Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Progasm Ice''

Kaina
85.55 €
Patirkite naują ir sustiprintą vyrišką orgazmą, ir išplėskite savo orgazmo potencialą su ,,Progasm Ice'' prostatos masažuokliu. Blizgų ir lygų jo korpusą galima supainioti su oniksu arba stiklu. Tai pats seksualiausias ,,Progasm'' šeimos narys ir mes tikime, jog jį naudojant jūs taip jausitės labai seksualiai. Gamyboje naudojamas medicininis plastikas dėl savo patvarumo greitai taps stiklo pakaitalu. Gaminant šią medžiagą išsiskiria kur kas mažiau kenksmingų dujų, nei gaminant kitas medžiagas, todėl šis sekso žaislas yra draugiškas aplinkai.

,,Aneros" stimuliuoja, cirkuliuoja ir įelektrina visas pagrindines orgazmo sudedamąsias dalis, kurios priklauso ne tik nuo varpos - daugelis vyrų tai įvardija kaip geriausią orgazmą savo gyvenime.
Spalva: Permatoma
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Progasm Ice'' 
,,Ice'', tai didžiausias ,,Progasm'' modelis skirtas patyrusiems naudotojams, bet nepaisant to, dėl komapktiškos savo formos jis  pasižymi padidintu jautrumu ir tikslingesne stimuliacija . Apvalus tarpvietės liežuvėlis ir Kundalini ,,K-Tab", kurie yra žinomi ,,Progasm Classic" atributai, suteikia papildomų pojūčių aukštyn ir žemyn nugaroje bei prostatoje, o pažangi plastiko kompozicija suteikia švelnumo, panašaus į stiklą, pojūtį. Ir visai nesvarbu - ar dar tik pradedate rūpintis prostatos sveikata, ar esate patyręs ,,Progasm'' naudotojas, ,,Ice''  padės jums pasiekti didįjį O ! 
,,Aneros'' prostatos masažuoklis yra puikus priedas prie jūsų seksualinio gyvenimo tiek solo, tiek žaidimuose su partneriu. Analinė sritis turi vieną didžiausių nervinių galūnių koncentracijų viename kūno kvadratiniame centimetre, todėl ji yra laikoma viena iš jautriausių erogeninių kūno zonų.  
 
Kaip tai veikia? 
,,Aneros" prostatos masažuoklis leidžia vyrams patiems patogiai ir diskretiškai atlikti prostatos masažą. Atliekant analinius Kėgelio pratimus, ,,Aneros" konstrukcijoje naudojamas  savaime besisukantis mechanizmas, kuris stimuliuoja prostatą iš vidaus ir iš išorės per tarpvietę . Tai atliekama visiškai laisvomis rankomis, todėl naudotojas gali laisvai tyrinėti pojūčius bet kokiose padėtyse. 
Naudojantis ,,Aneros" stimuliatoriumi vis labiau atsipalaiduojama. Kiekviena sesija tęsia ankstesniąją, gerindama jūsų kūno supratimą apie patirtus pojūčius ir įtraukdama naujus. Praktikuodamasis ir tyrinėdamas,  naudotojas gali pasiekti kūno ir proto malonumo viršūnę , vadinamą ,,Super-O". 
Naudokite ,,Progasm" masturbacijos, preliudijos ar sekso metu, kad padidintumėte malonumą , arba švelniai kilstelėkite jį, kad išlaisvintumėte P taško orgazmo potencialą. 
Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Progasm Ice''


,,Ice'', tai didžiausias ,,Progasm'' modelis skirtas patyrusiems naudotojams, bet nepaisant to, dėl komapktiškos savo formos jis pasižymi padidintu jautrumu ir tikslingesne stimuliacija. Apvalus tarpvietės liežuvėlis ir Kundalini ,,K-Tab", kurie yra žinomi ,,Progasm Classic" atributai, suteikia papildomų pojūčių aukštyn ir žemyn nugaroje bei prostatoje, o pažangi plastiko kompozicija suteikia švelnumo, panašaus į stiklą, pojūtį. Ir visai nesvarbu - ar dar tik pradedate rūpintis prostatos sveikata, ar esate patyręs ,,Progasm'' naudotojas, ,,Ice'' padės jums pasiekti didįjį O!

,,Aneros'' prostatos masažuoklis yra puikus priedas prie jūsų seksualinio gyvenimo tiek solo, tiek žaidimuose su partneriu. Analinė sritis turi vieną didžiausių nervinių galūnių koncentracijų viename kūno kvadratiniame centimetre, todėl ji yra laikoma viena iš jautriausių erogeninių kūno zonų. 
 

Kaip tai veikia?


,,Aneros" prostatos masažuoklis leidžia vyrams patiems patogiai ir diskretiškai atlikti prostatos masažą. Atliekant analinius Kėgelio pratimus, ,,Aneros" konstrukcijoje naudojamas savaime besisukantis mechanizmas, kuris stimuliuoja prostatą iš vidaus ir iš išorės per tarpvietę. Tai atliekama visiškai laisvomis rankomis, todėl naudotojas gali laisvai tyrinėti pojūčius bet kokiose padėtyse.

Naudojantis ,,Aneros" stimuliatoriumi vis labiau atsipalaiduojama. Kiekviena sesija tęsia ankstesniąją, gerindama jūsų kūno supratimą apie patirtus pojūčius ir įtraukdama naujus. Praktikuodamasis ir tyrinėdamas, naudotojas gali pasiekti kūno ir proto malonumo viršūnę, vadinamą ,,Super-O".

Naudokite ,,Progasm" masturbacijos, preliudijos ar sekso metu, kad padidintumėte malonumą, arba švelniai kilstelėkite jį, kad išlaisvintumėte P taško orgazmo potencialą.

Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie prostatos masažuoklį: 
Pakuotės matmenys: 22,50 x 14 x 5 cm 
Pakuotės svoris: 306 g 
Gaminio matmenys: 13,1 x 9,4 x 3,1 cm 
Produkto svoris: 73 g 
Atsparus vandeniui: Taip 
Medžiagos: Polimeras 
Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prostatos masažuoklį:

  • Pakuotės matmenys: 22,50 x 14 x 5 cm
  • Pakuotės svoris: 306 g
  • Gaminio matmenys: 13,1 x 9,4 x 3,1 cm
  • Produkto svoris: 73 g
  • Atsparus vandeniui: Taip
  • Medžiagos: Polimeras
  • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

2012 m. Aneros pristatė Helix Syn™, kuris tapo populiariausiu laisvų rankų įrangos vyrišku G taško masažuokliu pasaulyje. Šiandien su pasididžiavimu pristatome Helix Syn™ Trident, mūsų naujausių Trident serijos naujovių sintezę su prabangiausiu iki šiol aksominiu silikonu. Helix Syn™ Trident stipriai sustiprina susitikimus su partneriu ir perkelia solo tyrinėjimus iki daugelio orgazminės ekstazės lygio.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt