Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Helix Syn Trident Black''

Kaina
102.45 €
Patirkite naują ir sustiprintą vyrišką orgazmą, ir išplėskite savo orgazmo potencialą su ,,Helix Syn Trident'' prostatos masažuokliu. Patirkite protu nesuvokiamą prostatos stimuliaciją su apdovanojimus pelniusiu ,,Helix Syn" prostatos masažuokliu. Jis puikiai tinka pradedantiesiems, nes yra pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono, kad būtų itin patogus ir teiktų didžiausią malonumą. 

,,Aneros" stimuliuoja, cirkuliuoja ir įelektrina visas pagrindines orgazmo sudedamąsias dalis, kurios priklauso ne tik nuo varpos - daugelis vyrų tai įvardija kaip geriausią orgazmą savo gyvenime.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Helix Syn Trident Black'' 
 
2012 m. ,,Aneros" pristatė ,,Helix Syn" modelio prostatos masažuoklius.  ,,Helix Syn", pasižymi puikiu jautrumo ir tikslingos stimuliacijos deriniu  bei silikono patogumu ir elegancija. Jis greit tapo populiariausiu pasaulyje laisvų rankų G taško masažuokliu vyrams. 
Su pasididžiavimu pristatome ,,Helix Syn Trident" prostatos masažuoklį su pačiu prabangiausiu aksominio prisilietimo silikonu. ,,Helix Syn Trident" jausmingai sustiprina susitikimus su partneriu ir  pakylėja solo tyrinėjimus iki daugialypės orgazminės ekstazės lygio . 
 
Kaip tai veikia? 
,,Aneros" prostatos masažuoklis leidžia vyrams patiems patogiai ir diskretiškai atlikti prostatos masažą. Atliekant analinius Kėgelio pratimus, ,,Aneros" konstrukcijoje naudojamas  savaime besisukantis mechanizmas, kuris stimuliuoja prostatą iš vidaus ir iš išorės per tarpvietę . Tai atliekama visiškai laisvomis rankomis, todėl naudotojas gali laisvai tyrinėti pojūčius bet kokiose padėtyse. 
Naudojantis ,,Aneros" stimuliatoriumi vis labiau atsipalaiduojama. Kiekviena sesija tęsia ankstesniąją, gerindama jūsų kūno supratimą apie patirtus pojūčius ir įtraukdama naujus. Praktikuodamasis ir tyrinėdamas,  naudotojas gali pasiekti kūno ir proto malonumo viršūnę , vadinamą ,,Super-O". 
Naudokite ,,Helix Syn Trident" masturbacijos, preliudijos ar sekso metu, kad padidintumėte malonumą , arba švelniai kilstelėkite jį, kad išlaisvintumėte P taško orgazmo potencialą. 
Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Helix Syn Trident Black''

 
2012 m. ,,Aneros" pristatė ,,Helix Syn" modelio prostatos masažuoklius. ,,Helix Syn", pasižymi puikiu jautrumo ir tikslingos stimuliacijos deriniu bei silikono patogumu ir elegancija. Jis greit tapo populiariausiu pasaulyje laisvų rankų G taško masažuokliu vyrams.

Su pasididžiavimu pristatome ,,Helix Syn Trident" prostatos masažuoklį su pačiu prabangiausiu aksominio prisilietimo silikonu. ,,Helix Syn Trident" jausmingai sustiprina susitikimus su partneriu ir pakylėja solo tyrinėjimus iki daugialypės orgazminės ekstazės lygio.
 

Kaip tai veikia?


,,Aneros" prostatos masažuoklis leidžia vyrams patiems patogiai ir diskretiškai atlikti prostatos masažą. Atliekant analinius Kėgelio pratimus, ,,Aneros" konstrukcijoje naudojamas savaime besisukantis mechanizmas, kuris stimuliuoja prostatą iš vidaus ir iš išorės per tarpvietę. Tai atliekama visiškai laisvomis rankomis, todėl naudotojas gali laisvai tyrinėti pojūčius bet kokiose padėtyse.

Naudojantis ,,Aneros" stimuliatoriumi vis labiau atsipalaiduojama. Kiekviena sesija tęsia ankstesniąją, gerindama jūsų kūno supratimą apie patirtus pojūčius ir įtraukdama naujus. Praktikuodamasis ir tyrinėdamas, naudotojas gali pasiekti kūno ir proto malonumo viršūnę, vadinamą ,,Super-O".

Naudokite ,,Helix Syn Trident" masturbacijos, preliudijos ar sekso metu, kad padidintumėte malonumą, arba švelniai kilstelėkite jį, kad išlaisvintumėte P taško orgazmo potencialą.

Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie prostatos masažuoklį: 
Pakuotės matmenys: 22,86 x 13,97 x 3,50 cm 
Pakuotės svoris: 272 g 
Gaminio matmenys: 10,8 x 9,3 x 2,5 cm 
Produkto svoris: 33 g 
Gaminio skersmuo: 2,5 cm 
Įkišamas ilgis: 10,2 cm 
Atsparus vandeniui: Taip 
Medžiagos: Silikonas 
Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prostatos masažuoklį:

  • Pakuotės matmenys: 22,86 x 13,97 x 3,50 cm
  • Pakuotės svoris: 272 g
  • Gaminio matmenys: 10,8 x 9,3 x 2,5 cm
  • Produkto svoris: 33 g
  • Gaminio skersmuo: 2,5 cm
  • Įkišamas ilgis: 10,2 cm
  • Atsparus vandeniui: Taip
  • Medžiagos: Silikonas
  • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

2012 m. Aneros pristatė Helix Syn™, kuris tapo populiariausiu laisvų rankų įrangos vyrišku G taško masažuokliu pasaulyje. Šiandien su pasididžiavimu pristatome Helix Syn™ Trident, mūsų naujausių Trident serijos naujovių sintezę su prabangiausiu iki šiol aksominiu silikonu. Helix Syn™ Trident stipriai sustiprina susitikimus su partneriu ir perkelia solo tyrinėjimus iki daugelio orgazminės ekstazės lygio.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt