Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Stimuliatorius speneliams „Nasstoys Seduce Me“

Kaina
42.65 €
Nori turėti mažą, malonią, moterišką paslaptį? Išbandyk spenelių stimuliatorių, kuris padės tau pajausti dar didesnius malonumus.
 
Jis pasislėps tavo mažoje rankinėje, jeigu norėsi žaisti viena, ir niekas nežinos, kad jis čia yra.
 
Šis prietaisas nors ir mažiukas, tačiau žaismingas, su juo neabejotinai patirsi malonių akimirkų. Išbandyk ir nebenorėsi mylėtis kitaip....
 
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

STIMULIATORIUS SPENELIAMS „NASSTOYS SEDUCE ME“ 
Galėsi šią porelę pasiimti su savimi, nes jos nedidelės ir  tilps į kiekvieną rankinę. Vibracija leis   kiekvieną kartą žaisti skirtingai  ir išbandyti vis naujas malonumo kombinacijas. 
Tinkamai prižiūrint  šis stimuliatorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
Kodėl jums reikalingas stimuliatorius? 
Stimuliatorus yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Stimuliatoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Stimuliatoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
STIMULIATORIUS SPENELIAMS „NASSTOYS SEDUCE ME“

Galėsi šią porelę pasiimti su savimi, nes jos nedidelės ir tilps į kiekvieną rankinę. Vibracija leis kiekvieną kartą žaisti skirtingai ir išbandyti vis naujas malonumo kombinacijas.

Tinkamai prižiūrint šis stimuliatorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Kodėl jums reikalingas stimuliatorius?
 • Stimuliatorus yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Stimuliatoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Stimuliatoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
APIE STIMULIATORIŲ: 
Pakuotės matmenys: 16,60 x 8,90 x 3,90 cm 
Pakuotės svoris: 71 gr. 
Ilgis: 5.08 cm 
Medžiagos: silikonas ir ABS 
Stimuliatorius tinka visiems spenelių dydžiams, turi galingą vibraciją, yra atsparus vandeniui. 
Be ftalatų - atitinka ROHS. 
Komplekte yra 4 LR754 baterijos (po 2 kiekviename spenelio vibratoriuje).
APIE STIMULIATORIŲ:
 • Pakuotės matmenys: 16,60 x 8,90 x 3,90 cm
 • Pakuotės svoris: 71 gr.
 • Ilgis: 5.08 cm
 • Medžiagos: silikonas ir ABS
 • Stimuliatorius tinka visiems spenelių dydžiams, turi galingą vibraciją, yra atsparus vandeniui.
 • Be ftalatų - atitinka ROHS.
 • Komplekte yra 4 LR754 baterijos (po 2 kiekviename spenelio vibratoriuje).

Apie prekinį ženklą

Nasstoys kuria įvairiausius sekso žaislus. Žaislų pakuotės yra įmantrios ir traukia dėmesį. Aukščiausios kokybės detalės, varikliai ir USB arba baterijomis valdomi mechanizmai patenkins kiekvieno poreikius. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt