Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur
+ Dovana
Perkant šią prekę padovanosime universalią CBD kūno priemonę, kurios vertė 16.95 Eur!

Prostatos masažuoklis Nexus "Gyro Vibe Extreme"

Kaina
99.95 €

Pasiekite orgazmą su naujuoju "Gyrovibe" ! Jis sukurtas būtent tam, kad pasiekti G tašką.

 2 varikliai, skirti stimuliuoti vienu metu. Kiekvienoje iš 6 vibruojančių funkcijų galite atrasti iki 48 malonumo derinių, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo seksualinį tikslą. Tiesiog judinkite klubus, kad stimuliuotumėte laisvomis rankomis arba pasinaudokite dideliu pagrindu ir lengvai valdykite rankiniu būdu.

Naudokite su vandens pagrindo lubrikantu, po naudojimą žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu, arba naudokite tam skirtą žaislų valiklį. Laikykite atskiroje, sausoje vietoje.

Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

PROSTATOS MASAŽUOKLIS NEXUS "GYRO VIBE EXTREME" 
Pasiekite orgazmą su naujuoju " Gyrovibe" ! Jis sukurtas būtent tam, kad pasiekti G tašką. 
Kiekvienoje iš 6 vibruojančių funkcijų galite atrasti iki 48 malonumo derinių, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo seksualinį tikslą.  2 varikliai, skirti stimuliuoti vienu metu. 
Tiesiog judinkite klubus, kad stimuliuotumėte laisvomis rankomis arba pasinaudokite dideliu pagrindu i r lengvai valdykite rankiniu būdu.  Prostatos masažuoklis yra atsparus vandeniui ir purslams.  Pagamintas iš aukštos kokybės silikono, be ftalatų. 
Naudokite žaislą vieną arba kartu su kitais. 
Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Kodėl Jums naudingas prostatos masažuoklis? 
Prostatos masažuoklis- tai dar vienas būdas, kuris gali jums suteikti nepakartojamus, galbūt net dar nepatirtus intensyvius orgazmus. 
Prostatos stimuliavimas mažiną stresą, pagerina kraujotaką, bei seksualines patirtis. 
Reguliarus prostatos masažas veikia kaip prevencinė priemonė prieš prostatos vėžį bei prostatos uždegimą.
PROSTATOS MASAŽUOKLIS NEXUS "GYRO VIBE EXTREME"

Pasiekite orgazmą su naujuoju "Gyrovibe" ! Jis sukurtas būtent tam, kad pasiekti G tašką.

Kiekvienoje iš 6 vibruojančių funkcijų galite atrasti iki 48 malonumo derinių, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo seksualinį tikslą. 2 varikliai, skirti stimuliuoti vienu metu.


Tiesiog judinkite klubus, kad stimuliuotumėte laisvomis rankomis arba pasinaudokite dideliu pagrindu ir lengvai valdykite rankiniu būdu. Prostatos masažuoklis yra atsparus vandeniui ir purslams. Pagamintas iš aukštos kokybės silikono, be ftalatų.

Naudokite žaislą vieną arba kartu su kitais.

Tinkamai prižiūrint šis prostatos masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.

Kodėl Jums naudingas prostatos masažuoklis?
 • Prostatos masažuoklis- tai dar vienas būdas, kuris gali jums suteikti nepakartojamus, galbūt net dar nepatirtus intensyvius orgazmus.
 • Prostatos stimuliavimas mažiną stresą, pagerina kraujotaką, bei seksualines patirtis.
 • Reguliarus prostatos masažas veikia kaip prevencinė priemonė prieš prostatos vėžį bei prostatos uždegimą.
APIE MASAŽUOKLĮ 
 
Pakuotės matmenys: 14,50 x 7 x 23 cm 
Pakuotės svoris: 470 g 
Gaminio skersmuo: 5,4 cm 
Įkišamas ilgis: 11 cm 
Variklių kiekis: 2 
Greičio režimai: 6 
Kelių greičių: Taip 
Įkraunamas: Taip 
Įkrovimo laikas: 120 min 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 150 min 
Atsparus vandeniui: Taip 
Atsparus purslams: Taip 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: Silikonas
APIE MASAŽUOKLĮ
 
 • Pakuotės matmenys: 14,50 x 7 x 23 cm
 • Pakuotės svoris: 470 g
 • Gaminio skersmuo: 5,4 cm
 • Įkišamas ilgis: 11 cm
 • Variklių kiekis: 2
 • Greičio režimai: 6
 • Kelių greičių: Taip
 • Įkraunamas: Taip
 • Įkrovimo laikas: 120 min
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 150 min
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Atsparus purslams: Taip
 • Be ftalatų: Taip
 • Medžiagos: Silikonas

Apie prekinį ženklą

Nexus buvo įkurta 2005 m. Didžiojoje Britanijoje. Nexus - suaugusiems skirtas prekės ženklas, tarptautiniu mastu žinomas dėl novatoriškų vyrams ir moterims skirtų gaminių. Daug dėmesio skirdamas dizainui, „Nexus“ gamina funkcionalius, kokybiškus suaugusiųjų žaislus, pagamintus iš prabangių medžiagų, kurios garantuoja optimalius rezultatus. Kartu su atsidavusia dizainerių ir inžinierių komanda dirbanti „Nexus“ kompanija yra profesionalų grupė, kurių kiekvienas turi daug patirties ir mąsto apie ateitį.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt