Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Išsiplečiantis ir vibruojantis analinis kaištis ,,Sprouted Anchor Anal Plug''

Kaina
84.55 €
Iš aksominio švelnumo medicininio silikono pagamintas vibruojantis analinis kaištis nuo kitų įprastinių analinių kaiščių skiriasi ne tik vibracijos funkcija, bet ir išskirtiniu, išsiplečiančiu dizainu, kuris suteikia maksimalų pilnatvės ir ekstazės jausmą.

Unikalios, inkaro formos kaištį galima įkišti, kaip klasikinį analinį kaištį, tačiau viduje jis išsiplečia ir suteikia neįtikėtiną stimuliaciją. Kaištis spaudžia P tašką ir suteikia neužmirštamą pilnatvės jausmą. Tvirta, lanksti medžiaga ir platėjantis pagrindas užtikrina saugų naudojimą ir palengvina žaislo ištraukimą.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Išsiplečiantis ir vibruojantis analinis kaištis ,,Sprouted Anchor Anal Plug'' 
Unikalus sekso žaislas  ,,Sprouted Anchor Anal Plug'' buvo  sukurtas taip, kad įkištas į vidų išsiplėstų  ir neįtikėtinai stimuliuotų, taip sukeldamas didžiulį malonumą. Viduje plačiai išsiskleidę du galai išsiplečia į išorę, atverdami jautrią analinę angą intensyviam įsiskverbimui. 
Norėdami įkišti kaištį į vidų - suspauskite žnyples, kad abu galai susijungtų ir susidarytų lygus kūgis. Švelniai įstumkite jį į skylutę ir paleiskite, kad kotelis išsiskleistų. Itin platus pagrindas užtikrina visišką kontrolę ir saugų naudojimą. 
Analinis kaištis taip pat išsiskiria savo  galingomis pulsacijomis ir jaudinančiais virpesiais . Jis dūzgia net 3 intensyviais greičiais ir 7 jaudinančiais režimais. Po audringos nakties galėsite įkrauti šį sekso žaislą su rinkinyje pridedamu USB laidu. 
,,Sprouted Anchor Anal Plug" pagamintas iš medicininio silikono, kuris yra ypač patvarus, lengvai valomas ir prižiūrimas. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Išsiplečiantis ir vibruojantis analinis kaištis ,,Sprouted Anchor Anal Plug''

Unikalus sekso žaislas ,,Sprouted Anchor Anal Plug'' buvo sukurtas taip, kad įkištas į vidų išsiplėstų ir neįtikėtinai stimuliuotų, taip sukeldamas didžiulį malonumą. Viduje plačiai išsiskleidę du galai išsiplečia į išorę, atverdami jautrią analinę angą intensyviam įsiskverbimui.

Norėdami įkišti kaištį į vidų - suspauskite žnyples, kad abu galai susijungtų ir susidarytų lygus kūgis. Švelniai įstumkite jį į skylutę ir paleiskite, kad kotelis išsiskleistų. Itin platus pagrindas užtikrina visišką kontrolę ir saugų naudojimą.

Analinis kaištis taip pat išsiskiria savo galingomis pulsacijomis ir jaudinančiais virpesiais. Jis dūzgia net 3 intensyviais greičiais ir 7 jaudinančiais režimais. Po audringos nakties galėsite įkrauti šį sekso žaislą su rinkinyje pridedamu USB laidu.

,,Sprouted Anchor Anal Plug" pagamintas iš medicininio silikono, kuris yra ypač patvarus, lengvai valomas ir prižiūrimas. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie analinį kaištį: 
 
Pakuotės matmenys: 18,80 x 5,10 x 10,20 cm 
Pakuotės svoris: 190 g 
Gaminio matmenys: 9,5 x 4,5 x 7,5 cm 
Produkto svoris: 186 g 
Medžiagos: Silikonas, ABS plastikas 
Be ftalatų: Taip 
Greičio režimai: 3 
Vibracijos režimai: 7 
Stimuliavimo zona: Analinis
Apie analinį kaištį:
 
 • Pakuotės matmenys: 18,80 x 5,10 x 10,20 cm
 • Pakuotės svoris: 190 g
 • Gaminio matmenys: 9,5 x 4,5 x 7,5 cm
 • Produkto svoris: 186 g
 • Medžiagos: Silikonas, ABS plastikas
 • Be ftalatų: Taip
 • Greičio režimai: 3
 • Vibracijos režimai: 7
 • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt