Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!
Prabangus
Shots - Sexmachine

Sekso kėdė ,,Shots Love Chair Multiposition''

Kaina
414.75 €
Apsilankymas ginekologo kabinete nėra jūsų seksualinė fantazija? Bet kas būtų, jeigu ,,seselė'' arba ,,gydytojas'' būtų jūsų partneris, o ,,patikrinimas'' būtų būtent toks, kokį įsivaizduojate arba matote karščiausiuose porno filmuose? Ar ši idėja privertė jūsų širdį plakti greičiau, o kvėpavimas pasidarė vis gilesnis? Tuomet ši daugiafunkcinė meilės kėdė yra skirta jums! Joje telpa viskas, ko kada nors norėjote savo BDSM kolekcijoje.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Sekso kėdė ,,Shots Love Chair Multiposition'' 
Unikali ir universali sekso kėdė buvo įkvėpta tradicinės ginekologo kėdės. Ji turi reguliuojamus, kojas platinančius diržus, paminkštintą sėdynę su reguliuojamu atlošu, rankenas ir pritvirtiną ,,gydytojo'' taburetę . Sėdynė, taburetė ir atlošas yra patogiai paminkštinti didelio tankio puta ir aptraukti lengvai valoma veganiška oda.  
Nuo šiol galite neribotai žaisti vaidmeninius seksualaus gydytojo ir pasileidusios seselės žaidimus tiesiog patogiai įsitaisę savo namuose! Kėdės konstrukcija pagaminta iš aukščiausios kokybės, tvirto ir ilgaamžio plieno . Ji turi keturias tvirtas kojas, kurių galuose yra guminiai siurbtukai, kurie užtikrina visišką sukibimą su žeme net audringiausiose sekso scenose. Sėdimoje dalyje taip pat yra 2 didelės apvalios kojos, kurios užtikrina visišką kėdės įžeminimą. 
Abi sėdynės ir atlošas padengti aukštos kokybės, lengvai valomu poliuretanu ir turi didelio tankio putų užpildą, užtikrinantį didesnį komfortą ir sumažinantį mėlynių atsiradimo riziką . Rankenų viršūnės padengtos sintetine medžiaga, kad būtų galima papildomai įsikibti. Pasukamas atlošas yra reguliuojamas, jį galima užfiksuoti žemoje, vidutinėje arba aukštoje padėtyje, todėl žaisdami galėsite pasirinkti patogiausią padėtį! 
Geležį ir juodą dirbtinę odą reikia valyti tik tada, kai ant jos atsiranda matomos dėmės. Rekomenduojame valyti švelniu,  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir atviros ugnies.
Sekso kėdė ,,Shots Love Chair Multiposition''

Unikali ir universali sekso kėdė buvo įkvėpta tradicinės ginekologo kėdės. Ji turi reguliuojamus, kojas platinančius diržus, paminkštintą sėdynę su reguliuojamu atlošu, rankenas ir pritvirtiną ,,gydytojo'' taburetę. Sėdynė, taburetė ir atlošas yra patogiai paminkštinti didelio tankio puta ir aptraukti lengvai valoma veganiška oda. 

Nuo šiol galite neribotai žaisti vaidmeninius seksualaus gydytojo ir pasileidusios seselės žaidimus tiesiog patogiai įsitaisę savo namuose! Kėdės konstrukcija pagaminta iš aukščiausios kokybės, tvirto ir ilgaamžio plieno. Ji turi keturias tvirtas kojas, kurių galuose yra guminiai siurbtukai, kurie užtikrina visišką sukibimą su žeme net audringiausiose sekso scenose. Sėdimoje dalyje taip pat yra 2 didelės apvalios kojos, kurios užtikrina visišką kėdės įžeminimą.

Abi sėdynės ir atlošas padengti aukštos kokybės, lengvai valomu poliuretanu ir turi didelio tankio putų užpildą, užtikrinantį didesnį komfortą ir sumažinantį mėlynių atsiradimo riziką. Rankenų viršūnės padengtos sintetine medžiaga, kad būtų galima papildomai įsikibti. Pasukamas atlošas yra reguliuojamas, jį galima užfiksuoti žemoje, vidutinėje arba aukštoje padėtyje, todėl žaisdami galėsite pasirinkti patogiausią padėtį!

Geležį ir juodą dirbtinę odą reikia valyti tik tada, kai ant jos atsiranda matomos dėmės. Rekomenduojame valyti švelniu, specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir atviros ugnies.
Apie sekso kėdę: 
 
Pakuotės matmenys: 104 x 46 x 78 cm 
Pakuotės svoris: 75 kg 
Gaminio matmenys: 124 x 175 x 83 cm 
Prekės svoris: 28 kg 
Medžiagos: Geležis, Oda
Apie sekso kėdę:
 
 • Pakuotės matmenys: 104 x 46 x 78 cm
 • Pakuotės svoris: 75 kg
 • Gaminio matmenys: 124 x 175 x 83 cm
 • Prekės svoris: 28 kg
 • Medžiagos: Geležis, Oda

Apie prekinį ženklą

Shots - sekso žaislų gamintojas, įsikūręs Amerikoje. Shots Media yra viena iš pirmaujančių didmenininių įmonių sekso žaislų pramonėje. Šis gamintojas turi itin daug sekso žaislų kolekcijų, kurių gaminiai tiks daugumai klientų. 

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt