pagamintas iš saugių medžiagų ir yra atsparus vandeniui.
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Vibratorius- Kulka "Orgasm Pack" - Rožinis 
 
Su šiuo rinkiniu jūs pakeliui į orgazmą. Tiesą sakant, netgi – labai užtikrintai. 
  
Čia yra du dalykai, kurie moterims yra neįtikėtinai stimuliuojantys: 
Pirmasis yra stimuliuojantis gelis, kuris padidina klitorio jautrumą. Jį naudojant klitoris intensyviau jaučia visų rūšių glamones, stipresnis moteriškas malonumas, stipresni orgazmai. 
Antrasis rinkinio komponentas taip pat skirtas klitoriui. Tai mini vibratorius, primenantis zuikį lanksčiomis ausimis. Jis daugiausia naudojamas klitoriui stimuliuoti, galbūt negiliai įsiskverbti. 
Jis turi 3 greičius, 9 darbo programas, o korpusas padengtas malonaus prisilietimo silikonu. Stipriai vibruojančios ausys puikiai glosto klitorį, kurį papildomai sustiprina stimuliuojantis gelio poveikis. 
Tinkamai prižiūrint  šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
Kodėl jums reikalingas vibratorius? 
Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Vibratorius- Kulka "Orgasm Pack" - Rožinis
 
Su šiuo rinkiniu jūs pakeliui į orgazmą. Tiesą sakant, netgi – labai užtikrintai.
 
Čia yra du dalykai, kurie moterims yra neįtikėtinai stimuliuojantys:
 • Pirmasis yra stimuliuojantis gelis, kuris padidina klitorio jautrumą. Jį naudojant klitoris intensyviau jaučia visų rūšių glamones, stipresnis moteriškas malonumas, stipresni orgazmai.
 • Antrasis rinkinio komponentas taip pat skirtas klitoriui. Tai mini vibratorius, primenantis zuikį lanksčiomis ausimis. Jis daugiausia naudojamas klitoriui stimuliuoti, galbūt negiliai įsiskverbti.
Jis turi 3 greičius, 9 darbo programas, o korpusas padengtas malonaus prisilietimo silikonu. Stipriai vibruojančios ausys puikiai glosto klitorį, kurį papildomai sustiprina stimuliuojantis gelio poveikis.

Tinkamai prižiūrint šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Kodėl jums reikalingas vibratorius?
 • Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Apie rinkinį: 
Produkto svoris: 132 g 
Reikalingos baterijos: 1 (baterijos neįtrauktos) 
Baterijos tipas: šarminės (baterijos neįtrauktos) 
Be ftalatų
Apie rinkinį:
 • Produkto svoris: 132 g
 • Reikalingos baterijos: 1 (baterijos neįtrauktos)
 • Baterijos tipas: šarminės (baterijos neįtrauktos)
 • Be ftalatų

Apie prekinį ženklą

Happy Rabbit yra prekės ženklas, priklausantis Jungtinės Karalystės įmonei. Šis prekės ženklas gamina kiškučio tipo vibratorius. Kiškučiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, jie itin tyliai veikia, yra įkraunami ir yra labai stilingi bei patogūs.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt