Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Penio pompa "Hydro7", Raudonos spalvos

Kaina
96.15 €
„Bathmate“ sukurta „Hydro 7“ – tai skaidri penio pompa, kuri padės pasiekti ilgalaikius padidėjusio Jūsų penio rezultatus.

Vandens pagrindu veikianti, visame pasaulyje žinoma kaip efektyviausia priemonė erekcijos sutrikimams gydyti ir peniui didinti, penio pompa padės pasiekti matomus, realius rezultatus be chirurgo įsikišimo.

Vandens pagalba slėgis nesukels jokio diskomforto jausmo ir procesas bus malonus.

Siekdami geriausių rezultatų, pompą naudokite 10 - 15 minučių per dieną. 
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Penio pompa "Hydro7", Raudonos spalvos 
 
Raudona , viena ranka naudojama , penio pompa „Hydro 7“ yra skirta pradedantiesiems penio pompų naudotojams – pompa sudaro vidutinio stiprumo slėgį , todėl galėsite savo penio didinimo procesą pradėti švelniai ir saugiai. 
Ši pompa geriausiai tiks vyrams, kurių penis erekcijos metu siekia nuo 13 cm iki 18 cm ilgį bei 4,8 cm skersmenį. 
  
Vandens pompos nuo paprastų išsiskiria tuo, jog jos veikia ne oro, o vandens slėgio pagalba. 
Vanduo , atvirkščiai nei oras, suteikia maksimalų saugumą be jokio diskomforto jausmo, kurį gali sukelti oro slėgio pagrindu veikiančios pompos. Taip pat vandens slėgis ne tik didina penį, tačiau gali jam suteikti ir ilgalaikį kietumo, standumo ir tvirtumo efektą. 
  
Siekdami geriausių rezultatų, pompą naudokite 10 - 15 minučių per dieną . Kiekvienos pompos naudojimo sesijos metu, pompą laikykite po 5 minutes.

Penio pompa "Hydro7", Raudonos spalvos

 
Raudona, viena ranka naudojama, penio pompa „Hydro 7“ yra skirta pradedantiesiems penio pompų naudotojams – pompa sudaro vidutinio stiprumo slėgį, todėl galėsite savo penio didinimo procesą pradėti švelniai ir saugiai.

Ši pompa geriausiai tiks vyrams, kurių penis erekcijos metu siekia nuo 13 cm iki 18 cm ilgį bei 4,8 cm skersmenį.
 
Vandens pompos nuo paprastų išsiskiria tuo, jog jos veikia ne oro, o vandens slėgio pagalba.

Vanduo, atvirkščiai nei oras, suteikia maksimalų saugumą be jokio diskomforto jausmo, kurį gali sukelti oro slėgio pagrindu veikiančios pompos. Taip pat vandens slėgis ne tik didina penį, tačiau gali jam suteikti ir ilgalaikį kietumo, standumo ir tvirtumo efektą.
 
Siekdami geriausių rezultatų, pompą naudokite 10 - 15 minučių per dieną. Kiekvienos pompos naudojimo sesijos metu, pompą laikykite po 5 minutes.
Apie pompą 
Pakuotės matmenys: 31 x 9 x 10 cm 
Pakuotės svoris: 418 g 
Gaminio matmenys: 31 x 10 x 10 cm 
Produkto svoris: 380 g 
Įdedamas ilgis: 17,5 cm 
Atsparus vandeniui: Taip 
Medžiagos: Polikarbas, plienas, silikonas, polipropilenas

Apie pompą

 • Pakuotės matmenys: 31 x 9 x 10 cm
 • Pakuotės svoris: 418 g
 • Gaminio matmenys: 31 x 10 x 10 cm
 • Produkto svoris: 380 g
 • Įdedamas ilgis: 17,5 cm
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Medžiagos: Polikarbas, plienas, silikonas, polipropilenas

Apie prekinį ženklą

2004 m. Bathmate išradėjas Johnas Oakesas sukūrė hidroterapijos pompą, skirtą padėti draugui. Supratęs, kad ši pompa davė daugiau nei kelis teigiamus rezultatus, Johnas kartu su bendradarbiais 2006 m. oficialiai pristatė Bathmate kaip įmonę. Nuo to laiko Bathmate tapo geriausiai parduodamu penio pompos prekės ženklu pasaulyje, kurio parduota daugiau nei milijonas vienetų.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt