Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!

Dvigubas vibratorius "Kusha" – Žalias

Kaina
43.45 €
Lenktos formos vibratorius, idealus pasirinkimas - unikalus klitorio stimuliatorius lengvai pasiekia malonumo vietą, o antgalyje esantis varikliukas suteikia daug galios G taško stimuliavimui.
 
Kruopščiai apgalvotas vibratoriaus dizainas užtikrins, kad būtų galima patirti tokį malonumą, apie kurį nedrįsdavote pasvajoti. Pagamintas iš aksominio švelnumo silikono ir turi 2 galingus varikliukus jūsų pilnam orgamzo pasiekimui.

Turi 10 vibracijos režimų ir yra atsparus vandeniui, tad malonumais galėsite mėgautis net duše ar karštoje vonioje.
Spalva: Žalia
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Dvigubas vibratorius "Kusha" – Žalias 
 
Padvigubinkite savo malonumą su "Kusha" vibratoriumi. 
  
Dvigubo varikliuko konstrukcija užtikrina intensyvią klitorio, makšties arba G taško vibraciją.  Klitorio stimuliatorius yra kanapių lapų dizaino, kuris uždengia ir glosto jūsų malonumo vietą. Svogūninė galvutė leidžia stimuliuoti G tašką, o išskirtinis kotas leidžia mėgautis vaginaliniais malonumais. 
  
Vibratorius turi 2 nepriklausomus varikliukus ir yra visiškai įkraunamas. Pirmasis varikliukas yra antgalyje, o antrasis - galingame klitorio stimuliatoriuje. Abu varikliukai kartu užtikrina 10 vibracijos ir pulsacijos funkcijų. 
Šis mažasis draugas yra idealus kompanionas kelionėse ir visur kitur - net duše ar vonioje dėl  vandeniui atsparios  konstrukcijos.  Baterijai išsikrovus, lengvai įkraukite naudojant pridedamą  USB įkrovimo laidą. 
Tinkamai prižiūrint  šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
Dvigubo vibratoriaus naudojimo būdai:  
Kai kurios moterys naudoja dvipusius vibratorius seksui su antrąja moterimi. Dildo dvigubas galas leidžia vienu metu prasiskverbti į dvi makštis.  
Nuo makšties iki išangės. Dauguma dvigubo įsiskverbimo dildo yra skirti tuo pačiu metu stimuliuoti išangės ir makšties erogenines zonas, tačiau pailgintų dvigubų vibratorių atveju du partneriai gali naudoti tą patį žaisliuką vienu metu.   
Išangė į išangę. Dauguma dvipusių dildo gali būti naudojami abiejų partnerių analiniam įsiskverbimui.  
Imituojamą oralinį seksą taip pat galima atlikti su dvipusiu vibratoriumi.  
Kodėl jums reikalingas vibratorius? 
Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Dvigubas vibratorius "Kusha" – Žalias
 
Padvigubinkite savo malonumą su "Kusha" vibratoriumi.
 
Dvigubo varikliuko konstrukcija užtikrina intensyvią klitorio, makšties arba G taško vibraciją. Klitorio stimuliatorius yra kanapių lapų dizaino, kuris uždengia ir glosto jūsų malonumo vietą. Svogūninė galvutė leidžia stimuliuoti G tašką, o išskirtinis kotas leidžia mėgautis vaginaliniais malonumais.
 
Vibratorius turi 2 nepriklausomus varikliukus ir yra visiškai įkraunamas. Pirmasis varikliukas yra antgalyje, o antrasis - galingame klitorio stimuliatoriuje. Abu varikliukai kartu užtikrina 10 vibracijos ir pulsacijos funkcijų.

Šis mažasis draugas yra idealus kompanionas kelionėse ir visur kitur - net duše ar vonioje dėl vandeniui atsparios  konstrukcijos. Baterijai išsikrovus, lengvai įkraukite naudojant pridedamą USB įkrovimo laidą.

Tinkamai prižiūrint šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Dvigubo vibratoriaus naudojimo būdai: 
 • Kai kurios moterys naudoja dvipusius vibratorius seksui su antrąja moterimi. Dildo dvigubas galas leidžia vienu metu prasiskverbti į dvi makštis. 
 • Nuo makšties iki išangės. Dauguma dvigubo įsiskverbimo dildo yra skirti tuo pačiu metu stimuliuoti išangės ir makšties erogenines zonas, tačiau pailgintų dvigubų vibratorių atveju du partneriai gali naudoti tą patį žaisliuką vienu metu.  
 • Išangė į išangę. Dauguma dvipusių dildo gali būti naudojami abiejų partnerių analiniam įsiskverbimui. 
 • Imituojamą oralinį seksą taip pat galima atlikti su dvipusiu vibratoriumi. 
Kodėl jums reikalingas vibratorius?
 • Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Apie vibratorių: 
Stimuliuojama zona: G taškas, Klitoris 
Greičio režimai: 10 
Gaminio matmenys: 9,20 x 4,40 x 19,50 cm 
Gaminio skersmuo: 2,5 cm 
Įdedamas ilgis: 9,7 cm 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: silikonas, ABS 
Variklių kiekis: 2 
Įkraunamas: Taip 
Įkrovimo laikas: 30 min 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min 
Atsparus vandeniui: Taip
Apie vibratorių:
 • Stimuliuojama zona: G taškas, Klitoris
 • Greičio režimai: 10
 • Gaminio matmenys: 9,20 x 4,40 x 19,50 cm
 • Gaminio skersmuo: 2,5 cm
 • Įdedamas ilgis: 9,7 cm
 • Be ftalatų: Taip
 • Medžiagos: silikonas, ABS
 • Variklių kiekis: 2
 • Įkraunamas: Taip
 • Įkrovimo laikas: 30 min
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min
 • Atsparus vandeniui: Taip

Apie prekinį ženklą

2010 m. Los Andžele įkurta įmonė Maia Toys greitai pelnė pripažinimą kaip suaugusiems skirtų prekių rinkos lyderė visame pasaulyje. Vibratoriai, masažuokliai ir priedai yra apgalvotai sukurti taip, kad maksimaliai Jus patenkintų, būtų patogūs ir funkcionalūs. 

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt