Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Kelioninis kūno priežiūros rinkinys "Green Tea & Hemp Oil" - 2 produktai

Vertė
Kaina
11.35 € 23.35 €
"Green Tea & Hemp Oil" produktai yra praturtinti kanapių aliejumi ir žaliąja arbata, jie pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis.

Šis kelioninis rinkinys susideda iš 2 produktų:
 • Dušo želė (100 ml) - giliai maitina ir lepina Jūsų odą.
 • Kūno šveitiklis (50 ml) - drėkina ir šveičia Jūsų odą.

Pamirškite prausimąsi viešbučiuose esančiais pigiais muilais, džiovinančiais ir sausinančiais Jūsų odą - visada būkite pasiruošę pasirūpinti savimi bei puoselėkite meilę savo kūnui!
 
1 - 2 d.d.

Daugiau informacijos

KELIONINIS KŪNO PRIEŽIŪROS RINKINYS "GREEN TEA & HEMP OIL"  
  
"Green Tea & Hemp Oil" linijos produktai išsiskiria savo sudėtimi - jie praturtinti žaliąją arbata ir kanapių aliejumi , kuris suteikia puoselėjančias, raminančias ir drėkinančias savybes Jūsų jautriai odai .  
Šis kelioninis rinkinys gali būti puikus kompanionas Jūsų išvykų metu.  
Rinkinį sudaro: 
Dušo želė (100 ml)  - giliai maitinanti ir švelniai šveičianti Jūsų odą. Ši dušo želė sukuria sodrias putas, kurios lepins Jūsų odą maistinėmis medžiagomis , ko pasekoje po naudojimo ji taps pamaitinta ir dvelks švara. Drėkinanti želė  sujungia du galingus ingredientus , padedančius jūsų odai išlaikyti natūralią drėgmę, tad oda tampa švelnesnė bei lygesnė. 
Kūno šveitiklis (50 ml)  - nušveičiantis ir drėkinantis Jūsų odą. Dėka šio produkto, oda taps lygesnė ir daug švelnesnė. 
  
Kaip naudoti šveitiklį? 
Pradėkite nuo odos sudrėkinimo - šiltas ar karštas vanduo idealiai tinka ją suminkštinti. Pabūkite duše apie 5 - 10 minučių, leiskite šiltam vandeniui suminkštinti odą ir paruošti šveitimui.  
Pristabdykite tekantį vandenį.  
Paimkite nedidelį kiekį šveitiklio į delną ir paskirstykite jį per abi rankas.  
Sukamaisiais judesiais užtepkite kūno šveitiklį "Green Tea & Hemp Oil" ir masažuokite visą kūno odą. 
Nuplaukite šveitiklį.  
Džiaukitės lygesne ir švelnesne oda!

KELIONINIS KŪNO PRIEŽIŪROS RINKINYS "GREEN TEA & HEMP OIL" 

 
"Green Tea & Hemp Oil" linijos produktai išsiskiria savo sudėtimi - jie praturtinti žaliąją arbata ir kanapių aliejumi, kuris suteikia puoselėjančias, raminančias ir drėkinančias savybes Jūsų jautriai odai

Šis kelioninis rinkinys gali būti puikus kompanionas Jūsų išvykų metu. 

Rinkinį sudaro:
 • Dušo želė (100 ml) - giliai maitinanti ir švelniai šveičianti Jūsų odą. Ši dušo želė sukuria sodrias putas, kurios lepins Jūsų odą maistinėmis medžiagomis, ko pasekoje po naudojimo ji taps pamaitinta ir dvelks švara. Drėkinanti želė sujungia du galingus ingredientus, padedančius jūsų odai išlaikyti natūralią drėgmę, tad oda tampa švelnesnė bei lygesnė.
 • Kūno šveitiklis (50 ml) - nušveičiantis ir drėkinantis Jūsų odą. Dėka šio produkto, oda taps lygesnė ir daug švelnesnė.
 
Kaip naudoti šveitiklį?
 • Pradėkite nuo odos sudrėkinimo - šiltas ar karštas vanduo idealiai tinka ją suminkštinti. Pabūkite duše apie 5 - 10 minučių, leiskite šiltam vandeniui suminkštinti odą ir paruošti šveitimui. 
 • Pristabdykite tekantį vandenį. 
 • Paimkite nedidelį kiekį šveitiklio į delną ir paskirstykite jį per abi rankas. 
 • Sukamaisiais judesiais užtepkite kūno šveitiklį "Green Tea & Hemp Oil" ir masažuokite visą kūno odą.
 • Nuplaukite šveitiklį. 
 • Džiaukitės lygesne ir švelnesne oda!

Apie prekinį ženklą

Shots - Amerikos įmonė, kuri specializuojasi erotinių prekių bei intymios kosmetikos gaminime.
Shots Media yra viena iš pirmaujančių didmenininių įmonių suaugusių prekių pramonėje. Šis gamintojas turi itin plačią žaislų kolekcijų pasiūlą, kuri atitinka naujausias tendencijas - siūlomi žaislai yra inovatyvūs, gaminami iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kurios yra saugios aplinkai bei vartotojui. Nuolat atliekamos gaminių kokybės patikros leidžia atrinkti tik kokybiškus produktus bei pasiūlyti juos vartotojui. Shots siūlo žaisliukus suaugusiems, kurie yra skirti patenkinti įvairiausias malonumo formas bei kuria produktus, kurie sprendžia ir seksualinės sveikatos problemas, todėl šio gamintojo produktus gali atrasti kiekvienas. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt