Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Perkant už 35€ DOVANA - prabangus, pilno dydžio CBD kūno priežiūros rinkinys!

Klitorio stimuliatorius ,,Maiatoys Sera''

Kaina
41.45 €
Atsigulkite ir patogiai įsitaisykite. Uždėkite ,,Sera'' ant lubrikantu patepto ir meilės seansui pasiruošusio klitorio. ,,Sera'' pradės veikti akimirksniu ir sukels tokias malonumo bangas, kad dūsausite iš malonumo. Šis sekso žaislas turi 10 skirtingų vibracijos funkcijų ir leis mėgautis tiek švelniu, tiek laukiniu seksu. Ergonomiškas ir kompaktiškas stimuliatorius gali būti puikiu kelionių partneriu, nes yra diskretiškas ir dirba itin tyliai.
Spalva: Rožinė
-
+
Pristatymas per 1-2 d.d.

Daugiau informacijos

Klitorio stimuliatorius ,,Maiatoys Sera'' 
Pakankamai mažas, kad tilptų kišenėje ar rankinėje, pagamintas iš aukščiausios kokybės  aksominio silikono , o dvi mielos jo ausytės  godžiai stimuliuos  klitorį. ,,Sera" galima lengvai įjungti ir išjungti paspaudus mygtuką žaislo apačioje. Stimuliatorius yra pilnai įkraunamas USB laidu. 
Neįtikėtinai paslaptingas ir subtilus - ,,Sera" turi 10 skirtingų vibracijos režimų, kuriuos lengvai įjungsite iš žaislo apačios. Kuklaus, bet galingo stimuliatoriaus variklis yra strategiškai išdėstytas per patį vidurį, kad suteiktų  epinius orgazmus . Paspauskite mažą, apvalų mygtuką, esantį ant stimuliatoriaus pagrindo ir paleiskite greitas intensyvaus žavesio bangas tiesiai į intymiausias savo kūno vietas. 
Tinkamai prižiūrint šis stimuliatorius tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba  specialiu žaislų valikliu . Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje. 
Rekomenduojama naudoti kartu su  vandens pagrindo lubrikantu . Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Klitorio stimuliatorius ,,Maiatoys Sera''

Pakankamai mažas, kad tilptų kišenėje ar rankinėje, pagamintas iš aukščiausios kokybės aksominio silikono, o dvi mielos jo ausytės godžiai stimuliuos klitorį. ,,Sera" galima lengvai įjungti ir išjungti paspaudus mygtuką žaislo apačioje. Stimuliatorius yra pilnai įkraunamas USB laidu.

Neįtikėtinai paslaptingas ir subtilus - ,,Sera" turi 10 skirtingų vibracijos režimų, kuriuos lengvai įjungsite iš žaislo apačios. Kuklaus, bet galingo stimuliatoriaus variklis yra strategiškai išdėstytas per patį vidurį, kad suteiktų epinius orgazmus. Paspauskite mažą, apvalų mygtuką, esantį ant stimuliatoriaus pagrindo ir paleiskite greitas intensyvaus žavesio bangas tiesiai į intymiausias savo kūno vietas.

Tinkamai prižiūrint šis stimuliatorius tarnaus jums ilgai. Prieš ir po kiekvieno naudojimo nuplaukite jį šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba specialiu žaislų valikliu. Leiskite išdžiūti natūraliai. Šį sekso žaislą laikykite stalčiuje, specialiame maišelyje arba kitoje vietoje, kurioje nėra dulkių. Laikykite jį atokiau nuo kitų sekso žaislų. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir niekada nelaikykite jo dideliame karštyje.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nenaudokite silikoninių lubrikantų, aliejų ar kremų, nes jie gali sugadinti prietaiso medžiagą ir apriboti jo veikimą bei galiojimo laiką. 
Apie klitorio stimuliatorių: 
 
Pagamintas iš medicininio silikono ir ABS plastiko. 
Turi 10 skirtingų funkcijų. 
Stimuliatoriaus matmenys: 9,2 x 4,4 x 19,5 cm. 
Svoris: 62 g. 
Apsisukimai per minutę: 10000 RPM. 
Triukšmo lygis: 48 dB. 
Įkraunamas USB laidu. 
Įkrovimo laikas: 30 min. 
Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min. 
Atsparus vandeniui. 
Be ftalatų.
Apie klitorio stimuliatorių:
 
 • Pagamintas iš medicininio silikono ir ABS plastiko.
 • Turi 10 skirtingų funkcijų.
 • Stimuliatoriaus matmenys: 9,2 x 4,4 x 19,5 cm.
 • Svoris: 62 g.
 • Apsisukimai per minutę: 10000 RPM.
 • Triukšmo lygis: 48 dB.
 • Įkraunamas USB laidu.
 • Įkrovimo laikas: 30 min.
 • Įkrautos baterijos veikimo laikas: 180 min.
 • Atsparus vandeniui.
 • Be ftalatų.

Apie prekinį ženklą

2010 m. Los Andžele įkurta įmonė Maia Toys greitai pelnė pripažinimą kaip suaugusiems skirtų prekių rinkos lyderė visame pasaulyje. Vibratoriai, masažuokliai ir priedai yra apgalvotai sukurti taip, kad maksimaliai Jus patenkintų, būtų patogūs ir funkcionalūs. 

Susijusios prekės

Turite klausimų? Susisiekime.
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt