Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Vibruojantis analinis kaištis "Quest" – Juodas

Kaina
31.85 €
Vibratorius „Quest" JAI  ir JAM, mėgaukitės malonumais kartu. Pasiekite dar nepatirtus orgazmus ir džiaukitės gyvenimu. Šis kaištis - tai geriausias pasirinkimas analinių žaidimų mėgėjams, nes jis pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikonų be ftalatų, kurį labai malonu liesti. Jis yra higieniškas ir lengvai valomas.

Dėl labai kokybiškos medžiagos, šį vibratorių labai paprasta įdėti ir išsiimti. Įjunkite vieną iš 10 mėgstamų vibracijos rėžimų ir mėgaukitės.

 
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Vibruojantis analinis kaištis "Quest" – Juodas 
 
Prabangus, vibruojantis analinis kaištis  turi tarsi šilkas švelnų paviršių , kuris pagamintas iš medicininio silikono, o taip pat yra ir be ftalatų.  Higieniškas ir lengvai valomas  kaištis yra labai malonus liesti, o dėl išskirtinai minkštos medžiagos - be skausmo ir diskomforto įslysta į vidų. Šio analinio kaiščio pagalba pajusite, ką reiškia tikra ekstazė. 
"Quest'' labai lengvai valdomas analinis kaištis, kurį galite įjungti ir išjungti vos vieno mygtuko paspaudimu. Kaištis  turi net 10 skirtingų vibracijos režimų , kurios patenkins net išrankiausių analinių žaidimų entuziastų poreikius. 
Jums nereiks rūpintis erzinančiais laidais ir kaiščio įkrovimu, nes jis veikia AAA baterijų pagalba. Galėsite visiškai nepriklausomai nuo vietos mėgautis analiniais žaidimais ir pasiimti jį kartu su savimi net ir į audringų žaidimų kupinas keliones. 
Tinkamai prižiūrint  šis kaištis tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
 

Vibruojantis analinis kaištis "Quest" – Juodas

 
Prabangus, vibruojantis analinis kaištis turi tarsi šilkas švelnų paviršių, kuris pagamintas iš medicininio silikono, o taip pat yra ir be ftalatų. Higieniškas ir lengvai valomas kaištis yra labai malonus liesti, o dėl išskirtinai minkštos medžiagos - be skausmo ir diskomforto įslysta į vidų. Šio analinio kaiščio pagalba pajusite, ką reiškia tikra ekstazė.

"Quest'' labai lengvai valdomas analinis kaištis, kurį galite įjungti ir išjungti vos vieno mygtuko paspaudimu. Kaištis turi net 10 skirtingų vibracijos režimų, kurios patenkins net išrankiausių analinių žaidimų entuziastų poreikius.

Jums nereiks rūpintis erzinančiais laidais ir kaiščio įkrovimu, nes jis veikia AAA baterijų pagalba. Galėsite visiškai nepriklausomai nuo vietos mėgautis analiniais žaidimais ir pasiimti jį kartu su savimi net ir į audringų žaidimų kupinas keliones.

Tinkamai prižiūrint šis kaištis tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
 
Apie vibruojantį analinį kaištį: 
Pakuotės svoris: 154 g 
Gaminio matmenys: 11 x 2,5 x 9,8 cm 
Produkto svoris: 48 g 
Greičio režimai: 10 
Įkraunamas: Baterijos 
Atsparus vandeniui: Taip 
Medžiagos: Plastikas

Apie vibruojantį analinį kaištį:

  • Pakuotės svoris: 154 g
  • Gaminio matmenys: 11 x 2,5 x 9,8 cm
  • Produkto svoris: 48 g
  • Greičio režimai: 10
  • Įkraunamas: Baterijos
  • Atsparus vandeniui: Taip
  • Medžiagos: Plastikas

Apie prekinį ženklą

Daugiau nei prieš dešimtmetį įkurta Jungtinės Karalystės kompanija Rocks-Off sėkmės ir pasaulinio pripažinimo sulaukė drąsių ir išties unikalių sprendimų dėka. Šią kompaniją itin išgarsino vibruojanti kulka „RO-80 mm“, kurios pasaulyje buvo parduota daugiau nei 5 mln. vienetų, o jos populiarumas tik auga.
Įgyvendinkite visas savo pašėlusias fantazijas su Rocks-Off, nes šiai kompanijai nėra nieko neįmanomo.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt