Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Dvigubas dildo "Hung System Double Handle"

Kaina
41.55 €
"Hung System" – tai nauja dildo ir analinių kaiščių sistema. Šis dvigubas dildo leidžia mėgautis juo 2 žmonėms vienu metu. Sukurta taip, kad suteiktų jums ir jūsų žaidimų partneriui geriausią pasitenkinimą ir jausmą masažuodamas jūsų jautriausius taškus. 

Prie kiekvieno galo pritvirtinkite dildo arba analinį kištuką ir padarykite tobulą dvigubą dongą su rankena viduryje. Suderinamas su visais "HUNG System Ready" žaislais.
 
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Prieš ir po naudojimo dildo nuplaukite šiltu vandeniu bei muilu  ir nuvalykite specialiu sekso žaislų valikliu.
Spalva: Juoda
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

DVIGUBAS DILDO HUNG SYSTEM "DOUBLE HANDLE" 
"Hung System"  – tai nauja dildo ir analinių kaiščių sistema. Šis dvigubas dildo leidžia mėgautis juo 2 žmonėms vienu metu.  Sukurta taip, kad suteiktų jums ir jūsų žaidimų partneriui geriausią pasitenkinimą ir jausmą masažuodamas jūsų jautriausius taškus.  
Prie kiekvieno galo pritvirtinkite dildo arba analinį kištuką ir padarykite tobulą dvigubą dongą su rankena viduryje. Suderinamas su visais "HUNG System Ready" žaislais.  
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
DVIGUBAS DILDO HUNG SYSTEM "DOUBLE HANDLE"

"Hung System" – tai nauja dildo ir analinių kaiščių sistema. Šis dvigubas dildo leidžia mėgautis juo 2 žmonėms vienu metu. Sukurta taip, kad suteiktų jums ir jūsų žaidimų partneriui geriausią pasitenkinimą ir jausmą masažuodamas jūsų jautriausius taškus. 

Prie kiekvieno galo pritvirtinkite dildo arba analinį kištuką ir padarykite tobulą dvigubą dongą su rankena viduryje. Suderinamas su visais "HUNG System Ready" žaislais. 

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
APIE DILDO 
 
Pakuotės matmenys: 30 x 7 x 7 cm 
Pakuotės svoris: 245 g 
Gaminio matmenys: 30 x 7 x 7 cm 
Produkto svoris: 190 g 
Medžiagos: PP, TPE
APIE DILDO
 
 • Pakuotės matmenys: 30 x 7 x 7 cm
 • Pakuotės svoris: 245 g
 • Gaminio matmenys: 30 x 7 x 7 cm
 • Produkto svoris: 190 g
 • Medžiagos: PP, TPE

Apie prekinį ženklą

HUNG – tai nauja dildo ir analinių kaiščių sistema. Pagaminta Europoje iš aksominio minkšto silikono, be ftalatų. Visų dildo ir analinių kaiščių pagrinde yra skylutė, į kurią galima įkišti tvirtą pagrindo antgalį. Pagrindas yra tvirtas ir puikiai laikosi ant lygių paviršių, tokių kaip plytelės, veidrodžiai, durys ir lovos šonas. Kadangi jums nereikia laikyti dildo / analinio kaiščio, galite suteikti sau arba savo partneriui itin didelį malonumą.
 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt