Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pusiau realistiškas falo imitatorius XR Brands "Behemoth Ribbed XL Dildo"

Kaina
168.75 €
Šis ilgas ir kietas falo imitatorius suteiks vidinį masažą, kuris stimuliuoja ir atpalaiduoja. Žaislas pagamintas iš nedūžtančio stiklo ir yra saugus naudoti. Iškili  tekstūra leidžia pajausti išskirtinę stimuliaciją.

Eksperimentuokite su temperatūra - prieš naudodami panardinkite į karštą arba šaltą vandenį. Ši hipoalerginė medžiaga yra neakyta, todėl ją galima sterilizuoti švelniu muilu ir šiltu vandeniu. Suderinamas su visų tipų lubrikantais.

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Permatoma
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

PUSIAU REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "BEHEMOTH RIBBED XL DILDO"  
Šis ilgas ir kietas falo imitatorius suteiks vidinį masažą, kuris stimuliuoja ir atpalaiduoja. Žaislas  pagamintas iš nedūžtančio stiklo . Iškilių keterų tekstūra jausmingai jus stimuliuos. 
Eksperimentuokite su temperatūra  - prieš naudodami panardinkite į karštą arba šaltą vandenį. Ši hipoalerginė medžiaga yra neakyta, todėl ją galima sterilizuoti švelniu muilu ir šiltu vandeniu. 
Neturi vibracijos ir  nereikalingas maitinimas.  Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir  stiprios medžiagos , padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę.  Nesukels alergijos  ar kitų nemalonių pojūčių. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
PUSIAU REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "BEHEMOTH RIBBED XL DILDO"

Šis ilgas ir kietas falo imitatorius suteiks vidinį masažą, kuris stimuliuoja ir atpalaiduoja. Žaislas pagamintas iš nedūžtančio stiklo. Iškilių keterų tekstūra jausmingai jus stimuliuos.

Eksperimentuokite su temperatūra - prieš naudodami panardinkite į karštą arba šaltą vandenį. Ši hipoalerginė medžiaga yra neakyta, todėl ją galima sterilizuoti švelniu muilu ir šiltu vandeniu.

Neturi vibracijos ir nereikalingas maitinimas. Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir stiprios medžiagos, padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę. Nesukels alergijos ar kitų nemalonių pojūčių.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
APIE FALO IMITATORIŲ  
 
Pakuotės matmenys: 38,10 x 8,90 x 12 cm 
Pakuotės svoris: 1161 g 
Bendras ilgis 31,11 cm 
Įdedamas ilgis: 27,94 cm 
Skersmuo: 5,08 cm 
Medžiagos: stiklas
APIE FALO IMITATORIŲ
 
  • Pakuotės matmenys: 38,10 x 8,90 x 12 cm
  • Pakuotės svoris: 1161 g
  • Bendras ilgis 31,11 cm
  • Įdedamas ilgis: 27,94 cm
  • Skersmuo: 5,08 cm
  • Medžiagos: stiklas

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt