Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Sunkus analinis kaištis ,,Weighted Silicone Anal Plug''

Kaina
61.75 €
Manote, kad galite išlaikyti šio galingo analinio kaiščio apimtį ir svorį? Naudodami šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, įstumkite siaurėjantį kaiščio galiuką pro sfinkterio žiedą ir mėgaukitės, kaip šis itin didelis kaištis atveria jūsų analinę skylutę!

Kai pirmasis kaiščio lygis įsmigs į jūsų išangę, dar turėsite kitą lygų, didžiulį kamuoliuką, kurį taip pat galėsite įstumti į vidų! Plieninis svertinis kaištis yra toks sunkus, kad dėl jo jūsų užpakaliukas bus užpildytas taip, kaip niekada anksčiau. Jums patiks, kaip sunkus kaištis traukiamas žemyn dėl gravitacijos, skleis jaudinančias malonumo bangas per jūsų skylutę!
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Sunkus analinis kaištis ,,Weighted Silicone Anal Plug''  
Manote, kad galite išlaikyti šio galingo analinio kaiščio apimtį ir svorį? Naudodami šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, įstumkite siaurėjantį kaiščio galiuką pro sfinkterio žiedą ir mėgaukitės, kaip šis  itin didelis kaištis atveria jūsų analinę skylutę ! 
Kai pirmasis kaiščio lygis įsmigs į jūsų išangę, dar turėsite kitą lygų, didžiulį kamuoliuką, kurį taip pat galėsite įstumti į vidų! Plieninis svertinis kaištis yra toks sunkus, kad dėl jo jūsų užpakaliukas bus užpildytas taip, kaip niekada anksčiau. Jums patiks, kaip sunkus kaištis traukiamas žemyn dėl gravitacijos,  skleis jaudinančias malonumo bangas per jūsų skylutę ! 
Šis kaištis - tai geriausias pasirinkimas analinių žaidimų mėgėjams, nes jis  pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikonų be ftalatų , kurį labai malonu liesti. Jis yra higieniškas ir lengvai valomas. Platėjantis kaiščio pagrindas užtikrina saugų ir patogų naudojimą. 
Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščių medžiagą ir apriboti jų veikimą bei galiojimo laiką.  
Apie analinį kaištį:  
 
Pakuotės matmenys: 25 x 13,50 x 3,70 cm 
Pakuotės svoris: 612 g 
Gaminio matmenys: 14 x 12,7 x 5,7 cm 
Medžiagos: Silikonas, plienas 
Be ftalatų: Taip 
Stimuliavimo zona: Analinis
Sunkus analinis kaištis ,,Weighted Silicone Anal Plug''

Manote, kad galite išlaikyti šio galingo analinio kaiščio apimtį ir svorį? Naudodami šiek tiek vandens pagrindo lubrikanto, įstumkite siaurėjantį kaiščio galiuką pro sfinkterio žiedą ir mėgaukitės, kaip šis itin didelis kaištis atveria jūsų analinę skylutę!

Kai pirmasis kaiščio lygis įsmigs į jūsų išangę, dar turėsite kitą lygų, didžiulį kamuoliuką, kurį taip pat galėsite įstumti į vidų! Plieninis svertinis kaištis yra toks sunkus, kad dėl jo jūsų užpakaliukas bus užpildytas taip, kaip niekada anksčiau. Jums patiks, kaip sunkus kaištis traukiamas žemyn dėl gravitacijos, skleis jaudinančias malonumo bangas per jūsų skylutę!

Šis kaištis - tai geriausias pasirinkimas analinių žaidimų mėgėjams, nes jis pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikonų be ftalatų, kurį labai malonu liesti. Jis yra higieniškas ir lengvai valomas. Platėjantis kaiščio pagrindas užtikrina saugų ir patogų naudojimą.

Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščių medžiagą ir apriboti jų veikimą bei galiojimo laiką. 

Apie analinį kaištį:
 
  • Pakuotės matmenys: 25 x 13,50 x 3,70 cm
  • Pakuotės svoris: 612 g
  • Gaminio matmenys: 14 x 12,7 x 5,7 cm
  • Medžiagos: Silikonas, plienas
  • Be ftalatų: Taip
  • Stimuliavimo zona: Analinis

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt