Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Nerūdijančio plieno Vartenbergo ratukas ,,XR Brands Odax Sensation Wheel''

Kaina
26.45 €

Išbandykite jautrumo ribas žaisdami su ,,Odax Sensation Wheel" Vartenbergo ratuku. Perbraukite šiuo ratuku per odą ir kitas jautrias erogenines zonas, kad jūsų partneris patirtų jaudinantį malonumą. Ratukas pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gudriai suprojektuotas taip, kad aštrių dantukų eilė būtų išdėstyti tolygia linija, kuri sklandžiai sukasi riedant per kūną. 

,,Odax" idealiai tinka intensyviam ir išskirtiniam malonumui. Šiek tiek pažaiskite su temperatūra... glotnų ,,Odax" metalą galima pašildyti arba atšaldyti, kad pojūtis būtų dar stipresnis.

Spalva: Sidabrinė
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Nerūdijančio plieno Vartenbergo ratukas ,,XR Brands Odax Sensation Wheel'' 
Kartais užtenka paprasto grybštelėjimo per odą, kad Jūsų partnerį pasiektų ekstazės viršūnė. Vis dėl to pasiruošimas žaidimui ir įtampos kūrimas (kaip ir su bet kokiu kitu žaislu) gali suteikti dar didesnį malonumą.
Iš pradžių lėtai ir švelniai braukite rautuku per ne tokias jautrias kūno vietas. Erzinkite ir kaitinkite nuolankiojo kraują, kad ji norėtų daugiau. 
Skirtingose kūno vietose jaučiami skirtingi pojūčiai ir reakcijos. Tyrinėkite ir eksperimentuokite, kad sužinotumėte, kas verčia jūsų nuolankųjį dejuoti. 
Žaiskite su skirtingais spaudimo ir greičio rėžimais. Akivaizdu, kad stipresnis spaudimas sukels daugiau skausmo. 
Pakreipkite ratuką įvairiais kampais - tai gali sukelti savotišką draskymo pojūtį. 
Lytinius organus ir kitas jautrias kūno vietas palikite pabaigai. 
Šį ratuką galite naudoti ir su kitais žaislais. Pojūčiai su šiuo ratuku gali būti dar stipresni, jeigu jį naudosite po  plakimo , nes tada oda būna ypatingai jautri. 
Iš nerūdijančio plieno pagamintas ,,Odax Sensation Wheel'' ratukas  idealiai tinka pojūčius žadinantiems žaidimams . Jo pagalba savo partneriui galėsite suteikti neužmirštamas malonumo bangas. Itin kompaktiškas ir lengvas, todėl kiekvienas gali mėgautis jaudinančiais pojūčiais. 
Nerūdijančio plieno Vartenbergo ratukas ,,XR Brands Odax Sensation Wheel''

Kartais užtenka paprasto grybštelėjimo per odą, kad Jūsų partnerį pasiektų ekstazės viršūnė. Vis dėl to pasiruošimas žaidimui ir įtampos kūrimas (kaip ir su bet kokiu kitu žaislu) gali suteikti dar didesnį malonumą.
 • Iš pradžių lėtai ir švelniai braukite rautuku per ne tokias jautrias kūno vietas. Erzinkite ir kaitinkite nuolankiojo kraują, kad ji norėtų daugiau.
 • Skirtingose kūno vietose jaučiami skirtingi pojūčiai ir reakcijos. Tyrinėkite ir eksperimentuokite, kad sužinotumėte, kas verčia jūsų nuolankųjį dejuoti.
 • Žaiskite su skirtingais spaudimo ir greičio rėžimais. Akivaizdu, kad stipresnis spaudimas sukels daugiau skausmo.
 • Pakreipkite ratuką įvairiais kampais - tai gali sukelti savotišką draskymo pojūtį.
 • Lytinius organus ir kitas jautrias kūno vietas palikite pabaigai.
 • Šį ratuką galite naudoti ir su kitais žaislais. Pojūčiai su šiuo ratuku gali būti dar stipresni, jeigu jį naudosite po plakimo, nes tada oda būna ypatingai jautri.

Iš nerūdijančio plieno pagamintas ,,Odax Sensation Wheel'' ratukas idealiai tinka pojūčius žadinantiems žaidimams. Jo pagalba savo partneriui galėsite suteikti neužmirštamas malonumo bangas. Itin kompaktiškas ir lengvas, todėl kiekvienas gali mėgautis jaudinančiais pojūčiais. 
Apie Vartenbergo ratuką: 
 
Svoris: 109 g 
Bendras ilgis: 17,78 cm 
Ratuko skersmuo: 3,05 cm 
Medžiaga: Nerūdijantis plienas
Apie Vartenbergo ratuką:
 
 • Svoris: 109 g
 • Bendras ilgis: 17,78 cm
 • Ratuko skersmuo: 3,05 cm
 • Medžiaga: Nerūdijantis plienas

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt