Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Tempo Metal''

Kaina
96.15 €
Iš nerūdijančio plieno pagamintas, universalus sekso žaislas tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms. Ar galite įsivaizduoti aistringą žaidimą poroje, kai šis sekso žaislas yra moters viduje? Vyras per makšties sieneles gali jausti šio analinio kaiščio kontūrus ir tokiu būdu stimuliuoti savo varpą. 

,,Aneros" stimuliuoja, cirkuliuoja ir įelektrina visas pagrindines orgazmo sudedamąsias dalis, kurios priklauso ne tik nuo varpos ar makšties - daugelis žmonių tai įvardija kaip geriausią orgazmą savo gyvenime.
Spalva: Balta
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Tempo Metal'' 
 
,,Tempo Metal'' turi tempą, o jūs - ritmą. Pagal pripažintas ,,Peridise" prostatos masažuoklių tradicijas, strategiškai išdėstyti guzeliai naudoja natūralų vidinių ir išorinių sfinkterių ritm ą. Į vidų įkišus šį žaislą abu sfinkteriai spontaniškai susitraukia, todėl šis nerūdijančio plieno grožis suvirpa. Šiek tiek pasipraktikavus, ,,Tempo" užtikrins nepaprastai galingus orgazmus . Naudokite jį vieni arba su partneriu, tiek vyrams, tiek moterims patiks tyrinėti su ,,Tempo". 
S2 serijos masažuokliai  pagaminti iš medicininės paskirties nerūdijančio plieno ir pasižymi gražia veidrodine apdaila. Nerūdijantis plienas, žinomas dėl savo vientisumo ir gebėjimo išlaikyti šilumą ir šaltį, jau seniai laikomas geriausia medžiaga jusliniams tyrinėjimams. S2 serija yra tikras formos ir funkcijos pasiekimas, suabejosite, ar įsigijote sekso žaislą, ar meno kūrinį ! 
Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Tempo Metal''

 
,,Tempo Metal'' turi tempą, o jūs - ritmą. Pagal pripažintas ,,Peridise" prostatos masažuoklių tradicijas, strategiškai išdėstyti guzeliai naudoja natūralų vidinių ir išorinių sfinkterių ritmą. Į vidų įkišus šį žaislą abu sfinkteriai spontaniškai susitraukia, todėl šis nerūdijančio plieno grožis suvirpa. Šiek tiek pasipraktikavus, ,,Tempo" užtikrins nepaprastai galingus orgazmus. Naudokite jį vieni arba su partneriu, tiek vyrams, tiek moterims patiks tyrinėti su ,,Tempo".

S2 serijos masažuokliai pagaminti iš medicininės paskirties nerūdijančio plieno ir pasižymi gražia veidrodine apdaila. Nerūdijantis plienas, žinomas dėl savo vientisumo ir gebėjimo išlaikyti šilumą ir šaltį, jau seniai laikomas geriausia medžiaga jusliniams tyrinėjimams. S2 serija yra tikras formos ir funkcijos pasiekimas, suabejosite, ar įsigijote sekso žaislą, ar meno kūrinį!

Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie prostatos masažuoklį: 
Pakuotės matmenys: 10,70 x 15,70 x 4 cm 
Pakuotės svoris: 226 g 
Gaminio matmenys: 10,8 x 3,5 x 2,2 cm 
Produkto svoris: 130 g 
Įkišamas ilgis: 9,5 cm 
Medžiagos: Chirurginis plienas 
Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prostatos masažuoklį:

 • Pakuotės matmenys: 10,70 x 15,70 x 4 cm
 • Pakuotės svoris: 226 g
 • Gaminio matmenys: 10,8 x 3,5 x 2,2 cm
 • Produkto svoris: 130 g
 • Įkišamas ilgis: 9,5 cm
 • Medžiagos: Chirurginis plienas
 • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

2012 m. Aneros pristatė Helix Syn™, kuris tapo populiariausiu laisvų rankų įrangos vyrišku G taško masažuokliu pasaulyje. Šiandien su pasididžiavimu pristatome Helix Syn™ Trident, mūsų naujausių Trident serijos naujovių sintezę su prabangiausiu iki šiol aksominiu silikonu. Helix Syn™ Trident stipriai sustiprina susitikimus su partneriu ir perkelia solo tyrinėjimus iki daugelio orgazminės ekstazės lygio.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt