Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Vibratorius- Kulka "Margo" – Violetinis

Kaina
33.75 €
Naujas žaisliukas tavo rankinėje gali būti vibratorius „Margo".

Šis mini, kulkos formos žaisliukas pagamintas iš ypač minkšto silikono, be ftalatų, o forma turi itin malonius išlinkimus.

Diskretiškas, tačiau galingas sukelti nepakartojamą orgazmą. Galima naudoti poroje arba solo žaidimuose, kaip tik jums norisi. 

Vibratorius „Margo" su 10 vibracijos režimų, yra visiškai atsparus vandeniui - jokių limitų jūsų fantazijai.


 
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Vibratorius- Kulka "Margo" – Violetinis 
 
Mini žaisliukas pagamintas iš minkšto ir malonaus liesti silikono, todėl suteikia išskirtinį pojūtį. 
Vibratorius turi tarsi banguotą paviršių, todėl kiekvienas judesys sukelia sustiprinto malonumo bangą. Išskirtinai  10 vibracijos režimų leidžia reguliuoti tempą pagal jūsų pageidavimus ir norus.  Kaip ir dauguma tokios formos vibratorių jis skirtas tik išorinei stimuliacijai. 
Šis klasikinis vibratorius yra labai lengvai prižiūrimas - prieš ir po naudojimo tiesiog reikia gerai nuplauti šiltu vandeniu kartu su muilu arba specialiu priežiūrai skirtu skysčiu. Nereikia bijoti kad pateks vandens, vibratorius atsparus vandeniui ir lengvai pakraunamas USB laidu. 
Tinkamai prižiūrint  šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.  
Kodėl jums reikalingas vibratorius? 
Vibratorius ar sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti. 
Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą. 
Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu. 
Vibratorius- Kulka "Margo" – Violetinis
 
Mini žaisliukas pagamintas iš minkšto ir malonaus liesti silikono, todėl suteikia išskirtinį pojūtį.

Vibratorius turi tarsi banguotą paviršių, todėl kiekvienas judesys sukelia sustiprinto malonumo bangą. Išskirtinai 10 vibracijos režimų leidžia reguliuoti tempą pagal jūsų pageidavimus ir norus. Kaip ir dauguma tokios formos vibratorių jis skirtas tik išorinei stimuliacijai.

Šis klasikinis vibratorius yra labai lengvai prižiūrimas - prieš ir po naudojimo tiesiog reikia gerai nuplauti šiltu vandeniu kartu su muilu arba specialiu priežiūrai skirtu skysčiu. Nereikia bijoti kad pateks vandens, vibratorius atsparus vandeniui ir lengvai pakraunamas USB laidu.

Tinkamai prižiūrint
 šis vibratorius tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 

Kodėl jums reikalingas vibratorius?
 • Vibratorius ar sekso žaislas, naudojamas ant kūno maloniai seksualinei stimuliacijai kelti.
 • Vibratoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poroje ar kelių žmonių žaidimams kartu. Taip pat jie gali būti naudojami erogeninėms zonoms, tokioms kaip klitoris, vulva ar makštis, varpa, kapšelis ar išangė, siekiant seksualiai stimuliuoti, išlaisvinti seksualumą ir pasiekti orgazmą.
 • Vibratoriai yra rekomenduojami sekso terapeutų moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą masturbacijos ar lytinių santykių metu. 
Apie vibratorių 
Stimuliuojama zona: Makštis 
Greičio režimai: 10 
Gaminio matmenys: 9,20 x 4,40 x 19,50 cm 
Gaminio skersmuo: 1,8 cm 
Įdedamas ilgis: 6,3 cm 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: silikonas, ABS 
Variklių kiekis: 1 
Įkrovimo laikas: 30 min 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min 
Įkraunamas: Taip 
Atsparus vandeniui: Taip
Apie vibratorių
 • Stimuliuojama zona: Makštis
 • Greičio režimai: 10
 • Gaminio matmenys: 9,20 x 4,40 x 19,50 cm
 • Gaminio skersmuo: 1,8 cm
 • Įdedamas ilgis: 6,3 cm
 • Be ftalatų: Taip
 • Medžiagos: silikonas, ABS
 • Variklių kiekis: 1
 • Įkrovimo laikas: 30 min
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min
 • Įkraunamas: Taip
 • Atsparus vandeniui: Taip

Apie prekinį ženklą

2010 m. Los Andžele įkurta įmonė Maia Toys greitai pelnė pripažinimą kaip suaugusiems skirtų prekių rinkos lyderė visame pasaulyje. Vibratoriai, masažuokliai ir priedai yra apgalvotai sukurti taip, kad maksimaliai Jus patenkintų, būtų patogūs ir funkcionalūs. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt