Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Realistiškas falo imitatorius XR Brands 7" "Dual Density Squirting Dildo"

Kaina
84.55 €
Mėgaukitės sodriu dvejopo tankio falo imitatoriumi. TIkriems ejakuliacijos mėgėjams malonumą suteiks purškimo funkcija – naudokite ant savęs ar savo mylimojo ir apliekite juos ar save  pasirinktu skysčiu. 

Dvigubo tankio konstrukcija suteikia šiam falo imitatoriui pliušinę išorę, kuri užtikrina maksimalų malonumą, o standi vidinė šerdis užtikrina tvirtumą ir pasitenkinimą. Apibrėžta galvutė, tikroviški iškilimai ir gyslos. 

Po naudojimo žaislą nuplaukite švelniu muilu ir vandeniu arba išbandykite žaislų valiklį, kad išvalytumėte dar greičiau. Leiskite išdžiūti ir laikykite švarioje, atskiroje vietoje.
Spalva: Kūno
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS 7" "DUAL DENSITY SQUIRTING DILDO" 
Mėgaukitės sodriu dvejopo tankio falo imitatoriumi. TIkriems ejakuliacijos mėgėjams malonumą suteiks purškimo funkcija – naudokite ant savęs ar savo mylimojo ir apliekite juos ar save  pasirinktu skysčiu. Jei norite, kad ejakuliacija būtų intensyvesnė, naudokite skystesnį lubrikantą arba atskieskite tirštus lubrikantus vandeniu iki pageidaujamos konsistencijos. 
Dvigubo tankio konstrukcija suteikia šiam falo imitatoriui pliušinę išorę, kuri užtikrina maksimalų malonumą, o standi vidinė šerdis užtikrina tvirtumą ir pasitenkinimą.  Apibrėžta galvutė, tikroviški iškilimai ir gyslos.  
Tai itin tvirtas dildo,  prilipinus pagrindą prie paviršiaus galima naudoti be rankų.  Įkiškite pagrindo antgalį į mėgstamą žaislą ir padėkite jį ant lygaus paviršiaus - būsite pasiruošę ilgai ir maloniai mėgautis solo žaidimais. 
Tinkamai prižiūrint  šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
  
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.  Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
REALISTIŠKAS FALO IMITATORIUS XR BRANDS 7" "DUAL DENSITY SQUIRTING DILDO"

Mėgaukitės sodriu dvejopo tankio falo imitatoriumi. TIkriems ejakuliacijos mėgėjams malonumą suteiks purškimo funkcija – naudokite ant savęs ar savo mylimojo ir apliekite juos ar save  pasirinktu skysčiu. Jei norite, kad ejakuliacija būtų intensyvesnė, naudokite skystesnį lubrikantą arba atskieskite tirštus lubrikantus vandeniu iki pageidaujamos konsistencijos.

Dvigubo tankio konstrukcija suteikia šiam falo imitatoriui pliušinę išorę, kuri užtikrina maksimalų malonumą, o standi vidinė šerdis užtikrina tvirtumą ir pasitenkinimą. Apibrėžta galvutė, tikroviški iškilimai ir gyslos. 

Tai itin tvirtas dildo, prilipinus pagrindą prie paviršiaus galima naudoti be rankų.  Įkiškite pagrindo antgalį į mėgstamą žaislą ir padėkite jį ant lygaus paviršiaus - būsite pasiruošę ilgai ir maloniai mėgautis solo žaidimais.

Tinkamai prižiūrint šis dildo tarnaus tikrai ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.
 
Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką.
APIE FALO IMITATORIŲ 
 
Pakuotės matmenys: 27,50 x 12,60 x 8,20 cm 
Pakuotės svoris: 305 g 
Gaminio matmenys: 16,5 x 3,8 x 3,8 cm 
Produkto svoris: 302 g 
Gaminio skersmuo: 3,8 cm 
Įdedamas ilgis: 13,4 cm 
Atsparus vandeniui: Taip 
Be ftalatų: Taip 
Medžiagos: TPR
APIE FALO IMITATORIŲ
 
 • Pakuotės matmenys: 27,50 x 12,60 x 8,20 cm
 • Pakuotės svoris: 305 g
 • Gaminio matmenys: 16,5 x 3,8 x 3,8 cm
 • Produkto svoris: 302 g
 • Gaminio skersmuo: 3,8 cm
 • Įdedamas ilgis: 13,4 cm
 • Atsparus vandeniui: Taip
 • Be ftalatų: Taip
 • Medžiagos: TPR

Apie prekinį ženklą

XR Brands gamintojas suderina fetišo ir BDSM patirtį su išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Dėl šiuolaikiško funkcionalaus dizaino, kokybiškos ir ekonomiškos gamybos bei dinamiškos pakuotės ir prekybos XR Brands siūlo klientams akį traukiančius ir įdomius prekių ženklus konkurencingiausiomis kainomis. Nuo 2007 m. įmonės apdovanojimus pelniusi ekspertų komanda kūrė geriausiai parduodamas ir tarptautiniu mastu pripažintas kolekcijas, kurios patenkina visus seksualinius pomėgius, specialius fetišus ir BDSM žaidimus.

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt