Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Dvigubas vibratorius "Trigger" – Rožinis

Kaina
106.75 €
"Trigger" vibratorius išsiskiria skirtingomis nepriklausomomis vibracijomis ir virpesiais, kurie privers jus išprotėti iš malonumo.

Tai aukščiausios klasės malonumas kartu su 3 nepriklausomais varikliukais bei 7 vibracijos intensyvumo lygiais ir 2 virpesių režimais, specialiai sukurtais G taško stimuliavimui. Dėl vandeniui atsparios konstrukcijos galite naudoti jį kartu prausdamiesi duše arba vonioje. Šį elegantišką vibratorių būtina turėti privačioms akimirkoms vienumoje arba dalijantis su kuo nors ypatingu.

Vibracijos yra ypač intensyvios ir suteikia papildomų pojūčių toms artimoms akimirkoms, kai vertinamas intymumas.
Spalva: Rožinė
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Dvigubas vibratorius "Trigger" – Rožinis 
Tai naujoviškas pulsuojantis ir vibruojantis dvigubos stimuliacijos masažuoklis, pasižymintis labai išskirtiniu dizainu ir įvairiomis naudojimo galimybėmis. 
  
Vibracija ir pulsavimas veikia nepriklausomai dėl trijų galingų varikliukų: vieno trumpiausiame gale, kito ilgiausiame ir judančio varikliuko ilgiausiame. Taigi galite rinktis, ar norite vieno, kito, abiejų ar visų trijų vienu metu. Čia jūs esate šeimininkė, todėl naudokite jį taip, kaip jums patinka, įsiskverbimui arba išoriškai, ir visada atminkite, kad jūsų kūnas turi begalę malonumo galimybių, todėl drąsiai jas tyrinėkite. 
Šis mažasis draugas yra idealus kompanionas kelionėse ir visur kitur - net duše ar vonioje dėl  vandeniui atsparios konstrukcijos.  Išsikrovus, lengvai pakrausite pridėtu USB laidu ir vėl galėsite naudotis. 
  
Tinkamai prižiūrint  šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
Dvigubo vibratoriaus naudojimo būdai:  
Kai kurios moterys naudoja dvipusius vibratorius seksui su antrąja moterimi. Dildo dvigubas galas leidžia vienu metu prasiskverbti į dvi makštis.  
Nuo makšties iki išangės. Dauguma dvigubo įsiskverbimo dildo yra skirti tuo pačiu metu stimuliuoti išangės ir makšties erogenines zonas, tačiau pailgintų dvigubų vibratorių atveju du partneriai gali naudoti tą patį žaisliuką vienu metu.   
Išangė į išangę. Dauguma dvipusių dildo gali būti naudojami abiejų partnerių analiniam įsiskverbimui.  
Imituojamą oralinį seksą taip pat galima atlikti su dvipusiu vibratoriumi.  
  Kodėl jums reikalingas vibratorius? 
Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Dvigubas vibratorius "Trigger" – Rožinis

Tai naujoviškas pulsuojantis ir vibruojantis dvigubos stimuliacijos masažuoklis, pasižymintis labai išskirtiniu dizainu ir įvairiomis naudojimo galimybėmis.
 
Vibracija ir pulsavimas veikia nepriklausomai dėl trijų galingų varikliukų: vieno trumpiausiame gale, kito ilgiausiame ir judančio varikliuko ilgiausiame. Taigi galite rinktis, ar norite vieno, kito, abiejų ar visų trijų vienu metu. Čia jūs esate šeimininkė, todėl naudokite jį taip, kaip jums patinka, įsiskverbimui arba išoriškai, ir visada atminkite, kad jūsų kūnas turi begalę malonumo galimybių, todėl drąsiai jas tyrinėkite.

Šis mažasis draugas yra idealus kompanionas kelionėse ir visur kitur - net duše ar vonioje dėl vandeniui atsparios konstrukcijos.  Išsikrovus, lengvai pakrausite pridėtu USB laidu ir vėl galėsite naudotis.
 
Tinkamai prižiūrint šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Dvigubo vibratoriaus naudojimo būdai: 
 • Kai kurios moterys naudoja dvipusius vibratorius seksui su antrąja moterimi. Dildo dvigubas galas leidžia vienu metu prasiskverbti į dvi makštis. 
 • Nuo makšties iki išangės. Dauguma dvigubo įsiskverbimo dildo yra skirti tuo pačiu metu stimuliuoti išangės ir makšties erogenines zonas, tačiau pailgintų dvigubų vibratorių atveju du partneriai gali naudoti tą patį žaisliuką vienu metu.  
 • Išangė į išangę. Dauguma dvipusių dildo gali būti naudojami abiejų partnerių analiniam įsiskverbimui. 
 • Imituojamą oralinį seksą taip pat galima atlikti su dvipusiu vibratoriumi. 
 Kodėl jums reikalingas vibratorius?
 • Vibratorius ar klasikinis vibratorius yra sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu.
Apie vibratorių: 
Medžiaga: silikonas 
Spalva: rožinė 
Baterijos: integruota ličio baterija 
Matmenys: Ilgis 20,7 cm / Skersmuo 4 cm 
Funkcijų skaičius: 7 
Variklių skaičius: 3 
Hidroizoliacija: Atsparus purslams - IPX5 
Stimuliavimo zona: makštis / klitoris / G taškas
Apie vibratorių:
 • Medžiaga: silikonas
 • Spalva: rožinė
 • Baterijos: integruota ličio baterija
 • Matmenys: Ilgis 20,7 cm / Skersmuo 4 cm
 • Funkcijų skaičius: 7
 • Variklių skaičius: 3
 • Hidroizoliacija: Atsparus purslams - IPX5
 • Stimuliavimo zona: makštis / klitoris / G taškas

Apie prekinį ženklą

Adrien Lastic - 2009 m. Barselonoje įkurta įmonė, kuri gamina plastikinius ir silikoninius sekso žaislus. Šio prekės ženklo žaislai yra rafinuoto ir prabangaus dizaino. Prekių gaminimui naudojamos pačios geriausios medžiagos, kurias tik gali pasiūlyti rinka. Gaminiuose nėra ftalatų – plastifikatorių, naudojamų plastikui minkštinti tokiuose gaminiuose kaip sekso žaislai, todėl jie yra visiškai saugūs.

Adrien Lastic prekės ženklas kuria tai, kas yra kur kas daugiau nei fizinis malonumas, jie žvelgia į neištirtus pojūčius, atranda dar niekada nepajaustus malonumus ir pasiekia juos derindami technologijas ir išskirtinį dizainą.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt