Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Išsiplečiančių analinių kaiščių rinkinys ,,Ass Anchors Silicone Anal Anchor Set''

Kaina
94.05 €
Norite išbandyti analinį seksą? Pasiruošimas tikrai svarbus - pradėdami su per dideliu partneriu ar žaislu galite rimtai susižeisti. Lengvai ir sklandžiai pradžiai išbandykite analinių kaiščių rinkinį - kūnui saugių silikoninių kaiščių rinkinį, kuris padės nuo analinio sekso mokinio tapti visišku ekspertu!

Šį rinkinį sudaro 3 dydžių išsiplečiantys analiniai kaiščiai. Jų unikali, lanksti, platėjanti forma leidžia suspausti išsišakojusius galus, kad sklandžiai ir lengvai galėtumėte įkišti į vidų. Kai jis bus viduje, kaištis išsiplės ir suteiks unikalių pojūčių, nes spaus jūsų išangės sieneles! Pagrindas sukurtas taip, kad patogiai išliktų savo vietoje ilgą laiką net intensyviausio žaidimo metu.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Išsiplečiančių analinių kaiščių rinkinys ,,Ass Anchors Silicone Anal Anchor Set'' 
Jau seniai norėjote išbandyti analinius žaidimus, bet nežinote nuo ko pradėti? Šis rinkinys yra tai, ko jums reikia! Silikoninių kaiščių rinkinys: nuo mažiausio iki didžiausio  puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek analinių žaidimų veteranams  - susipažinkite su mažiausiu kaiščiu ir apšildykite savo skylutę didesniems iššūkiams! 
Unikalios inkaro formos analinius kaiščius galite įkišti į vidų, kaip klasikinį analinį kaištį, tačiau  viduje jie išsiplečia  ir suteikia neįtikėtiną stimuliaciją. Kaiščiai  spaudžia P tašką  ir suteikia neužmirštamą pilnatvės jausmą. Tvirta, lanksti medžiaga ir platėjantis pagrindas užtikrina visišką saugumą ir palengvina žaislo ištraukimą. 
Norėdami įkišti į vidų - suspauskite išsišakojusius galus, kad jie susijungtų ir susidarytų lygus kūgis. Švelniai įstumkite jį į skylutę ir paleiskite, kad kotelis išsiskleistų. Itin platus pagrindas užtikrina visišką kontrolę ir saugų naudojimą. 
,,Ass Anchors Silicone Anal Anchor Set" analinių kaiščių rinkinys pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikono be ftalatų, kuris yra visiškai saugus jūsų kūnui ir be galo malonus liesti. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite juos šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šiuos sekso žaislus laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite juos atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščių medžiagą ir apriboti jų veikimą bei galiojimo laiką. 
Išsiplečiančių analinių kaiščių rinkinys ,,Ass Anchors Silicone Anal Anchor Set''

Jau seniai norėjote išbandyti analinius žaidimus, bet nežinote nuo ko pradėti? Šis rinkinys yra tai, ko jums reikia! Silikoninių kaiščių rinkinys: nuo mažiausio iki didžiausio puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek analinių žaidimų veteranams - susipažinkite su mažiausiu kaiščiu ir apšildykite savo skylutę didesniems iššūkiams!

Unikalios inkaro formos analinius kaiščius galite įkišti į vidų, kaip klasikinį analinį kaištį, tačiau viduje jie išsiplečia ir suteikia neįtikėtiną stimuliaciją. Kaiščiai spaudžia P tašką ir suteikia neužmirštamą pilnatvės jausmą. Tvirta, lanksti medžiaga ir platėjantis pagrindas užtikrina visišką saugumą ir palengvina žaislo ištraukimą.

Norėdami įkišti į vidų - suspauskite išsišakojusius galus, kad jie susijungtų ir susidarytų lygus kūgis. Švelniai įstumkite jį į skylutę ir paleiskite, kad kotelis išsiskleistų. Itin platus pagrindas užtikrina visišką kontrolę ir saugų naudojimą.

,,Ass Anchors Silicone Anal Anchor Set" analinių kaiščių rinkinys pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikono be ftalatų, kuris yra visiškai saugus jūsų kūnui ir be galo malonus liesti. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite juos šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šiuos sekso žaislus laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite juos atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščių medžiagą ir apriboti jų veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie analinių kaiščių rinkinį: 
 
Pakuotės matmenys: 13,50 x 7,70 x 18,10 cm 
Pakuotės svoris: 485 g 
Medžiagos: Silikonas 
Be ftalatų: Taip 
Atsparus vandeniui: Taip 
Mažiausio kaiščio matmenys: 
Bendras ilgis: 8,9 cm 
Įkišamas ilgis: 8,2 cm 
Minimalus skersmuo: 4,4 cm 
Maksimalus skersmuo: 8 cm 
Vidutinio kaiščio matmenys: 
Bendras ilgis: 12 cm 
Įkišamas ilgis: 10,1 cm 
Minimalus skersmuo: 5,7 cm 
Maksimalus skersmuo: 10 cm 
Didžiausio kaiščio matmenys: 
Bendras ilgis: 13,9 cm 
Įkišamas ilgis: 12,1 cm 
Minimalus skersmuo: 6,9 cm 
Maksimalus skersmuo: 11,4 cm
Apie analinių kaiščių rinkinį:
 
 • Pakuotės matmenys: 13,50 x 7,70 x 18,10 cm
 • Pakuotės svoris: 485 g
 • Medžiagos: Silikonas
 • Be ftalatų: Taip
 • Atsparus vandeniui: Taip
Mažiausio kaiščio matmenys:
 • Bendras ilgis: 8,9 cm
 • Įkišamas ilgis: 8,2 cm
 • Minimalus skersmuo: 4,4 cm
 • Maksimalus skersmuo: 8 cm
Vidutinio kaiščio matmenys:
 • Bendras ilgis: 12 cm
 • Įkišamas ilgis: 10,1 cm
 • Minimalus skersmuo: 5,7 cm
 • Maksimalus skersmuo: 10 cm
Didžiausio kaiščio matmenys:
 • Bendras ilgis: 13,9 cm
 • Įkišamas ilgis: 12,1 cm
 • Minimalus skersmuo: 6,9 cm
 • Maksimalus skersmuo: 11,4 cm

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt