Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Pusiau realistiškas falo imitatorius XR Brands "Realistic Hose"

Kaina
106.75 €
Šis tvirtas, bet lankstus dildo turi tikrovišką tekstūrą, kuri suteikia dar daugiau aistringų pojūčių.

Galingas siurbimo pagrindas pritvirtinamas prie daugumos kaiščių paviršių, kad galėtumėte jį patogiai valdyti net žaidžiant solo.

Ši medžiaga yra be ftalatų ir yra suderinama su silikoniniais ir vandens pagrindo lubrikantais.

Tinka tiek analiniam, tiek vaginaliniam naudojimui.
 
Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

PUSIAU REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "REALISTIC HOSE"  
Šis tvirtas, bet lankstus dildo turi tikrovišką tekstūrą, kuri suteikia dar daugiau pojūčių. Galingas siurbimo pagrindas pritvirtinamas prie daugumos kščių paviršių, kad galėtumėte jį patogiai valdyti net žaidžiant solo. 
Ši medžiaga yra be ftalatų. Tinka tiek analiniam, tiek vaginaliniam naudojimui. 
Neturi vibracijos ir  nereikalingas maitinimas.  Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir  stiprios medžiagos , padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę.  Nesukels alergijos  ar kitų nemalonių pojūčių. 
Šis dildo  yra atsparus vandeniui bei purslams , tad savo žaidimus galėsite nukelti į vonią ar dušą. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
PUSIAU REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "REALISTIC HOSE"

Šis tvirtas, bet lankstus dildo turi tikrovišką tekstūrą, kuri suteikia dar daugiau pojūčių. Galingas siurbimo pagrindas pritvirtinamas prie daugumos kščių paviršių, kad galėtumėte jį patogiai valdyti net žaidžiant solo.

Ši medžiaga yra be ftalatų. Tinka tiek analiniam, tiek vaginaliniam naudojimui.

Neturi vibracijos ir nereikalingas maitinimas. Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir stiprios medžiagos, padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę. Nesukels alergijos ar kitų nemalonių pojūčių.

Šis dildo yra atsparus vandeniui bei purslams, tad savo žaidimus galėsite nukelti į vonią ar dušą.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
APIE FALO IMITATORIŲ  
 
Pakuotės matmenys: 55,90 x 8,30 x 7,60 cm 
Pakuotės svoris: 786 g 
Gaminio matmenys: 50,8 x 4,2 x 50,8 cm 
Produkto svoris: 784 g 
Medžiagos: PVC
APIE FALO IMITATORIŲ
 
  • Pakuotės matmenys: 55,90 x 8,30 x 7,60 cm
  • Pakuotės svoris: 786 g
  • Gaminio matmenys: 50,8 x 4,2 x 50,8 cm
  • Produkto svoris: 784 g
  • Medžiagos: PVC

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt