Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Vartenbergo ratukas ,,XR Brands Spiked 5 Row Pinwheel''

Kaina
27.55 €

Šiame moderniame Vartenbergo ratuke yra 5 eilės dygliuotų smeigtukų, kurie maloniai sminga į odą. Ergonomiškos formos rankena užtikrina puikų sukibimą su ranka net tomis akimirkomis, kai iš malonumo verda kraujas, bet norite partneriui suteikti subtilius, bet aštrius pojūčius.

Sklandžiais sukamaisiais judesiais ratukas slysta per visą kūną, lengvai įsmigdamas į jautriausias vietas. Šis prietaisas idealiai tinka jaudinantiems žaidimams, kurie puikiai dera su užrištomis akimis, kad partneris nenutuoktų, kur jis pajus malonų dilgčiojimą. Šis ratukas yra labai lengvas ir kompaktiškas, todėl galėsite jį kartu su savimi pasiimti į keliones ar audringus BDSM vakarėlius.

Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Vartenbergo ratukas ,,XR Brands Spiked 5 Row Pinwheel'' 
Kartais užtenka paprasto grybštelėjimo per odą, kad Jūsų partnerį pasiektų ekstazės viršūnė. Vis dėl to pasiruošimas žaidimui ir įtampos kūrimas (kaip ir su bet kokiu kitu žaislu) gali suteikti dar didesnį malonumą.
Iš pradžių lėtai ir švelniai braukite rautuku per ne tokias jautrias kūno vietas. Erzinkite ir kaitinkite nuolankiojo kraują, kad ji norėtų daugiau. 
Skirtingose kūno vietose jaučiami skirtingi pojūčiai ir reakcijos. Tyrinėkite ir eksperimentuokite, kad sužinotumėte, kas verčia jūsų nuolankųjį dejuoti. 
Žaiskite su skirtingais spaudimo ir greičio rėžimais. Akivaizdu, kad stipresnis spaudimas sukels daugiau skausmo. 
Pakreipkite ratuką įvairiais kampais - tai gali sukelti savotišką draskymo pojūtį. 
Lytinius organus ir kitas jautrias kūno vietas palikite pabaigai. 
Šį ratuką galite naudoti ir su kitais žaislais. Pojūčiai su šiuo ratuku gali būti dar stipresni, jeigu jį naudosite po  plakimo , nes tada oda būna ypatingai jautri. 
Iš ABS plastiko pagamintas ,,Spiked 5 Row Pinwheel'' ratukas  idealiai tinka pojūčius žadinantiems žaidimams . Jo pagalba savo partneriui galėsite suteikti neužmirštamas malonumo bangas. Itin kompaktiškas ir lengvas, todėl kiekvienas gali mėgautis jaudinančiais pojūčiais. 
Vartenbergo ratukas ,,XR Brands Spiked 5 Row Pinwheel''

Kartais užtenka paprasto grybštelėjimo per odą, kad Jūsų partnerį pasiektų ekstazės viršūnė. Vis dėl to pasiruošimas žaidimui ir įtampos kūrimas (kaip ir su bet kokiu kitu žaislu) gali suteikti dar didesnį malonumą.
 • Iš pradžių lėtai ir švelniai braukite rautuku per ne tokias jautrias kūno vietas. Erzinkite ir kaitinkite nuolankiojo kraują, kad ji norėtų daugiau.
 • Skirtingose kūno vietose jaučiami skirtingi pojūčiai ir reakcijos. Tyrinėkite ir eksperimentuokite, kad sužinotumėte, kas verčia jūsų nuolankųjį dejuoti.
 • Žaiskite su skirtingais spaudimo ir greičio rėžimais. Akivaizdu, kad stipresnis spaudimas sukels daugiau skausmo.
 • Pakreipkite ratuką įvairiais kampais - tai gali sukelti savotišką draskymo pojūtį.
 • Lytinius organus ir kitas jautrias kūno vietas palikite pabaigai.
 • Šį ratuką galite naudoti ir su kitais žaislais. Pojūčiai su šiuo ratuku gali būti dar stipresni, jeigu jį naudosite po plakimo, nes tada oda būna ypatingai jautri.

Iš ABS plastiko pagamintas ,,Spiked 5 Row Pinwheel'' ratukas idealiai tinka pojūčius žadinantiems žaidimams. Jo pagalba savo partneriui galėsite suteikti neužmirštamas malonumo bangas. Itin kompaktiškas ir lengvas, todėl kiekvienas gali mėgautis jaudinančiais pojūčiais. 
Apie Vartenbergo ratuką: 
​​​​​​
Ilgis: 16,5 cm 
Plotis (plačiausioje vietoje): 3,56 cm 
Medžiaga: ABS plastikas
Apie Vartenbergo ratuką:
​​​​​​
 • Ilgis: 16,5 cm
 • Plotis (plačiausioje vietoje): 3,56 cm
 • Medžiaga: ABS plastikas

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt