Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Pusiau realistiškas falo imitatorius - analinis kaištis XR Brands "Hosed Anal Snake"

Kaina
73.55 €
Šis tvirtas, bet lankstus falo imitatorius turi spiralės dizainą, kad suteiktų dar daugiau malonių pojūčių. Galingas siurbimo pagrindas pritvirtinamas prie daugumos paviršių, kad galėtumėte visiškai valdyti net žaidžiant solo.

Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir stiprios PVC medžiagos, padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę. 

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

PUSIAU REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS - ANALINIS KAIŠTIS XR BRANDS "HOSED ANAL SNAKE"  
"Hosed Anal Snake"  tai žaislas patyrusiems analinių žaidimų entuziastams! 
Šis tvirtas, bet lankstus falo imitatorius turi spiralės dizainą, kad suteiktų dar daugiau malonių pojūčių.  Galingas siurbimo pagrindas pritvirtinamas prie daugumos paviršių , kad galėtumėte visiškai valdyti net žaidžiant solo. 
Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir  stiprios PVC medžiagos , padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę.   Žaislas  pasižymi lankstumu , stangrumu, jis taip pat yra atsparus vandeniui. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
PUSIAU REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS - ANALINIS KAIŠTIS XR BRANDS "HOSED ANAL SNAKE"

"Hosed Anal Snake" tai žaislas patyrusiems analinių žaidimų entuziastams!

Šis tvirtas, bet lankstus falo imitatorius turi spiralės dizainą, kad suteiktų dar daugiau malonių pojūčių. Galingas siurbimo pagrindas pritvirtinamas prie daugumos paviršių, kad galėtumėte visiškai valdyti net žaidžiant solo.

Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir stiprios PVC medžiagos, padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę. Žaislas pasižymi lankstumu, stangrumu, jis taip pat yra atsparus vandeniui.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
APIE FALO IMITATORIŲ  
 
Pakuotės matmenys: 55,90 x 8,40 x 7,60 cm 
Pakuotės svoris: 754 g 
Gaminio matmenys: 50,8 x 3,8 x 3,8 cm 
Produkto svoris: 754 g 
Medžiagos: PVC
APIE FALO IMITATORIŲ
 
  • Pakuotės matmenys: 55,90 x 8,40 x 7,60 cm
  • Pakuotės svoris: 754 g
  • Gaminio matmenys: 50,8 x 3,8 x 3,8 cm
  • Produkto svoris: 754 g
  • Medžiagos: PVC

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt