Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!
Prabangus
ANEROS

Vibruojantis prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Vice 2''

Kaina
209.25 €
Patirkite naują ir sustiprintą vyrišką orgazmą, ir išplėskite savo orgazmo potencialą su ,,Vice 2'' vibruojančiu prostatos masažuokliu. Dviejų variklių ,,Aneros Vice 2'' konstrukcija užtikrina stiprią prostatos stimuliaciją vibracijos bangų pagalba. Tačiau kitaip nei dauguma ,,L" formos vibruojančių prostatos masažuoklių, ,,Aneros" žaislas sukasi apie prostatą, kai sutraukiate dubens dugno raumenis. Tai reiškia, kad su ,,Aneros Vice 2" taip pat galite puikiai spaudyti prostatą be rankų.

,,Aneros" stimuliuoja, cirkuliuoja ir įelektrina visas pagrindines orgazmo sudedamąsias dalis, kurios priklauso ne tik nuo varpos - daugelis vyrų tai įvardija kaip geriausią orgazmą savo gyvenime.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Vibruojantis prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Vice 2'' 
 
Vibruojantis prostatos masažuoklis ,,Aneros Vice 2" su nuotolinio valdymo pulteliu pakels jūsų orgazmus į kitą vibruojančios prostatos malonumo lygį . Kiekvienas ,,VICE 2" išlinkimas ir kontūras buvo anatomiškai suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų kūno formas . ,,Vice 2" veikia kartu su jūsų kūnu naudodamas didesnį profilį, kad pojūčiai būtų gilesni ir sodresni. Dvigubas ,,VICE 2" variklis, 18 meistriškai sureguliuotų vibracijos modelių ir 4 greičio pasirinkimai suteikia stulbinančius 72 pritaikomus pojūčius - nuo gundančiai subtilių iki išskirtinai intensyvių. Šis žaisliukas - tai raktas tiems, kurie nori pasiekti orgazmą be rankų . 
Dėl intuityvaus ,,Joy" mygtuko vibracija pagal poreikį pasiekiama pirštų galiukais. Tai puiki priemonė papildomam postūmiui nuo krašto, kai to reikia tą akimirką, arba specialiems poreikiams pagal jūsų pageidavimus išgauti.  Ergonomiškas nuotolinio valdymo pultelio išdėstymas leidžia be vargo viena ranka pasirinkti norimą vibracijos režimą ar intensyvumą , be to, jame yra LED lemputė, kuri užtikrina visišką patogumą net didžiausiame aistros įkarštyje. 
Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Vibruojantis prostatos masažuoklis - analinis kaištis ,,Vice 2''

 
Vibruojantis prostatos masažuoklis ,,Aneros Vice 2" su nuotolinio valdymo pulteliu pakels jūsų orgazmus į kitą vibruojančios prostatos malonumo lygį. Kiekvienas ,,VICE 2" išlinkimas ir kontūras buvo anatomiškai suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų kūno formas. ,,Vice 2" veikia kartu su jūsų kūnu naudodamas didesnį profilį, kad pojūčiai būtų gilesni ir sodresni. Dvigubas ,,VICE 2" variklis, 18 meistriškai sureguliuotų vibracijos modelių ir 4 greičio pasirinkimai suteikia stulbinančius 72 pritaikomus pojūčius - nuo gundančiai subtilių iki išskirtinai intensyvių. Šis žaisliukas - tai raktas tiems, kurie nori pasiekti orgazmą be rankų.

Dėl intuityvaus ,,Joy" mygtuko vibracija pagal poreikį pasiekiama pirštų galiukais. Tai puiki priemonė papildomam postūmiui nuo krašto, kai to reikia tą akimirką, arba specialiems poreikiams pagal jūsų pageidavimus išgauti. Ergonomiškas nuotolinio valdymo pultelio išdėstymas leidžia be vargo viena ranka pasirinkti norimą vibracijos režimą ar intensyvumą, be to, jame yra LED lemputė, kuri užtikrina visišką patogumą net didžiausiame aistros įkarštyje.

Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie vibruojantį prostatos masažuoklį: 
Pakuotės matmenys: 22,50 x 13,80 x 5 cm 
Pakuotės svoris: 430 g 
Gaminio matmenys: 13,5 x 9,8 x 3,1 cm 
Produkto svoris: 140 g 
Variklių kiekis: 2 
Greičio režimai: 4 
Įkraunamas: Taip 
Įkrovimo laikas: 90 min 
Įkrautos baterijos veikimo: laikas 300 min 
Medžiagos: Silikonas 
Stimuliavimo zona: Analinis

Apie vibruojantį prostatos masažuoklį:

 • Pakuotės matmenys: 22,50 x 13,80 x 5 cm
 • Pakuotės svoris: 430 g
 • Gaminio matmenys: 13,5 x 9,8 x 3,1 cm
 • Produkto svoris: 140 g
 • Variklių kiekis: 2
 • Greičio režimai: 4
 • Įkraunamas: Taip
 • Įkrovimo laikas: 90 min
 • Įkrautos baterijos veikimo: laikas 300 min
 • Medžiagos: Silikonas
 • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

2012 m. Aneros pristatė Helix Syn™, kuris tapo populiariausiu laisvų rankų įrangos vyrišku G taško masažuokliu pasaulyje. Šiandien su pasididžiavimu pristatome Helix Syn™ Trident, mūsų naujausių Trident serijos naujovių sintezę su prabangiausiu iki šiol aksominiu silikonu. Helix Syn™ Trident stipriai sustiprina susitikimus su partneriu ir perkelia solo tyrinėjimus iki daugelio orgazminės ekstazės lygio.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt