Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!

Tuščiavidurių analinių kaiščių rinkinys ,,Gape-Grommets Hollow Anal Dilator Set''

Kaina
93.35 €
Norite išbandyti analinį seksą? Pasiruošimas tikrai svarbus - pradėdami su per dideliu partneriu ar žaislu galite rimtai susižeisti. Lengvai ir sklandžiai pradžiai išbandykite analinių kaiščių rinkinį - kūnui saugių silikoninių kaiščių rinkinį, kuris padės nuo analinio sekso mokinio tapti visišku ekspertu!

Šį rinkinį sudaro 3 dydžių tuščiaviduriai analiniai kaiščiai. Tuščiaviduriai analiniai kaiščiai nuo kitų, įprastinių, kaiščių skiriasi savo konstrukcija, nes ji yra visiškai atvira ir palieka erdvės pažvelgti į savo partnerio vidų (tikąja to žodžio prasme). Patogi, užapvalinta anga suteikia papildomos stimuliacijos, o platus svogūnėlis užtikrina visiškos pilnatvės ir ekstazės jausmą.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Tuščiavidurių analinių kaiščių rinkinys ,,Gape-Grommets Hollow Anal Dilator Set'' 
Jau seniai norėjote išbandyti analinius žaidimus, bet nežinote nuo ko pradėti? Šis rinkinys yra tai, ko jums reikia! Silikoninių kaiščių rinkinys: nuo mažiausio iki didžiausio  puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek analinių žaidimų veteranams  - susipažinkite su mažiausiu kaiščiu ir apšildykite savo skylutę didesniems iššūkiams! 
Šie tuščiaviduriai analiniai kaiščiai yra universalūs ir multifunkciniai sekso žaisla, kuriuos  gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys . Jie skirtas  tiek pradedantiems, tiek analinių žaidimų entuziastams . Žaidimų metu  į tuščiavidurę angą galite įkišti vibratorių arba pažvelgti į partnerio vidų  (tikrąja to žodžio prasme). Ergonomiškas analinių kaiščių pagrindas leidžia juos patogiai, saugiai bei tvirtai įstatyti tarp skruostukų, kad galėtumėte juos nešiotis savo kūne valandų valandas.  
Tinkamai prižiūrint šie kaiščiai tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite juos šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį rinkinį laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jų dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščių medžiagą ir apriboti jų veikimą bei galiojimo laiką. 
Tuščiavidurių analinių kaiščių rinkinys ,,Gape-Grommets Hollow Anal Dilator Set''

Jau seniai norėjote išbandyti analinius žaidimus, bet nežinote nuo ko pradėti? Šis rinkinys yra tai, ko jums reikia! Silikoninių kaiščių rinkinys: nuo mažiausio iki didžiausio puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek analinių žaidimų veteranams - susipažinkite su mažiausiu kaiščiu ir apšildykite savo skylutę didesniems iššūkiams!

Šie tuščiaviduriai analiniai kaiščiai yra universalūs ir multifunkciniai sekso žaisla, kuriuos gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Jie skirtas tiek pradedantiems, tiek analinių žaidimų entuziastams. Žaidimų metu į tuščiavidurę angą galite įkišti vibratorių arba pažvelgti į partnerio vidų (tikrąja to žodžio prasme). Ergonomiškas analinių kaiščių pagrindas leidžia juos patogiai, saugiai bei tvirtai įstatyti tarp skruostukų, kad galėtumėte juos nešiotis savo kūne valandų valandas. 

Tinkamai prižiūrint šie kaiščiai tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite juos šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį rinkinį laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jų dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti kaiščių medžiagą ir apriboti jų veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie analinių kaiščių rinkinį: 
 
Pakuotės matmenys: 15 x 20 x 10 cm 
Pakuotės svoris: 620 g 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: Silikonas 
Atsparus vandeniui: Taip 
Mažiausio kaiščio matmenys: 
Bendras ilgis: 7,62 cm 
Įkišamas ilgis: 6,35 cm 
Maksimalus išorinis skersmuo: 6,1 cm 
Maksimalus vidinis skersmuo: 3,05 cm 
Vidutinio kaiščio matmenys: 
Bendras ilgis: 8,64 cm 
Įkišamas ilgis: 7,11 cm 
Maksimalus išorinis skersmuo: 6,86 cm 
Maksimalus vidinis skersmuo: 3,56 cm 
Didžiausio kaiščio matmenys: 
Bendras ilgis: 10,16 cm 
Įkišamas ilgis: 8,64 cm 
Maksimalus išorinis skersmuo: 8,13 cm 
Maksimalus vidinis skersmuo: 4,06 cm
Apie analinių kaiščių rinkinį:
 
 • Pakuotės matmenys: 15 x 20 x 10 cm
 • Pakuotės svoris: 620 g
 • Be ftalatų: Taip
 • Medžiagos: Silikonas
 • Atsparus vandeniui: Taip
Mažiausio kaiščio matmenys:
 • Bendras ilgis: 7,62 cm
 • Įkišamas ilgis: 6,35 cm
 • Maksimalus išorinis skersmuo: 6,1 cm
 • Maksimalus vidinis skersmuo: 3,05 cm
Vidutinio kaiščio matmenys:
 • Bendras ilgis: 8,64 cm
 • Įkišamas ilgis: 7,11 cm
 • Maksimalus išorinis skersmuo: 6,86 cm
 • Maksimalus vidinis skersmuo: 3,56 cm
Didžiausio kaiščio matmenys:
 • Bendras ilgis: 10,16 cm
 • Įkišamas ilgis: 8,64 cm
 • Maksimalus išorinis skersmuo: 8,13 cm
 • Maksimalus vidinis skersmuo: 4,06 cm

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt