Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Analinis kaištis su metaliniu svareliu ,,Premium Silicone Weighted Anal Plug Large''

Kaina
50.95 €

Mėgaukitės intensyvia analine stimuliacija šiuo analiniu kaiščiu, kuris turi metalinį svarelį. Jis pagamintas iš aksominio švelnumo kūnui saugaus silikono. Analinis kaištis pasižymi dailia, anatomine forma, kurios dėka nesunkiai jį įstatysite į vidų.

Mažas kaiščio pagrindas lengvai juda kartu su kiekvienu judesiu, o rankena yra pakankamai plati, kad jaustumėtės visiškai saugiai. Kaiščio viduje yra 260 g metalinis rutuliukas, kuris su kiekvienu judesiu suteikia nepakartojamą pojūtį.
 
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Analinis kaištis su metaliniu svareliu ,,Premium Silicone Weighted Anal Plug Large''  
Neįtikėtinai patogus  analinis kaištis su metaliniu rutuliuku suteiks jums visiškai kitokią, daug gilesnę ir audringesnę analinių žaidimų patirtį. ,,Weighted Anal Plug'' analinis kaištis sukurtas taip, kad visiškai užpildytų jūsų vidų be jokio diskomforto - apvalus ir siauras korpusas lengvai įkišamas į vidų, o  siauras kaklelis lanksčiai juda kartu su jūsų užpakaliuku , todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis ilgą laiką. 
Analinis kaištis pagamintas iš itin švelnaus, kūnui saugaus silikono ir  pasižymi prabangia, aksomine tekstūra , kurią jūsų užpakaliukas pamils! Be ftalatų, neporėtas ir saugus kūnui, kad analiniai žaidimai nekeltų jokių rūpesčių. 
Įkiškite ir pajuskite šio patogaus analinio žaisliuko svorį: nedidelis, bet itin jaudinantis 260 g. metalinis  rutuliukas su kiekvienu jūsų judesiu suteikia malonią trauką žemyn . Šis analinis kaištis - puikus būdas apšilti prieš audringesnius analinių žaidimų vakarėlius. 
Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Analinis kaištis su metaliniu svareliu ,,Premium Silicone Weighted Anal Plug Large''

Neįtikėtinai patogus analinis kaištis su metaliniu rutuliuku suteiks jums visiškai kitokią, daug gilesnę ir audringesnę analinių žaidimų patirtį. ,,Weighted Anal Plug'' analinis kaištis sukurtas taip, kad visiškai užpildytų jūsų vidų be jokio diskomforto - apvalus ir siauras korpusas lengvai įkišamas į vidų, o siauras kaklelis lanksčiai juda kartu su jūsų užpakaliuku, todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis ilgą laiką.

Analinis kaištis pagamintas iš itin švelnaus, kūnui saugaus silikono ir pasižymi prabangia, aksomine tekstūra, kurią jūsų užpakaliukas pamils! Be ftalatų, neporėtas ir saugus kūnui, kad analiniai žaidimai nekeltų jokių rūpesčių.

Įkiškite ir pajuskite šio patogaus analinio žaisliuko svorį: nedidelis, bet itin jaudinantis 260 g. metalinis rutuliukas su kiekvienu jūsų judesiu suteikia malonią trauką žemyn. Šis analinis kaištis - puikus būdas apšilti prieš audringesnius analinių žaidimų vakarėlius.

Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie analinį kaištį:  
 
Pakuotės matmenys: 20 x 13 x 5,50 cm 
Pakuotės svoris: 335 g 
Kaiščio matmenys: 15,2 x 13,4 x 4,5 cm 
Svarelio svoris: 260 g 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: Silikonas, Metalas 
Stimuliavimo zona: Analinis
Apie analinį kaištį:
 
  • Pakuotės matmenys: 20 x 13 x 5,50 cm
  • Pakuotės svoris: 335 g
  • Kaiščio matmenys: 15,2 x 13,4 x 4,5 cm
  • Svarelio svoris: 260 g
  • Be ftalatų: Taip
  • Medžiagos: Silikonas, Metalas
  • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt