Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!
Prabangus
Shots

Vonios reikmenų dovanų rinkinys "Green Tea & Hemp Oil" - 2 produktai + laikiklis

Vertė
Kaina
23.45 € 51.55 €
"Green Tea & Hemp Oil" produktai yra praturtinti kanapių aliejumi ir žaliąja arbata, jie pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis.

Šis dovanų rinkinys susideda iš 2 pilnos talpo produktų:
  • Dušo želė (460 ml) - giliai maitina ir lepina Jūsų odą.
  • Kūno losjonas (460 ml) - apsaugo ir regeneruoja Jūsų odą.
 
Taip pat į rinkinį įeina specialus, dailaus dizaino laikiklis skirtas būtent šiems produktams.

 
1 - 2 d.d.

Daugiau informacijos

VONIOS REIKMENŲ DOVANŲ RINKINYS "GREEN TEA & HEMP OIL" - 2 PRODUKTAI + LAIKIKLIS  
  
"Green Tea & Hemp Oil" linijos produktai  išsiskiria savo sudėtimi  -  jie praturtinti žaliąją arbata ir kanapių aliejumi , kuris suteikia puoselėjančias, raminančias ir drėkinančias savybes  Jūsų jautriai odai .   
Palepinkite save šiais išskirtiniais produktais! 
  
Rinkinį sudaro  du pilnos talpos produktai: 
Dušo želė (460 ml)  - giliai maitinanti ir švelniai šveičianti Jūsų odą. Ši dušo želė sukuria sodrias putas, kurios  lepins Jūsų odą maistinėmis medžiagomis , ko pasekoje po naudojimo ji taps pamaitinta ir dvelks švara. Drėkinanti želė  sujungia du galingus ingredientus , padedančius jūsų odai išlaikyti natūralią drėgmę, tad oda tampa švelnesnė bei lygesnė. 
Kūno losjonas (460 ml)  - apsaugantis ir regeneruojantis Jūsų odą. Lengvo, natūralaus kvapo losjonas  geba maloniai stimuliuoti, sušvelninti ir regeneruoti odą  nuo galvos iki kojų, sugrąžindamas jai natūralią pusiausvyrą. Taip pat jis pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis.  
Taip pat į rinkinį  pridedamas specialus, dailaus dizaino laikiklis , kuris buvo sukurtas specialiai šiems produktams.
VONIOS REIKMENŲ DOVANŲ RINKINYS "GREEN TEA & HEMP OIL" - 2 PRODUKTAI + LAIKIKLIS
 
"Green Tea & Hemp Oil" linijos produktai išsiskiria savo sudėtimi jie praturtinti žaliąją arbata ir kanapių aliejumi, kuris suteikia puoselėjančias, raminančias ir drėkinančias savybes Jūsų jautriai odai.  

Palepinkite save šiais išskirtiniais produktais!
 
Rinkinį sudaro du pilnos talpos produktai:
  • Dušo želė (460 ml) - giliai maitinanti ir švelniai šveičianti Jūsų odą. Ši dušo želė sukuria sodrias putas, kurios lepins Jūsų odą maistinėmis medžiagomis, ko pasekoje po naudojimo ji taps pamaitinta ir dvelks švara. Drėkinanti želė sujungia du galingus ingredientus, padedančius jūsų odai išlaikyti natūralią drėgmę, tad oda tampa švelnesnė bei lygesnė.
  • Kūno losjonas (460 ml) - apsaugantis ir regeneruojantis Jūsų odą. Lengvo, natūralaus kvapo losjonas geba maloniai stimuliuoti, sušvelninti ir regeneruoti odą nuo galvos iki kojų, sugrąžindamas jai natūralią pusiausvyrą. Taip pat jis pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. 

Taip pat į rinkinį pridedamas specialus, dailaus dizaino laikiklis, kuris buvo sukurtas specialiai šiems produktams.

Apie prekinį ženklą

Shots - Amerikos įmonė, kuri specializuojasi erotinių prekių bei intymios kosmetikos gaminime.
Shots Media yra viena iš pirmaujančių didmenininių įmonių suaugusių prekių pramonėje. Šis gamintojas turi itin plačią žaislų kolekcijų pasiūlą, kuri atitinka naujausias tendencijas - siūlomi žaislai yra inovatyvūs, gaminami iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kurios yra saugios aplinkai bei vartotojui. Nuolat atliekamos gaminių kokybės patikros leidžia atrinkti tik kokybiškus produktus bei pasiūlyti juos vartotojui. Shots siūlo žaisliukus suaugusiems, kurie yra skirti patenkinti įvairiausias malonumo formas bei kuria produktus, kurie sprendžia ir seksualinės sveikatos problemas, todėl šio gamintojo produktus gali atrasti kiekvienas. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt