Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Realistiškas falo imitatorius XR Brands "Onslaught 13 Mode XXL Thruster"

Kaina
235.05 €
Šis didelis falo imitatorius yra itin tikroviškas, su iškilusiomis venomis ir didinga galvute. Naudokite vienas arba su partneriu, kad patirtumėte intensyvų įsiskverbimą!

Šis dildo pasižymi išskirtiniu 24,8 cm tekstūruotu ilgiu, kuris išpildys jūsų karščiausius norus. Su 3 intensyviais vibracijos greičiais ir 10 unikalių pulsavimo funkcijų.

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Kūno
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "ONSLAUGHT 13 MODE XXL THRUSTER" 
Šis didelis falo imitatorius yra itin tikroviškas, su iškilusiomis venomis ir didinga galvute.  Šis falo imitatorius pasižymi  išskirtiniu 24,8 cm  tekstūruotu ilgiu, kuris išpildys jūsų karščiausius norus. 
Su  3 intensyviais vibracijos greičiais  ir  10 unikalių pulsavimo funkcijų,  raskite sau tinkamiausią arba pasirinkite palei žaidimų nuotaiką. Naudokite vienas arba su partneriu, kad patirtumėte intensyvų įsiskverbimą! 
Pagaminta iš  švelnaus silikono be ftalatų , kad būtų saugu kūnui. Reikalingos  4 AAA tipo baterijos. 
Tinka tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui.  Žaislas yra su tvirta rankena  – puikiai tinka tiems, kurie mėgsta žaisti grubiai ir kuriems reikia saugesnio sukibimo.  
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "ONSLAUGHT 13 MODE XXL THRUSTER"

Šis didelis falo imitatorius yra itin tikroviškas, su iškilusiomis venomis ir didinga galvute.  Šis falo imitatorius pasižymi išskirtiniu 24,8 cm tekstūruotu ilgiu, kuris išpildys jūsų karščiausius norus.

Su 3 intensyviais vibracijos greičiais ir 10 unikalių pulsavimo funkcijų, raskite sau tinkamiausią arba pasirinkite palei žaidimų nuotaiką. Naudokite vienas arba su partneriu, kad patirtumėte intensyvų įsiskverbimą!

Pagaminta iš švelnaus silikono be ftalatų, kad būtų saugu kūnui. Reikalingos  4 AAA tipo baterijos.

Tinka tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui. Žaislas yra su tvirta rankena – puikiai tinka tiems, kurie mėgsta žaisti grubiai ir kuriems reikia saugesnio sukibimo. 

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
APIE FALO IMITATORIŲ 
 
Pakuotės matmenys: 11,90 x 45,20 x 8,90 cm 
Pakuotės svoris: 967,02 g 
Gaminio matmenys: 36,8 x 5,8 x 5,8 cm 
Produkto svoris: 967,02 g 
Gaminio skersmuo: 5,8 cm 
Įdedamas ilgis: 24,8 cm 
3 greičio režimai 
Reikalingos baterijos: 4 AAA tipo baterijos (baterijos neįtrauktos) 
Medžiagos: PVC, ABS plastikas
APIE FALO IMITATORIŲ
 
 • Pakuotės matmenys: 11,90 x 45,20 x 8,90 cm
 • Pakuotės svoris: 967,02 g
 • Gaminio matmenys: 36,8 x 5,8 x 5,8 cm
 • Produkto svoris: 967,02 g
 • Gaminio skersmuo: 5,8 cm
 • Įdedamas ilgis: 24,8 cm
 • 3 greičio režimai
 • Reikalingos baterijos: 4 AAA tipo baterijos (baterijos neįtrauktos)
 • Medžiagos: PVC, ABS plastikas

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt