Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!
Prabangus
Zalo

Įkraunamas vibratorius su pulteliu "Temptation Pre-Heating Bullet" - rožinis (galima rinktis spalvą)

Kaina
116.95 €
Atrask naujų pojūčių pasaulį su “Temptation Pre-Heating Bullet”!

Tyliai šnabždantis variklis, puošnios detalės ir šilkinė “Softek” danga sukuria prabangią bei nepamirštamą patirtį. Šis vibratorius sukurtas taip, kad lengvai slystų jūsų viduje ir aistringai vibruotų, o išmanioji automatinio stūmimo funkcija leistų patirti giliausius malonumus. 

Vibratorius taip pat turi šildymo funkciją - vos per 2 minutes pasiekia žmogaus kūno temperatūrą.
Spalva: Rožinė
DAUGIAU ŠIOS PREKĖS VARIANTŲ:
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

ĮKRAUNAMAS VIBRATORIUS SU PULTELIU "TEMPTATION PRE-HEATING BULLET" - ROŽINIS (GALIMA RINKTIS SPALVĄ) 
“Temptation Pre-Heating Bullet” - išskirtinėmis reljefinėmis detalėmis puoštas vibratorius , pasižymintis unikaliomis savybėmis. 
Itin švelnia ir lygia “Softek” medžiaga dengtas vibratorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono , draugiško ir saugaus Jūsų kūnui. 
Vibratorius išsiskiria šiais privalumais: 
Tai pirmoji automatinė stumiamoji kulka , kuri padės sugriauti tradicinę vibratoriaus patirtį tikroviškais stūmimo judesiais, leidžiančiais atsilošti ir mėgautis linksmybėmis be rankų judinimo. Ši funkcija užtikrins gilius bei intensyvius įsiskverbimus. 
Vibratorius turi pašildymo funkciją , kurios dėka žaisliukas žiemą bus malonesnis, o vasarą aistringesnis. Jis greitai įkaista - vos per 2 minutes jis pasiekia žmogaus kūno temperatūrą.  
Kulka su galingu, bet tyliai veikiančiu varikliu, turi 6 skirtingus stūmimo režimus. Vienas iš režimų yra “Turbo” - tai vieno pagrindinio orgazmo funkcija, kuri akimirksniu padidina vibracijas iki galingiausio lygio ir pasiekia sprogdinančią kulminaciją. Išbandykite visus ir atraskite savo mėgstamiausią. 
Vibratoriaus i ntensyvumą ir funkcijas galėsite patogiai valdyti išskirtinio dizaino pulteliu. 
Šį vandeniui atsparų vibratorių galima įkrauti USB laidu, kuris pridedamas į pakuotę.
ĮKRAUNAMAS VIBRATORIUS SU PULTELIU "TEMPTATION PRE-HEATING BULLET" - ROŽINIS (GALIMA RINKTIS SPALVĄ)

“Temptation Pre-Heating Bullet” - išskirtinėmis reljefinėmis detalėmis puoštas vibratorius, pasižymintis unikaliomis savybėmis.

Itin švelnia ir lygia “Softek” medžiaga dengtas vibratorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono, draugiško ir saugaus Jūsų kūnui.

Vibratorius išsiskiria šiais privalumais:
 1. Tai pirmoji automatinė stumiamoji kulka, kuri padės sugriauti tradicinę vibratoriaus patirtį tikroviškais stūmimo judesiais, leidžiančiais atsilošti ir mėgautis linksmybėmis be rankų judinimo. Ši funkcija užtikrins gilius bei intensyvius įsiskverbimus.
 2. Vibratorius turi pašildymo funkciją, kurios dėka žaisliukas žiemą bus malonesnis, o vasarą aistringesnis. Jis greitai įkaista - vos per 2 minutes jis pasiekia žmogaus kūno temperatūrą. 
 3. Kulka su galingu, bet tyliai veikiančiu varikliu, turi 6 skirtingus stūmimo režimus. Vienas iš režimų yra “Turbo” - tai vieno pagrindinio orgazmo funkcija, kuri akimirksniu padidina vibracijas iki galingiausio lygio ir pasiekia sprogdinančią kulminaciją. Išbandykite visus ir atraskite savo mėgstamiausią.
 4. Vibratoriaus intensyvumą ir funkcijas galėsite patogiai valdyti išskirtinio dizaino pulteliu.

Šį vandeniui atsparų vibratorių galima įkrauti USB laidu, kuris pridedamas į pakuotę.
APIE VIBRATORIŲ 
Pakuotės matmenys: 8,20 x 8,20 x 15 cm 
Pakuotės svoris: 370 g 
Gaminio matmenys: 9,3 x 3,1 x 3,1 cm 
Produkto svoris: 225 g 
Gaminio skersmuo: 3,3 cm 
Įdedamas ilgis: 10,5 cm 
Variklių kiekis: 1 
Apsisukimai per minutę: 840 RPM 
Greičio režimai: 7 
Triukšmo lygis: 40 dB 
Įkraunamas: taip 
Įkrovimo laikas: 120 min 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 120 min 
Atsparus purslams: taip 
Medžiagos: silikonas
APIE VIBRATORIŲ
 • Pakuotės matmenys: 8,20 x 8,20 x 15 cm
 • Pakuotės svoris: 370 g
 • Gaminio matmenys: 9,3 x 3,1 x 3,1 cm
 • Produkto svoris: 225 g
 • Gaminio skersmuo: 3,3 cm
 • Įdedamas ilgis: 10,5 cm
 • Variklių kiekis: 1
 • Apsisukimai per minutę: 840 RPM
 • Greičio režimai: 7
 • Triukšmo lygis: 40 dB
 • Įkraunamas: taip
 • Įkrovimo laikas: 120 min
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 120 min
 • Atsparus purslams: taip
 • Medžiagos: silikonas

Apie prekinį ženklą

Zalo puikiai išmano fizinius ir psichinius moterų poreikius ir sukuria emocingiausią ir dvasingiausią malonumą moterims. Zalo integruoja estetiką ir technologijas į gaminių seriją, kurios kokybė yra puiki, o išvaizda itin puošni. Zalo gaminiai padeda pagerinti fizinę ir psichinę harmoniją bei sveikatą. Zalo tikslas – pristatyti jums dar nematytas funkcijas į intymių produktų rinką, kad jūsų patirtis pakiltų į kitą lygį. Ši kompanija siūlo tokias funkcijas, kaip: išankstinis pašildymas, kad žaislas pasiektų idealią kūno temperatūrą prieš naudojimą ir Bluetooth ryšys, leidžiantis valdyti žaislą palietus išmaniojo telefono ekraną, taip pat tylūs dvigubi varikliai.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt