Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Dvigubas vibratorius poroms su nuotolinio valdymo pulteliu ,,Cocktail Purple''

Kaina
80.95 €
,,Cocktail" vibratorius, tai galingas poroms skirtas sekso žaislas su dviem galingais varikliais. Sekso metu jis jausmingai stimuliuoja išangę, makštį ir varpą.

Šis vibratorius pagamintas iš aksominio švelnumo silikono be ftalatų. Lankstus kotas, gili vibracija ir ritmingas judėjimas jaudinančiai stimuliuoja makštį ir varpą. Nuotolinio valdymo pulteliu galėsite patogiai keisti vibracijos nustatymus arba leisti partneriui perimti valdymą į savo rankas.
Spalva: Violetinė
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Dvigubas vibratorius poroms su nuotolinio valdymo pulteliu ,,Cocktail Purple'' 
 
Šis puošnus vibratorius buvo  sukurtas atsižvelgiant į moters ir vyro poreikius , siekiant juos patenkinti su kaupu.  Tyliai veikiantis, bet itin galingas  žaisliukas poroms suteiks  net 10 skirtingų vibracijos režimų , kurie intensyviai stimuliuos jautriausias erogenines zonas.  
Leiskite ,,Cocktail"  praturtinti jūsų meilės žaidimus  savo kvapą gniaužiančiomis vibracijomis! 
Jei akumuliatorius išsikraus, galėsite lengvai jį įkrauti naudodami pridėtą USB įkrovimo laidą. Visiškai įkraunamas per 1 valandą, o  pilnai įkrautas teikia apie 1 valandą nepertraukiamo malonumo. 
Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
 

Dvigubas vibratorius poroms su nuotolinio valdymo pulteliu ,,Cocktail Purple''

 
Šis puošnus vibratorius buvo sukurtas atsižvelgiant į moters ir vyro poreikius, siekiant juos patenkinti su kaupu. Tyliai veikiantis, bet itin galingas žaisliukas poroms suteiks net 10 skirtingų vibracijos režimų, kurie intensyviai stimuliuos jautriausias erogenines zonas. 

Leiskite ,,Cocktail" praturtinti jūsų meilės žaidimus savo kvapą gniaužiančiomis vibracijomis!

Jei akumuliatorius išsikraus, galėsite lengvai jį įkrauti naudodami pridėtą USB įkrovimo laidą. Visiškai įkraunamas per 1 valandą, o pilnai įkrautas teikia apie 1 valandą nepertraukiamo malonumo.

Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščio medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
 
Apie vibratorių poroms: 
Pakuotės svoris: 203 g 
Gaminio matmenys: 11,4 x 6,6 x 3,3 cm 
Produkto svoris: 131 g 
Greičio režimai: 10 
Įkraunamas: USB laidu 
Įkrovimo laikas: 1h 
Pilnai įkrauto kaiščio veikimo laikas: 1 h 
Nuotolinio valdymo pultelis: Taip 
Atsparus vandeniui: Taip 
Medžiagos: Silikonas

Apie vibratorių poroms:

 • Pakuotės svoris: 203 g
 • Gaminio matmenys: 11,4 x 6,6 x 3,3 cm
 • Produkto svoris: 131 g
 • Greičio režimai: 10
 • Įkraunamas: USB laidu
 • Įkrovimo laikas: 1h
 • Pilnai įkrauto kaiščio veikimo laikas: 1 h
 • Nuotolinio valdymo pultelis: Taip
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Medžiagos: Silikonas

Apie prekinį ženklą

Daugiau nei prieš dešimtmetį įkurta Jungtinės Karalystės kompanija Rocks-Off sėkmės ir pasaulinio pripažinimo sulaukė drąsių ir išties unikalių sprendimų dėka. Šią kompaniją itin išgarsino vibruojanti kulka „RO-80 mm“, kurios pasaulyje buvo parduota daugiau nei 5 mln. vienetų, o jos populiarumas tik auga.
Įgyvendinkite visas savo pašėlusias fantazijas su Rocks-Off, nes šiai kompanijai nėra nieko neįmanomo.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt