Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Pusiau realistiškas dildo Maiatoys "Phoenix"

Kaina
31.85 €
Maiatoys "Phoenix"- tai prabangus minkštas silikoninis dildo. Pheonix pasižymi šiuolaikišku dizainu ir ergonomiška forma

Šio dildo briaunotas tekstūruotas dizainas suteiks Jums daug džiuginančių aistringų stimuliacijų.

"Pheonix" yra padengtas 100% kūnui saugiu silikonu. Itin stiprus siurbtukas išlaiko "Pheonix" ten, kur jį padėjote.

 Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

PUSIAU REALISTIŠKAS DILDO MAIATOYS "PHOENIX" 
Maiatoys "Phoenix"- tai prabangus minkštas silikoninis dildo.  "Pheonix" pasižymi šiuolaikišku dizainu ir ergonomiška forma 
Šio dildo briaunotas tekstūruotas dizainas suteiks Jums daug džiuginančių aistringų stimuliacijų.  "Pheonix" yra padengtas 100% kūnui saugiu silikonu . Itin stiprus siurbtukas išlaiko "Pheonix" ten, kur jį padėjote. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
PUSIAU REALISTIŠKAS DILDO MAIATOYS "PHOENIX"

Maiatoys "Phoenix"- tai prabangus minkštas silikoninis dildo. "Pheonix" pasižymi šiuolaikišku dizainu ir ergonomiška forma

Šio dildo briaunotas tekstūruotas dizainas suteiks Jums daug džiuginančių aistringų stimuliacijų. "Pheonix" yra padengtas 100% kūnui saugiu silikonu. Itin stiprus siurbtukas išlaiko "Pheonix" ten, kur jį padėjote.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
APIE DILDO 
 
Pakuotės matmenys: 15 x 7,50 x 27 cm 
Pakuotės svoris: 405 g 
Gaminio matmenys :15 x 7,5 x 27 cm 
Produkto svoris: 322 g 
Gaminio skersmuo: 3,8 cm 
Įkšamas ilgis: 15,2 cm 
Atsparus vandeniui: Taip 
Be ftalatų 
Medžiagos: Silikonas
APIE DILDO
 
 • Pakuotės matmenys: 15 x 7,50 x 27 cm
 • Pakuotės svoris: 405 g
 • Gaminio matmenys :15 x 7,5 x 27 cm
 • Produkto svoris: 322 g
 • Gaminio skersmuo: 3,8 cm
 • Įkšamas ilgis: 15,2 cm
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Be ftalatų
 • Medžiagos: Silikonas

Apie prekinį ženklą

2010 m. Los Andžele įkurta įmonė Maia Toys greitai pelnė pripažinimą kaip suaugusiems skirtų prekių rinkos lyderė visame pasaulyje. Vibratoriai, masažuokliai ir priedai yra apgalvotai sukurti taip, kad maksimaliai Jus patenkintų, būtų patogūs ir funkcionalūs. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt