Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Realistiškas falo imitatorius XR Brands "SU 10X Groove"

Kaina
224.45 €
Šis aukščiausios kokybės dildo turi vibravimo ir sukimosi funkcijas, todėl su juo niekada nebus nuobodu

Su pridedamu belaidžiu nuotolinio valdymo pultu, tad valdyti jį yra itin patogu. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų - silikono be ftalatų kad būtų saugus kūnui. Su iškilusiomis venomis, didinga ekstavagantiška galvute, švelnia oda, kad jaustųsi kaip tikras.

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Kūno
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "SU 10X GROOVE" 
Šis aukščiausios kokybės dildo vibruoja ir sukasi! Su pridedamu belaidžiu nuotolinio valdymo pultu , tad valdyti jį yra itin patogu. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų - silikono be ftalatų kad būtų saugus kūnui. Su iškilusiomis venomis, kad jaustųsi kaip tikras. 
Aktyvuokite įdomias sukimosi ir vibravimo funkcijas. Rinkitės iš 3 vibracijos intensyvumo ir 7 vibracijos funkcijų, kad prisitaikytumėte prie sukimosi judesių ir suteiktumėte sau malonumo. 
Patogus naudoti, nes turi stabilų prisitvirtinantį pagrindą, kurio dėka  galėsite pritvirtinti prie bet kurio lygaus paviršiaus  (stalo, kėdės, vonios) ir atlaisvinę savo rankas galėsite mėgautis stipriais malonumais.   
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "SU 10X GROOVE"

Šis aukščiausios kokybės dildo vibruoja ir sukasi! Su pridedamu belaidžiu nuotolinio valdymo pultu, tad valdyti jį yra itin patogu. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų - silikono be ftalatų kad būtų saugus kūnui. Su iškilusiomis venomis, kad jaustųsi kaip tikras.

Aktyvuokite įdomias sukimosi ir vibravimo funkcijas. Rinkitės iš 3 vibracijos intensyvumo ir 7 vibracijos funkcijų, kad prisitaikytumėte prie sukimosi judesių ir suteiktumėte sau malonumo.

Patogus naudoti, nes turi stabilų prisitvirtinantį pagrindą, kurio dėka galėsite pritvirtinti prie bet kurio lygaus paviršiaus (stalo, kėdės, vonios) ir atlaisvinę savo rankas galėsite mėgautis stipriais malonumais.  

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
APIE FALO IMITATORIŲ 
 
Pakuotės matmenys: 29,38 x 15,04 x 8,04 cm 
Pakuotės svoris: 670 g 
Produkto svoris: 564 g 
Įdedamas ilgis: 15,3 cm
APIE FALO IMITATORIŲ
 
 • Pakuotės matmenys: 29,38 x 15,04 x 8,04 cm
 • Pakuotės svoris: 670 g
 • Produkto svoris: 564 g
 • Įdedamas ilgis: 15,3 cm

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt