Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Pusiau realistiškas falo imitatorius XR Brands "Power Pounder"

Kaina
212.35 €
Ilgas, storas ir gyslotas „Power Pounder“ sukurtas taip, kad pasiektų visas reikiamas vietas!

Šis falo imitatorius yra suformuotas kaip tikra varpa, su šiek tiek išlenkta galvute ir iškilusiomis venomis, kurios masažuoja jūsų vidų kiekvieną kartą. Turi net 10 vibracijos greičių. Naudokite vieni arba su partneriu, kad patirtumėte intensyvų įsiskverbimą.

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "POWER POUNDER" 
Ilgas, storas ir gyslotas „Power Pounder“ sukurtas taip, kad pasiektų visas reikiamas vietas! Šis falo imitatorius  yra suformuotas kaip tikras varpa , su šiek tiek išlenkta galvute ir iškilusiomis venomis, kurios masažuoja jūsų vidų kiekvieną kartą. 
Turi  net 10 vibracijos greičių, išsirinkite sau tinkamiausią arba keiskite greičius palei nuotaiką. Naudokite vienas arba su partneriu, kad patirtumėte intensyvų įsiskverbimą. 
Tinka tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui.  Žaislas yra su tvirta rankena  – puikiai tinka tiems, kurie mėgsta žaisti grubiai ir kuriems reikia saugesnio sukibimo.  
Pagaminta iš  švelnaus silikono be ftalatų , kad būtų saugu kūnui.   Įkraunamas per pridedamą USB įkrovimo laidą. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "POWER POUNDER"

Ilgas, storas ir gyslotas „Power Pounder“ sukurtas taip, kad pasiektų visas reikiamas vietas! Šis falo imitatorius yra suformuotas kaip tikras varpa, su šiek tiek išlenkta galvute ir iškilusiomis venomis, kurios masažuoja jūsų vidų kiekvieną kartą.

Turi net 10 vibracijos greičių, išsirinkite sau tinkamiausią arba keiskite greičius palei nuotaiką. Naudokite vienas arba su partneriu, kad patirtumėte intensyvų įsiskverbimą.

Tinka tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui. Žaislas yra su tvirta rankena – puikiai tinka tiems, kurie mėgsta žaisti grubiai ir kuriems reikia saugesnio sukibimo. 

Pagaminta iš švelnaus silikono be ftalatų, kad būtų saugu kūnui.   Įkraunamas per pridedamą USB įkrovimo laidą.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
APIE FALO IMITATORIŲ 
 
Pakuotės matmenys: 12,70 x 33 x 8,90 cm 
Pakuotės svoris: 690,08 g 
Gaminio matmenys: 27,3 x 4,7 x 4,7 cm 
Produkto svoris: 684 g 
Gaminio skersmuo: 4,7 cm 
Įdedamas ilgis: 17,2 cm 
Greičio režimai: 10 
Įkraunamas: Taip 
Įkrovimo laikas: 120 min 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 60 min 
Medžiagos: Silikonas
APIE FALO IMITATORIŲ
 
 • Pakuotės matmenys: 12,70 x 33 x 8,90 cm
 • Pakuotės svoris: 690,08 g
 • Gaminio matmenys: 27,3 x 4,7 x 4,7 cm
 • Produkto svoris: 684 g
 • Gaminio skersmuo: 4,7 cm
 • Įdedamas ilgis: 17,2 cm
 • Greičio režimai: 10
 • Įkraunamas: Taip
 • Įkrovimo laikas: 120 min
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 60 min
 • Medžiagos: Silikonas

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt