Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Penio pompa "Hydromax3", Mėlynos spalvos

Kaina
105.75 €
„Bathmate“ sukurta ir patobulinta „Hydromax 3“ – tai penio pompa, sukurta mažesnių apimčių nei vidutinio dydžio pasididžiavimams.

Ji puikiai tiks peniams, kurių ilgis erekcijos metu yra iki 8 cm.

Vandens pagrindu veikiančios pompos iš „Hydro“ penio pompų linijosų išsiskiria kur kas didesne galia, kuri kitas lenkia net 35%, todėl padės pasiekti rezultatus dar greičiau.

Jos „Super Flow“ vožtuvas leidžia patogiai ir greitai, viena ranka, išpumpuoti perteklinį orą ir vandenį. 360° besisukantis cilindras su matavimo skale leis kiekvieną kartą sekti ir stebėti pasiekimus. 
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Penio pompa "Hydromax3", Mėlynos spalvos 
 
Raudona,  viena ranka naudojama penio pompa  „Hydromax 3“ nuo kitų „Hydro“ serijos pompų  išsiskiria didesne savo galia , kuri kitas viršija net 35%, todėl rezultatus pasieksite dar greičiau. 
Ši pompa yra sukurta vyrams, kurie turi mažesnį nei vidutinio dydžio penį – ji  puikiai tiks vyrams, kurių penis erekcijos metu siekia 8 cm ilgį.  
Jos  „Super Flow“  vožtuvas leidžia patogiai ir greitai, viena ranka, išpumpuoti perteklinį orą ir vandenį. 360° besisukantis cilindras su matavimo skale leis kiekvieną kartą sekti ir stebėti pasiekimus. 
„Hydromax 3“  turi išimamą minkštą tarpinę,  kuri leis pompai prie dubens prisispausti kiek įmanoma arčiau. 
  
Vandens pompos nuo paprastų išsiskiria tuo, jog jos  veikia ne oro, o vandens slėgio pagalba . Vanduo, atvirkščiai nei oras, suteikia maksimalų saugumą be jokio diskomforto jausmo, kurį gali sukelti oro slėgio pagrindu veikiančios pompos. Taip pat vandens slėgis ne tik didina penį, tačiau  gali jam suteikti ir ilgalaikį kietumo, standumo ir tvirtumo efektą.  
  
Siekdami geriausių rezultatų,  pompą naudokite 10 - 15 minučių per dieną.  Kiekvienos pompos naudojimo sesijos metu, pompą laikykite po 5 minutes. 
 

Penio pompa "Hydromax3", Mėlynos spalvos

 
Raudona, viena ranka naudojama penio pompa „Hydromax 3“ nuo kitų „Hydro“ serijos pompų išsiskiria didesne savo galia, kuri kitas viršija net 35%, todėl rezultatus pasieksite dar greičiau.

Ši pompa yra sukurta vyrams, kurie turi mažesnį nei vidutinio dydžio penį – ji puikiai tiks vyrams, kurių penis erekcijos metu siekia 8 cm ilgį.

Jos „Super Flow“ vožtuvas leidžia patogiai ir greitai, viena ranka, išpumpuoti perteklinį orą ir vandenį. 360° besisukantis cilindras su matavimo skale leis kiekvieną kartą sekti ir stebėti pasiekimus.

„Hydromax 3“ turi išimamą minkštą tarpinę, kuri leis pompai prie dubens prisispausti kiek įmanoma arčiau.
 
Vandens pompos nuo paprastų išsiskiria tuo, jog jos veikia ne oro, o vandens slėgio pagalba. Vanduo, atvirkščiai nei oras, suteikia maksimalų saugumą be jokio diskomforto jausmo, kurį gali sukelti oro slėgio pagrindu veikiančios pompos. Taip pat vandens slėgis ne tik didina penį, tačiau gali jam suteikti ir ilgalaikį kietumo, standumo ir tvirtumo efektą.
 
Siekdami geriausių rezultatų, pompą naudokite 10 - 15 minučių per dieną. Kiekvienos pompos naudojimo sesijos metu, pompą laikykite po 5 minutes.
 
Apie pompą 
Pakuotės matmenys: 24 x 10 x 10 cm 
Pakuotės svoris: 410 g 
Gaminio matmenys: 24 x 10 x 10 cm 
Produkto svoris: 409 g 
Atsparus vandeniui: Taip 
Medžiagos: Plastikas

Apie pompą

  • Pakuotės matmenys: 24 x 10 x 10 cm
  • Pakuotės svoris: 410 g
  • Gaminio matmenys: 24 x 10 x 10 cm
  • Produkto svoris: 409 g
  • Atsparus vandeniui: Taip
  • Medžiagos: Plastikas

Apie prekinį ženklą

2004 m. Bathmate išradėjas Johnas Oakesas sukūrė hidroterapijos pompą, skirtą padėti draugui. Supratęs, kad ši pompa davė daugiau nei kelis teigiamus rezultatus, Johnas kartu su bendradarbiais 2006 m. oficialiai pristatė Bathmate kaip įmonę. Nuo to laiko Bathmate tapo geriausiai parduodamu penio pompos prekės ženklu pasaulyje, kurio parduota daugiau nei milijonas vienetų.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt