Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Klitoriaus masažuoklis "Aria'" – Šviesiai mėlynas

Kaina
53.45 €
"Aria" masažuoklis sukurtas taip, kad puikiai prisitaikytų prie kiekvienos erogeninės zonos ir suteiktų didžiausią malonumą.

Lankstus kaklelis specialiai sukurtas taip, kad išlaikytų savo formą ir stimuliuotų jus būtent toje vietoje, kurioje reikia. 15 skirtingų vibracijos funkcijų ir silikonu dengta, lanksti malonumų lazdelė - lieka ten, kur ją pridėjote!

Masažuoklį patogiai įkrausite vos per 1 valandą, o tada 2,5 valandos nepertraukiamai mėgautis kraują kaitinančiomis orgazmo bangomis.
Spalva: Šviesiai mėlyna
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Klitoriaus masažuoklis "Aria'" – Šviesiai mėlynas 
"Aria'' - analogų neturintis stimuliatorius su 15 skirtingų vibracijos režimų, kurie suteiks jums išskirtinius ir kvapą gniaužiančius pojūčius. Galingą, vibruojantį masažuoklį labai patogu nukreipti į bet kurią kūno erogeninę zoną ir patogiai jį valdyti, nes jis turi lankstų kaklelį. Tai - daugialypis prietaisas, kurį galite išnaudoti ne tik klitorio stimuliacijai, bet ir viso kūno masažui. 
Masažuoklis pagamintas iš aukščiausios kokybės, aksominio švelnumo silikono  be ftalatų ir latekso . "Aria'' masažuoklį galite naudoti tiek solo, tiek žaidimuose su partneriu. Šis elegantiškas, diskretiškas ir kompaktiškas masažuoklis yra labai lengvas ir  visiškai atsparus vandeniui , todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis tiek vonioje, tiek duše. Belaidis masažuoklis yra  pilnai įkraunamas  USB laidu, todėl 180 min. be pertraukų galėsite mėgautis meilės žaidimais. 
Tinkamai prižiūrint šis masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Kodėl jums reikalingas vibratorius? 
Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Klitoriaus masažuoklis "Aria'" – Šviesiai mėlynas

"Aria'' - analogų neturintis stimuliatorius su 15 skirtingų vibracijos režimų, kurie suteiks jums išskirtinius ir kvapą gniaužiančius pojūčius. Galingą, vibruojantį masažuoklį labai patogu nukreipti į bet kurią kūno erogeninę zoną ir patogiai jį valdyti, nes jis turi lankstų kaklelį. Tai - daugialypis prietaisas, kurį galite išnaudoti ne tik klitorio stimuliacijai, bet ir viso kūno masažui.

Masažuoklis pagamintas iš aukščiausios kokybės, aksominio švelnumo silikono be ftalatų ir latekso. "Aria'' masažuoklį galite naudoti tiek solo, tiek žaidimuose su partneriu. Šis elegantiškas, diskretiškas ir kompaktiškas masažuoklis yra labai lengvas ir visiškai atsparus vandeniui, todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis tiek vonioje, tiek duše. Belaidis masažuoklis yra pilnai įkraunamas USB laidu, todėl 180 min. be pertraukų galėsite mėgautis meilės žaidimais.

Tinkamai prižiūrint šis masažuoklis tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.

Kodėl jums reikalingas vibratorius?
 • Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Apie klitorio masažuoklį : 
Pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikono ir ABS plastiko. 
Turi 15 skirtingų vibracijos režimų. 
Matmenys: 11,3 x 7 x 25,8 cm. 
Turi 1 galingą varikliuką. 
Triukšmo lygis: 48 dB. 
Įkraunamas USB laidu. 
Įkrovimo laikas: 30 min. 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min. 
Atsparus vandeniui. 
Be ftalatų  
Galima naudoti viso kūno masažui.
Apie klitorio masažuoklį:
 • Pagamintas iš aksominio švelnumo medicininio silikono ir ABS plastiko.
 • Turi 15 skirtingų vibracijos režimų.
 • Matmenys: 11,3 x 7 x 25,8 cm.
 • Turi 1 galingą varikliuką.
 • Triukšmo lygis: 48 dB.
 • Įkraunamas USB laidu.
 • Įkrovimo laikas: 30 min.
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min.
 • Atsparus vandeniui.
 • Be ftalatų 
 • Galima naudoti viso kūno masažui.

Apie prekinį ženklą

2010 m. Los Andžele įkurta įmonė Maia Toys greitai pelnė pripažinimą kaip suaugusiems skirtų prekių rinkos lyderė visame pasaulyje. Vibratoriai, masažuokliai ir priedai yra apgalvotai sukurti taip, kad maksimaliai Jus patenkintų, būtų patogūs ir funkcionalūs. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt