Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!

Moteriškas stimuliatorius ,,Adrien Lastic Pocket Dolphin''

Kaina
13.85 €
Nešiojamas, diskretiškas stimuliatorius skirtas svaiginantiems makšties ir klitorio žaidimams. ,,Lastic Pocket Dolphin" sukurtas taip, kad prisitaikytų prie jūsų poreikių, bet kur, bet kaip ir bet kada. Pagamintas iš ypatingai švelnaus ir minkšto silikono, turi net skirtingų 10 vibracijos rėžimų ir yra atsparus vandeniui.
Spalva: Šviesiai mėlyna
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Moteriškas stimuliatorius ,,Adrien Lastic Pocket Dolphin'' 
Šis diskretiškas ir žaismingas kišeninis draugas turėtų visada būti šalia jūsų, ypatingai keliaujant! 
Pakankamai mažas, kad tilptų kišenėje ar rankinėje, pagamintas iš aukščiausios kokybės aksominio silikono , o jo pelekai ir užapvalinta nosis privers jūsų klitorį nenugalimai virpėti. ,,Lastic Pocket Dolphin" galima lengvai įjungti ir išjungti paspaudus mygtuką žaislo apačioje. Norint pakeisti baterijas, tereikia atsukti jo pagrindą. Skroskite bangas su didžiausiu malonumu! 
Neįtikėtinai paslaptingas ir subtilus - ,,Lastic Pocket Dolphin" turi tylų vibracijos rėžimą, kurį lengvai įjungsite iš žaislo apačios. Kuklaus, bet galingo stimuliatoriaus variklis yra strategiškai išdėstytas per patį vidurį, kad suteiktų epinius orgazmus . Paspauskite mažą, apvalų mygtuką, esantį ant stimuliatoriaus pagrindo ir paleiskite greitas intensyvaus žavesio bangas tiesiai į intymiausias savo kūno vietas. 
Tinkamai prižiūrint šis stimuliatorius tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Moteriškas stimuliatorius ,,Adrien Lastic Pocket Dolphin''

Šis diskretiškas ir žaismingas kišeninis draugas turėtų visada būti šalia jūsų, ypatingai keliaujant!

Pakankamai mažas, kad tilptų kišenėje ar rankinėje, pagamintas iš aukščiausios kokybės aksominio silikono, o jo pelekai ir užapvalinta nosis privers jūsų klitorį nenugalimai virpėti. ,,Lastic Pocket Dolphin" galima lengvai įjungti ir išjungti paspaudus mygtuką žaislo apačioje. Norint pakeisti baterijas, tereikia atsukti jo pagrindą. Skroskite bangas su didžiausiu malonumu!

Neįtikėtinai paslaptingas ir subtilus - ,,Lastic Pocket Dolphin" turi tylų vibracijos rėžimą, kurį lengvai įjungsite iš žaislo apačios. Kuklaus, bet galingo stimuliatoriaus variklis yra strategiškai išdėstytas per patį vidurį, kad suteiktų epinius orgazmus. Paspauskite mažą, apvalų mygtuką, esantį ant stimuliatoriaus pagrindo ir paleiskite greitas intensyvaus žavesio bangas tiesiai į intymiausias savo kūno vietas.

Tinkamai prižiūrint šis stimuliatorius tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie stimuliatorių: 
 
Pagamintas iš aksominio švelnumo silikono. 
Sveria 33 g. 
10 vibracijos rėžimų. 
Baterija: 3*LR44 
Matmenys: ilgis 7,5 cm., o skersmuo 2,5 cm. 
Atsparus vandeniui. 
Galingas variklis. 
Stimuliavimo zona: makštis ir klitoris. 
Rinkinyje pridedamas satininis maišelis.
Apie stimuliatorių:
 
 • Pagamintas iš aksominio švelnumo silikono.
 • Sveria 33 g.
 • 10 vibracijos rėžimų.
 • Baterija: 3*LR44
 • Matmenys: ilgis 7,5 cm., o skersmuo 2,5 cm.
 • Atsparus vandeniui.
 • Galingas variklis.
 • Stimuliavimo zona: makštis ir klitoris.
 • Rinkinyje pridedamas satininis maišelis.

Apie prekinį ženklą

Adrien Lastic - 2009 m. Barselonoje įkurta įmonė, kuri gamina plastikinius ir silikoninius sekso žaislus. Šio prekės ženklo žaislai yra rafinuoto ir prabangaus dizaino. Prekių gaminimui naudojamos pačios geriausios medžiagos, kurias tik gali pasiūlyti rinka. Gaminiuose nėra ftalatų – plastifikatorių, naudojamų plastikui minkštinti tokiuose gaminiuose kaip sekso žaislai, todėl jie yra visiškai saugūs.

Adrien Lastic prekės ženklas kuria tai, kas yra kur kas daugiau nei fizinis malonumas, jie žvelgia į neištirtus pojūčius, atranda dar niekada nepajaustus malonumus ir pasiekia juos derindami technologijas ir išskirtinį dizainą.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt