Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Pripučiamas falo imitatorius XR Brands "Incubus Inflatable Dildo Gag"

Kaina
83.85 €
Pripučiamas falo imitatorius sukurtas atlikti 2 funkcijas vienu metu. Vidinė dalis veikia kaip burnos kaištis, kurį saugiai uždėjus galima pripūsti. Žaislą galima naudoti įvairiais būdais.

Falo imitatorius įspūdingo 15 сm ilgio.

Tiesiog įstatykite falo imitatorių į vietą, sureguliuokite dydį , kad jis idealiai priglustų, pripūskite falo imitatorių pompa ir leiskite partneriui atsisėsti ant jūsų veido.
 
Dildo su dirželiu galima naudoti įvairiai seksualinei veiklai, įskaitant vaginalinį seksą, analinį seksą, suvaržymus, oralinį seksą, solo ar abipusę masturbaciją. Rekomenduojama naudoti lubrikantą, norint palengvinti įsiskverbimą. 
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

PRIPUČIAMAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "INCUBUS INFLATABLE DILDO GAG" 
Leviathan Giant-  tai pripučiamas falo imitatorius,  leiskite jam didėti viduję! 
Pripučiamas falo imitatorius sukurtas atlikti 2 funkcijas vienu metu. Vidinė dalis veikia kaip burnos kaištis, kurį saugiai uždėjus galima pripūsti. Žaislą galima naudoti įvairiais būdais.  Falo imitatorius įspūdingo 15 сm ilgio. 
Intensyvesniam stimuliavimui ant falo imitatoriaus paviršiaus yra pusiau tikroviškos penio detalės, kurios stimuliuos jūsų sieneles. "Leviathan" galima pripūsti iki didesnio ar jūsų norimo dydžio pumpuojant pritvirtintą pompa.   Norint orą išleisti, tiesiog paprastai atleiskite pompą. 
Tai itin tvirtas dildo,  prilipinus pagrindą prie paviršiaus galima naudoti be rankų.  Įkiškite pagrindo antgalį į mėgstamą žaislą ir padėkite jį ant lygaus paviršiaus - būsite pasiruošę ilgai ir maloniai mėgautis solo žaidimais. 
  
Neturi vibracijos ir  nereikalingas maitinimas.  Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir  stiprios medžiagos , padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę.  Nesukels alergijos  ar kitų nemalonių pojūčių. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
  
 
PRIPUČIAMAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "INCUBUS INFLATABLE DILDO GAG"

Leviathan Giant- 
tai pripučiamas falo imitatorius, leiskite jam didėti viduję!

Pripučiamas falo imitatorius sukurtas atlikti 2 funkcijas vienu metu. Vidinė dalis veikia kaip burnos kaištis, kurį saugiai uždėjus galima pripūsti. Žaislą galima naudoti įvairiais būdais. Falo imitatorius įspūdingo 15 сm ilgio.

Intensyvesniam stimuliavimui ant falo imitatoriaus paviršiaus yra pusiau tikroviškos penio detalės, kurios stimuliuos jūsų sieneles. "Leviathan" galima pripūsti iki didesnio ar jūsų norimo dydžio pumpuojant pritvirtintą pompa.  Norint orą išleisti, tiesiog paprastai atleiskite pompą.

Tai itin tvirtas dildo, prilipinus pagrindą prie paviršiaus galima naudoti be rankų.  Įkiškite pagrindo antgalį į mėgstamą žaislą ir padėkite jį ant lygaus paviršiaus - būsite pasiruošę ilgai ir maloniai mėgautis solo žaidimais.
 
Neturi vibracijos ir nereikalingas maitinimas. Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir stiprios medžiagos, padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę. Nesukels alergijos ar kitų nemalonių pojūčių.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
 
 
APIE FALO IMITATORIŲ 
 
Pakuotės matmenys: 34,80 x 14,50 x 6,50 cm 
Pakuotės svoris: 344 g 
Gaminio matmenys: 34,8 x 14,5 x 6,5 cm 
Produkto svoris: 344 g 
Medžiagos: Guma
APIE FALO IMITATORIŲ
 
 • Pakuotės matmenys: 34,80 x 14,50 x 6,50 cm
 • Pakuotės svoris: 344 g
 • Gaminio matmenys: 34,8 x 14,5 x 6,5 cm
 • Produkto svoris: 344 g
 • Medžiagos: Guma

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt