Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Analinis kaištis su elektrostimuliacija ,,ElectraStim Rocker''

Kaina
105.75 €
,,ElectraStim Rocker Butt Plugs" yra skirti laisvų rankų žaidimams, turi unikalų analinį saugų pagrindą su įmontuotais 2 mm įvadais, kad būtų galima mėgautis aistringais analiniais žaidimais bet kokioje padėtyje.

Smailėjantis kotelis turi vientisus, dvipolius laidžius silikoninius kontaktus, kurie aktyvuojasi prijungus analinį kaištį prie bet kurios ,,ElectraStim" maitinimo dėžutės. Giliai išgaubta kotelio tekstūra sustiprina vidinius pojūčius, kuriais garsėja šis elektrostimuliatorius, ir nukreipia juos į jautrias nervų galūnėles netoli odos paviršiaus, kad galėtumėte patirti kelių lygių erotinį pasitenkinimą.


Tam, kad dar labiau įelektrintumėte ir sustiprintumėte pojūčius - rekomenduojame šį sekso žaislą naudoti kartu su specialiu elektrostimuliaciniu geliu.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Analinis kaištis su elektrostimuliacija ,,ElectraStim Rocker''

,,ElectraStim Rockers" geriausiai tinka vidutinio lygio ir pažengusiems analinių žaidimų mėgėjams , kurie pirmenybę teikia švelnesniam ir lankstesniam požiūriui į analinę elektrostimuliaciją. 
,,ElectraStim Rocker Butt Plugs" užpildo rinkos spragą ir siūlo išskirtinį e-stimuliacijos analinių sekso žaislų asortimentą , pagamintą iš minkšto, lankstaus ir kūnui saugaus silikono. Jie užtikrina sklandesnę, minkštesnę ir labiau apčiuopiamą analinio sekso žaisliukų patirtį, skirtą tiems, kurie nori išbandyti pilnesnį ir stipresnį įsiskverbimo pojūtį nei kiti mažesni metaliniai ir plastikiniai analiniai žaisliukai. Mažas, vidutinis ir didelis ,,Rockers" atitinka klasikinį analinio kaiščio archetipą ir turi aiškų progreso kelią analinio mokymo metu. 
Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su specialiu  elektrostimuliacijai skirtu geliu  arba  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
,,ElectraStim Rockers" geriausiai tinka vidutinio lygio ir pažengusiems analinių žaidimų mėgėjams, kurie pirmenybę teikia švelnesniam ir lankstesniam požiūriui į analinę elektrostimuliaciją.

,,ElectraStim Rocker Butt Plugs" užpildo rinkos spragą ir siūlo išskirtinį e-stimuliacijos analinių sekso žaislų asortimentą, pagamintą iš minkšto, lankstaus ir kūnui saugaus silikono. Jie užtikrina sklandesnę, minkštesnę ir labiau apčiuopiamą analinio sekso žaisliukų patirtį, skirtą tiems, kurie nori išbandyti pilnesnį ir stipresnį įsiskverbimo pojūtį nei kiti mažesni metaliniai ir plastikiniai analiniai žaisliukai. Mažas, vidutinis ir didelis ,,Rockers" atitinka klasikinį analinio kaiščio archetipą ir turi aiškų progreso kelią analinio mokymo metu.

Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su specialiu elektrostimuliacijai skirtu geliu arba vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie analinį kaištį: 
 
Matmenys: 22 x 12 x 7 cm 
Svoris: 288 gramai 
Gaminio matmenys: 14,5 x 4,5 cm 
Įkišamas ilgis: 13 cm 
Medžiagos: Silikonas 
Be ftalatų: Taip 
Stimuliavimo zona: Analinis 
 
Apie analinį kaištį:
 
 • Matmenys: 22 x 12 x 7 cm
 • Svoris: 288 gramai
 • Gaminio matmenys: 14,5 x 4,5 cm
 • Įkišamas ilgis: 13 cm
 • Medžiagos: Silikonas
 • Be ftalatų: Taip
 • Stimuliavimo zona: Analinis

 

Apie prekinį ženklą

Electrastim buvo įkurta 2001 m., siekiant pasiūlyti unikalią seksualinę patirtį tiek poroms, tiek asmenims, nepaisant jų lyties ar seksualinių pageidavimų. Mūsų specialistų patirtis neuroraumeninės stimuliacijos srityje yra visų mūsų gaminių pagrindas, todėl esame išskirtiniai erotinės elektros stimuliacijos (paprastai žinomos kaip EES arba e-stim) srityje, nes visi mūsų produktai yra sukurti visų pirma galvojant apie malonumą. ElectraStim komanda ir prekės ženklas klesti dėl naujovių ir išlaiko aukščiausią įmanomą produktų kokybę. Jei nesame užtikrinti, kad klientams patiks naujas mūsų produktas - grįšime prie piešimo lentos, kol ištobulinsime dizainą. Galų gale, klientų pasitenkinimas yra didžiausias mūsų rūpestis!

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt