Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Vibratorius- Kulka "Grand Bullet" – Juodas (galima rinktis spalvą)

Kaina
123.75 €
"Grand Bullet“ nuves jus į fantastiškas vietas po masturbacijos kelionės. Sakoma, kad dideli dalykai būna mažose pakuotėse!, „Le Wand Bullet“ yra miela tačiau turi pakankamai galios suteikti kiekvienai moteriai nepakartojamus orgazmus.

Tiesiog įsidėkite šią mažylę į mankštį arba stimuliuokite klitorį ir pasinerkite į malonumus. Galite žaisti su partneriu arba viena.

Kulka pagaminta ir saugių medžiagų, kad galėtumėte nevaržomai mėgautis. 
Spalva: Juoda
DAUGIAU ŠIOS PREKĖS VARIANTŲ:
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Vibratorius- Kulka "Grand Bullet" – Juodas 
„Grand Bullet“ yra patogus kulkos formos vibratorius, kuris sužavės jus savo galingomis funkcijomis. 
  
Žaisliukas praturtintas ne tik žėrinčia spalva bet ir išsiskiria tuo, kad jo vamzdelį primenanti konstrukcija viršuje siaurėja ir suteikia patogią vietą suimti . Nepaisant kompaktiško dydžio, vibratorius malonumą suteikia bet kuriai kūno daliai, o nepakatojami vibracijos lygiai puikiai prisitaiko prie jūsų esamos nuotaikos. 
  
Šis įrenginys taip pat yra labai tylus, o dėl minkštų silikoninių mygtukų jo valdymas yra intuityvus. 
Integruota ličio jonų bateriją galima visiškai įkrauti tik per 120 minučių ir mėgautis žaidimais apie 60 minučių nepertraukiamai. Gaminys apsaugotas nuo vandens purslų, nepriklausomai nuo krypties.  
Tinkamai prižiūrint  šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
  
Kodėl jums reikalingas vibratorius? 
Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Vibratorius- Kulka "Grand Bullet" – Juodas

„Grand Bullet“ yra patogus kulkos formos vibratorius, kuris sužavės jus savo galingomis funkcijomis.
 
Žaisliukas praturtintas ne tik žėrinčia spalva bet ir išsiskiria tuo, kad jo vamzdelį primenanti konstrukcija viršuje siaurėja ir suteikia patogią vietą suimti. Nepaisant kompaktiško dydžio, vibratorius malonumą suteikia bet kuriai kūno daliai, o nepakatojami vibracijos lygiai puikiai prisitaiko prie jūsų esamos nuotaikos.
 
Šis įrenginys taip pat yra labai tylus, o dėl minkštų silikoninių mygtukų jo valdymas yra intuityvus.

Integruota ličio jonų bateriją galima visiškai įkrauti tik per 120 minučių ir mėgautis žaidimais apie 60 minučių nepertraukiamai. Gaminys apsaugotas nuo vandens purslų, nepriklausomai nuo krypties. 

Tinkamai prižiūrint šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
 
Kodėl jums reikalingas vibratorius?
 • Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Pakuotės svoris 325 gramai 
Gaminio matmenys 12 x 1,9 x 12,4 cm 
Produkto svoris 140 gramų 
Gaminio skersmuo 2,8 cm 
Įdedamas ilgis 5,7 cm 
Variklių kiekis 1 
Kelių greičių 
Triukšmo lygis 68 dB 
Įkrovimo laikas 120 min 
Įkrautos baterijos veikimo laikas 60 min 
Atsparus vandeniui 
Atsparus purslams 
Be ftalatų 
Pagamintas iš silikono ir nerudyjančio plieno
 • Pakuotės svoris 325 gramai
 • Gaminio matmenys 12 x 1,9 x 12,4 cm
 • Produkto svoris 140 gramų
 • Gaminio skersmuo 2,8 cm
 • Įdedamas ilgis 5,7 cm
 • Variklių kiekis 1
 • Kelių greičių
 • Triukšmo lygis 68 dB
 • Įkrovimo laikas 120 min
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas 60 min
 • Atsparus vandeniui
 • Atsparus purslams
 • Be ftalatų
 • Pagamintas iš silikono ir nerudyjančio plieno

Apie prekinį ženklą

COTR, ​​Inc. yra aukščiausios kokybės seksualinio intymumo gaminių gamintoja, kurianti modernius, aukštos kokybės produktus ir teikianti pirmenybę pozityviam požiūriui į seksą. Prekinį ženklą įkūrė sertifikuota sekso pedagogė Alicia Sinclair, pastebėjusi, kad reikia visa apimančio, moksliniais tyrimais pagrįsto ir edukacinio požiūrio sekso prekių produktų rinkoje. 
 
Visi COTR Inc. produktai pateikiami su malonumo vadovais ir yra visada saugus kūnui - kiekvienas COTR Inc. produktas turi įkūrėjos ir sertifikuotos sekso pedagogės patvirtinimo antspaudą.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt