Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!

Realistiškas falo imitatorius XR Brands "8" Thrusting & Vibrating Liquid Silicone Dildo With Balls"

Kaina
194.21 €
Palepinkite save šiuo ilgu, storu, tikrovišku falo imitatoriumi, kuris turi vibravimo ir stūmimo funkcijas. Pasirinkite iš 7 vibracijos režimų ir 5 stūmimo režimų - viso net 35 funkcijų kombinacijos.

Lengvai valdykite kiekvieną funkciją su pridedamu nuotolinio valdymo pultu arba naudokite lengvai pasiekiamus valdymo mygtukus, esančius šio žaislo apačioje.

Galingas siurbtuko pagrindas leidžia žaisti užtikrintai – pritvirtinkite šį falo imitatorių ant bet kokio lygaus paviršiaus ir jums nereikės naudoti rankų.

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.

 
Spalva: Kūno
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "8" THRUSTING & VIBRATING LIQUID SILICONE DILDO WITH BALLS" 
Palepinkite save šiuo ilgu, storu, tikrovišku falo imitatoriumi, kuris turi vibravimo ir stūmimo funkcijas.  Pasirinkite iš 7 vibracijos režimų ir 5 stūmimo režimų - viso net 35 funkcijų kombinacijos. 
Lengvai valdykite kiekvieną funkciją su pridedamu nuotolinio valdymo pultu arba naudokite lengvai pasiekiamus valdymo mygtukus, esančius šio žaislo apačioje.  Galingas siurbtuko pagrindas leidžia žaisti užtikrintai – pritvirtinkite šį falo imitatorių ant bet kokio lygaus paviršiaus ir jums nereikės naudoti rankų.  Suderinamas su daugeliu diržų. 
Įkraunamas USB, atsparus vandeniui, kad būtų lengva valyti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir  stiprios medžiagos , padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę.  Nesukels alergijos  ar kitų nemalonių pojūčių. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
 
REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS "8" THRUSTING & VIBRATING LIQUID SILICONE DILDO WITH BALLS"

Palepinkite save šiuo ilgu, storu, tikrovišku falo imitatoriumi, kuris turi vibravimo ir stūmimo funkcijas.  Pasirinkite iš 7 vibracijos režimų ir 5 stūmimo režimų - viso net 35 funkcijų kombinacijos.

Lengvai valdykite kiekvieną funkciją su pridedamu nuotolinio valdymo pultu arba naudokite lengvai pasiekiamus valdymo mygtukus, esančius šio žaislo apačioje. Galingas siurbtuko pagrindas leidžia žaisti užtikrintai – pritvirtinkite šį falo imitatorių ant bet kokio lygaus paviršiaus ir jums nereikės naudoti rankų. Suderinamas su daugeliu diržų.

Įkraunamas USB, atsparus vandeniui, kad būtų lengva valyti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Padarytas iš tvirtos, lanksčios ir stiprios medžiagos, padedančios išlaikyti kokybišką žaisliuko būklę. Nesukels alergijos ar kitų nemalonių pojūčių.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.

 
APIE FALO IMITATORIŲ 
 
Pakuotės matmenys: 27,56 x 12,24 x 8,28 cm 
Pakuotės svoris: 561 g 
Gaminio matmenys: 21,8 x 4,2 x 8,7 cm 
Produkto svoris: 453 g 
Įdedamas ilgis: 15,8 cm 
Reikalingos baterijos: 1 
Baterijos tipas: CR2032 
Baterijos įtrauktos: Taip 
Įkraunamas: Taip 
Atsparus vandeniui: Taip 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: silikonas, ABS plastikas
APIE FALO IMITATORIŲ
 
 • Pakuotės matmenys: 27,56 x 12,24 x 8,28 cm
 • Pakuotės svoris: 561 g
 • Gaminio matmenys: 21,8 x 4,2 x 8,7 cm
 • Produkto svoris: 453 g
 • Įdedamas ilgis: 15,8 cm
 • Reikalingos baterijos: 1
 • Baterijos tipas: CR2032
 • Baterijos įtrauktos: Taip
 • Įkraunamas: Taip
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Be ftalatų: Taip
 • Medžiagos: silikonas, ABS plastikas

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt