Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 35€ + MINI vibratorius DOVANŲ!

Rugpjūtis 12, 2023

„Intymią gimnastiką turėtų praktikuoti kiekviena moteris, nesvarbu, kokio ji amžiaus!“

Nors apie moters kūno unikalumą ir jo paslaptis dabar kalbama visur, yra nemažiau svarbių aspektų, apie kuriuos, deja, išgirstama rečiau, nei norėtųsi... Viena tokių sričių – intymioji gimnastika, kurios tikslas – atstatyti ir stiprinti moters sveikatą bei padidinti jos pasitikėjimą savimi ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir intymiais momentais. Tam, kad susipažinti su šia sritimi artimiau, kalbiname intymios gimnastikos instruktorę Eliną, kuri tuojaus pasidalins savo patirtimi, žiniomis ir paslaptimis, kaip per tokią unikalią praktiką moterys gali atrasti savo vidinę ugnelę ir harmoniją!

„Intymią gimnastiką turėtų praktikuoti kiekviena moteris, nesvarbu, kokio ji amžiaus!“
„Intymios gimnastikos Vagiton instruktorė“ – niekur Lietuvoje negirdėta profesija. Papasakok, apie ką visa tai?
 
Intymi gimnastika yra apie intymių raumenų stiprinimą, kurie susideda iš dubens dugno, pilvo ir diafragmos raumenų. Skirtingose vietose esantys raumenys turi funkcionuoti kartu ir netrukdyti vieni kitiems. To ir yra siekiama pasitelkiant intymios gimnastikos pratimus. Šie raumenys vaidina svarbią rolę moters gyvenime. Jie dalyvauja lytinių santykių metu, nėštumo ir gimdymo metu, palaiko dubens organus (gimdą, šlapimo puslę, žarnyną) jų anatominėje padėtyje, kontroliuoja šlapimo ir tuštinimo procesus. Įdomus faktas, kad mūsų laikysena taip pat priklauso nuo intymių raumenų būklės! Mano tikslas išmokyti moteris taisyklingai ir saugiai atstatyti ir stiprinti šiuos raumenis.
ŽIŪRĖTI DAUGIAU PREKIŲ
Kokiomis aplinkybėmis tapai tuo, kuo esi dabar?
 
Iš tikrųjų mano gyvenimą aukštyn kojomis apvertė motinystė, nes tuo metu pasikeitė absoliučiai viskas – nuo kūno iki asmeninių poreikių ir vertybių. Kaip ir dauguma mamyčių, tame gyvenimo etape pamiršau save ir susitapatinau su naujagimiu – jis ir jo poreikiai man buvo svarbiausi. Praėjus kuriam laikui, pradėjau savęs klausti, kaip aš noriu gyventi toliau, nes žinojau, kad viskas, kas buvo prieš motinystę, man nekėlė didelio susidomėjimo. Nuo tada pradėjau ieškoti savęs – veiklų, kurias darydama, galėčiau save realizuoti ir būti naudinga kitiems. Pradėjau mokytis daug naujų dalykų, nes tik taip galėjau suprasti, kas man tikrai tinka ir patinka, sekasi. Visą gyvenimą domino sveika gyvensena, sportas, natūralūs sveikatos negalavimų sprendimo būdai, moteriškumo puoselėjimas, aistros palaikymas santykiuose.

Taip vieną kartą pamačiau skelbimą apie intymios gimnastikos mokymus ir jais labai susidomėjau, todėl iškart juos ir įsigijau. Kai pradėjau mokytis ir praktikuoti intymią gimnastiką, buvau labai sužavėta, kaip tai visapusiškai pakeitė mano gyvenimą. Aš pradėjau jaustis geriau, tapau energingesnė, sustiprėjo ryšys su savo kūnu, atsirado nauji pojūčiai intymiame gyvenime, o svarbiausia – sveikatos problemos (tiek senos, tiek atsiradę po gimdymo – išsisprendė. Iki tol, kol nebuvau atradusi intymios gimnastikos, teko patirti, kas yra skausmas mylėjimosi metu, grybeliniai uždegimai, menstruacijų skausmas, hemorojus, lėtinis nugaros skausmas, kabantis pilvukas po gimdymo. Jau ketvirti metai, kaip nebeturiu šių moteriškų bėdų.
 
Pabaigusi šiuos mokymus, aš supratau, kokią svarbą tai turi moters sveikatai ir jos pasitikėjimui savimi. Nusprendžiau tapti instruktore tam, kad galėčiau dalintis ir edukuoti Lietuvos moteris šia tema.
ŽIŪRĖTI DAUGIAU PREKIŲ
Tavo socialinėse paskyrose neretai galima pamatyti intymios gimnastikos sąsajų su seksualiniais malonumais. Kuo tai susiję?
 
Intymi gimnastika ne tik gali prisidėti prie moters sveikatos puoselėjimo, bet ir leidžia pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Yra kompleksas pratimų bei technikų, kurie leidžia moteriai geriau susipažinti su savo kūnu, pakelti libido, sustiprinti intymius raumenis ir praplėsti pojūčių diapozoną. Kai moteris stiprina savo dubens dugno raumenis, jos orgazmai tampa ryškesni ir reguliarūs, ji greičiau susijaudina, pas ją gaminasi daugiau natūralios lubrikacijos ir ji nejaučia diskomforto lytinio akto metu. Taip pat noriu pabrėžti, jog vyriškos lyties atstovui stiprūs moters dubens dugno raumenys taip pat suteikia daugiau malonumų, ypač, kai moteris pritaiko tam tikras technikas sekso metu.
 
Minėjai, kad intymi gimnastika gali suteikti moterims daugiau pasitikėjimo savimi ir malonumo būtent sekso metu. Ar būtent dėl šių priežasčių į tave kreipiasi kitos moterys?
 
Intymi gimnastika leidžia geriau pažinti save ir savo kūną. Praktikuojant tam tikrus pratimus, rezultatai matomi ir jaučiami jau po kelių savaičių, o tai suteikia moterims pasitikėjimo savimi. Iš tikrųjų aš nemažai gaunu užklausų, kurios susijusios su malonumais sekso metu. Kadangi už malonumus ir orgazmus mūsų kūne daugiausiai atsakingas klitoris (žinoma, ir protas) – svarbu žinoti, kad jis yra išsidėstęs mūsų dubens dugno raumenų zonoje. Tad stiprinant dubens dugną, visuomet sustiprėja klitorio jautrumas, ypač tų klitorio zonų, kurios yra viduje ir padeda patirti vidinius orgazmus.
ŽIŪRĖTI DAUGIAU PREKIŲ
Kaip manai, ar intymi gimnastika yra tai, kuo domėtis turėtų kiekviena moteris, nepaisant to, ar patiria tam tikrus intymius nepatogumus, ar ne?
 
Intymią gimnastiką turėtų praktikuoti kiekviena moteris, nesvarbu, kokio ji amžiaus, kūno sudėjimo, gimdžiusi ar ne, turinti sveikatos problemų, ar ne.
 
Dubens dugno raumenys atlieka labai svarbias funkcijas. Jeigu jų netreniruojame ir nestipriname – pasekmės gali būti labai liūdnos. Deja, dauguma moterų nesidomi savo anatomija, laiku nepradeda spręsti intymios sveikatos problemų ir galiausiai neturi jokio kito pasirinkimo – tik spręsti šias problemas chirurginiu arba medikamentiniu būdu. 
 
Aš savo profilyje pasakoju apie tai, kas gali nutikti, jeigu šie raumenys bus silpni ir, patikėkite, vaizdelis tikrai nebus vienas iš gražiausių. 
 
Tačiau noriu, kad moterys žinotų, kad laiku susiėmus ir pradėjus reguliarias intymios gimnastikos treniruotes, galima išspręsti didžiąją dalį intymios sveikatos ir intymaus gyvenimo problemų.

Kiti straipsniai

„Kai sekso metu slepiame skausmą, stipriname vidines asociacijas, kad seksas yra - nemaloni patirtis.“, - Psichoseksologė Roberta.

„Kai sekso metu slepiame skausmą, stipriname vidines asociacijas, kad seksas yra - nemaloni patirtis.“, - Psichoseksologė Roberta.

2023-09-04

Įsivaizduok, romantiškas vakaras. Tik Tu ir Jis. Atmosfera kaista, karšta, labai karšta, degina... Uch. Jausmas lyg į užvertus vartus skausmingai atsitrenkus. Taigi šįkart pakalbėkime daugeliui moterų aktualia tema – vaginizmas. Kas tai? Nors pati vaginizmo sąvoka tikrai nėra suprantama visoms moterims, skausmas sekso metu – neretai gerai pažįstamas jausmas. Kalbiname psichoseksologę Robertą, kuri teigia, jog pastaroji problema jos darbo kabinete sprendžiama itin dažnai.


 

Skaityti daugiau
Provokatas Tomas. Ar jau išbandei P taško masažą?

Provokatas Tomas. Ar jau išbandei P taško masažą?

2023-08-23

Jei moterys turi tašką G, mes, vyrai, turime tašką P. Daugelis dar iki šiol vengia apie jį kalbėti, o tuo labiau liesti, bet tik ne aš. Tave irgi skatinu nesigėdyti savo nuostabaus kūno ir jautriausių vietelių, kurias stimuliuojant gali panirti į naujus malonumus, pagerinti seksualinį gyvenimą ir netgi išspręsti vyriškas sveikatos problemas ar užkirsti joms kelią. Tad mesk šalin visas išankstines nuostatas – papasakosiu Tau apie prostatos malonumus be tabu.

Skaityti daugiau
Provokatė Rasa. Kaip rasti paslaptingą G tašką?

Provokatė Rasa. Kaip rasti paslaptingą G tašką?

2023-08-02

Ar esi patyrusi vaginalinį orgazmą? Prisipažinsiu – aš jį pirmą kartą patyriau tik būdama 35-erių, nes iki tol savo mintis ir veiksmus koncentravau visai ne ten, kur reikėtų. Ir tame nieko keisto, nes tiek kine, tiek knygose būdavo vaizduojama, kad moteris patiria didįjį O praėjus kelioms minutėms nuo varpos įkišimo į makštį ir monotoniško pajudėjimo pirmyn ir atgal. Iš tiesų, vaginalinį orgazmą patiria maždaug 1 moteris iš 4. Neretai šiam tikslui pasiekti reikia įdėti daugiau pastangų, bet jei esi tam pasiruošusi ir tikrai nori daugiau malonumo, pasidalinsiu su Tavimi patarimais, kurie suveikė man.

Skaityti daugiau
Kaip kalbėti apie seksą su savo partneriu? Pasakoja psichoseksologė Roberta.

Kaip kalbėti apie seksą su savo partneriu? Pasakoja psichoseksologė Roberta.

2023-07-19

Provokate, o ką Tau lengviau apnuoginti: kūną, ar mintis? Jei konkrečiau - mintis ne apie betką, o apie savo seksualumo poreikius? Žinome, kad prie pirmojo varianto pasiliktų ne vienas šį straipsnį skaitantis žmogus, todėl šia tema nusprendėme pakalbinti psichoseksologę Robertą, kuri, deja, bet dėl porų baimės prabilti apie seksą yra susidūrusi jau su ne vienomis skyrybomis.

Skaityti daugiau
„Moteris, praradusi lytinį potraukį yra dažnas mano kabineto svečias.“, – sako psichoseksologė Roberta.

„Moteris, praradusi lytinį potraukį yra dažnas mano kabineto svečias.“, – sako psichoseksologė Roberta.

2023-06-28

Gaila, bet dauguma galėtų patvirtinti, jog seksualumo tema Lietuvoje vis dar yra TABU. Nors šiomis dienomis pamažu auga suvokimas, jog seksualinė sveikata yra svarbi ir natūrali žmogaus gyvenimo dalis, garsiai apie tai kalbančių specialistų ir bendruomenių pas mus vis dar trūksta. Kai socialiniuose tinkluose pastebėjome Robertą ir jos pirmuosius įrašus seksualumo tema, supratome – norime su ja SUSIPAŽINTI ARTIMIAU!

Skaityti daugiau
Provokatas Tomas. Geras oralinis seksas: kaip elgtis su JA?

Provokatas Tomas. Geras oralinis seksas: kaip elgtis su JA?

2023-06-15

Įsivaizduok, kaip ji ateina prie Tavęs ir palengva artėja prie Tavo pasididžiavimo. Švelniai priglaudžia savo lūpas prie galvutės ir godžiai jį visą apžioja. Jauti jos drėgną burną ir aksominį liežuvį, maloniai slystantį Tavo varpa... Įkaitai, tiesa? Jei nori panašaus scenarijaus, pasidalinsiu su Tavimi patikrintais patarimais, kaip turėtum elgtis su savo dama, kad ji išpildytų Tavo troškimus, susijusius su svaiginančiai drėgnu ir maloniu oraliniu seksu.

Skaityti daugiau
Provokatė Rasa. 3 idėjos karštam seksui vasarą!

Provokatė Rasa. 3 idėjos karštam seksui vasarą!

2023-06-01

Vasara atėjo irrr prasidėjo! Pagaliau galime ne tik dainuoti apie vasarą, bet iš tiesų ją pasitikti. Dievinu vasarą, nes oras karštesnis, mintys laisvesnės, drabužių – mažiau, sekso – daugiau. Prisipažinsiu, be sekso negaliu gyventi nei gūdžiausią žiemą, nei rudenį, bet kai ateina vasara ir galva būna mažiau apkrauta darbais bei kitais rūpesčiais, negaliu nustoti galvoti apie seksą. Kam tik galvoti, jei galima imti ir apsižergti partnerį bei patirti aistringus malonumus? Tad pasidalinsiu savo išbandytomis idėjomis, kaip ir kur galima patirti nepamirštamų seksualinių nuotykių šią vasarą.

Skaityti daugiau
Kaip seksualus apatinis trikotažas moterims gali pakeisti poros gyvenimą?

Kaip seksualus apatinis trikotažas moterims gali pakeisti poros gyvenimą?

2023-05-23

Kaip pradedi skaityti knygą: nuo galo, vidurio ar nuo viršelio? Juk sutiksi, kad daugiau intrigos tada, kai verti nuo pradžios link nenuspėjamos pabaigos. Taip pat yra ir žaidžiant erotinius žaidimus, kurie prasideda nuo... viliojančio pateikimo arba kitaip – gundančių drabužėlių. Iš tiesų seksualus apatinis trikotažas moterims internetu iš Provocat.lt gali pasitarnauti kaip afrodiziakas. O svarbiausia – kai miegamajame įsivyrauja rutina ir santykiai pradeda vėsti, viliokiškas ir fantazijas kurstantis seksualus apatinis trikotažas gali padėti iš naujo įsimylėti!

 

Skaityti daugiau
Provokatė Lina. 4 priežastys, kodėl dievinu masturbuotis

Provokatė Lina. 4 priežastys, kodėl dievinu masturbuotis

2023-05-23

Nusipraususi po dušu, užsidegu smilkalą, prigesinu šviesas ir nuoga atsigulu į minkštą lovą. Pasirąžau kaip katė, sutraukiu dubens raumenis bei sėdmenis ir delnus priglaudžiu prie šlaunų. Švelniai kylu aukštyn, artėdama link vidinės šlaunų pusės. Kaire ranka nusliuogiu iki spenelių ir juos sugriebiu, o dešine ranka perbraukiu per sudrėkusias lytines lūpas. Būsiu atvira – dievinu save liesti ir kontroliuoti užliejančias malonumo bangas, todėl masturbacija man nėra tabu. Štai keletas priežasčių, kodėl ši meilės sau forma man taip patinka, bei gali būti naudinga ir Tau.

Skaityti daugiau
Provokatas Tomas. Analinis seksas – o kodėl ne?

Provokatas Tomas. Analinis seksas – o kodėl ne?

2023-05-10

Nėra ko slėpti, bene visi vyrai TO tikrai nori. Esminis klausimas, ar TO nori Tu. Taip, kalba eina apie analinį seksą. Keisčiausia, kad žmonės dažnai turi neigiamą nuomonę apie analinį seksą, nors net nėra jo bandę. Kaip galima spręsti apie ledus, kad jie neskanūs, kai jų net nepalaižei? Apie analinį seksą sklando daugybė skirtingų nuomonių ir mitų, kuriuos bandysiu paneigti, o ar ryšiesi pabandyti – Tavo reikalas, nes kiekvienas su savo kūnu elgiamės taip, kaip norime mes patys.

Skaityti daugiau
Provokatė Rasa. Kodėl neturėtum vaidinti orgazmo?

Provokatė Rasa. Kodėl neturėtum vaidinti orgazmo?

2023-04-28

Rezultatai, rezultatai, rezultatai. Atrodo, visur mes vaikomės tik rezultatų – samdomame darbe, versle ir net miegamajame. Taip taip, šįkart aš noriu pakalbėti apie orgazmą ir pasidalinti asmenine nuomone, ar verta jo taip vaikytis. Tikriausiai jau iš pavadinimo galima suprasti, kad pati labiausiai stengiuosi mėgautis procesu, todėl rezultatas – orgazmas – kartais lieka nuošaly. Kartais jis mane aplanko, kartais ne, bet seksas dėl to tikrai netampa mažiau maloniu. Tad ką daryti, kad daugiau patirtum malonumo, net jei ne visada patiri Didįjį O? Pabandysiu atsakyti šiame tekste.

Skaityti daugiau
Provokatė Lina. Draugai su privalumais – įmanoma ar ne?

Provokatė Lina. Draugai su privalumais – įmanoma ar ne?

2023-04-23

Vien tik seksas ir nieko daugiau? Įmanoma ar ne? Apie santykius su privalumais sklando daugybė nuomonių, tad čia pabandysiu pasidalinti savąja. Tik prisimink, kad nuomonė subjektyvi, patarimai – irgi, tad kiekvienu konkrečiu atveju įsivertink pagal savo situaciją ir elkis taip, kaip Tau atrodo protingiausia ir geriausia. Draugai su privalumais – tai du žmonės, kurie pagal susitarimą užsiima seksu, tačiau nepuoselėja įprastoms poroms būdingų romantinių santykių ir nėra įsipareigoję vienas kitam. Tai ne vienkartiniai santykiai ir ne vienos nakties nuotykis, bet reguliarus seksas su tuo pačiu žmogumi. Tam, kad jie tokiais ir liktų, svarbu laikytis kelių taisyklių.

Skaityti daugiau
Provokatas Tomas. Ko iš tiesų nori vyrai?

Provokatas Tomas. Ko iš tiesų nori vyrai?

2023-04-19

Jums, vyrams, tik vienas galvoj. Dažnai girdima frazė, kuria teigiama, kad neva visas vyrų pasaulis sukasi aplink seksą. Tačiau tikroji tiesa ta, kad tiek vyrams, tiek moterims norisi sekso. Be to, įsivaizduojant, kad visi vyrai trokšta užsiimti seksu vos tik pasitaikius progai, nelabai gilinamasi, kokio sekso ir ko iš tiesų sekso metu nori vyrai. Patikėk manimi – vyrai tikrai norėtų, kad jų partnerės pasigilintų, tad kviečiu susipažinti su tikraisiais vyrų troškimais. Gali būti, kad tikrieji vyrų norai nustebins.

Skaityti daugiau
Provokatė Lina. Ką turi žinoti apie vienos nakties nuotykius?

Provokatė Lina. Ką turi žinoti apie vienos nakties nuotykius?

2023-04-13

Esi jaunas, kol dar yra pirmų kartų. Negaliu nepritarti šiam posakiui, bet, kalbant tik tarp mūsų, vienos nakties nuotykių esu turėjusi... ne vieną ir ne du. Nes – o kodėl ne? Suprantu, tai tikrai ne kiekvienai ir ne kiekvienam, bet jei Tavo tikslas patirti vienkartinį malonumą su nepažįstamuoju... Go for it, kaip aš sakau. Juk ne visiems norisi ilgalaikių santykių, emocinio prisirišimo, dažnai trūksta laiko puoselėti kokybiškus romantinius santykius ir panašiai. Tačiau visi mes norime patirti malonumą, tad vienkartinis seksas tam ideali išeitis. Vis tik prieš ryžtantis šiam nuotykiui, Tu privalai žinoti keletą dalykų.

Skaityti daugiau
Provokatė Rasa. Kodėl rytinis seksas yra geriau nei kava?

Provokatė Rasa. Kodėl rytinis seksas yra geriau nei kava?

2023-03-30

Įsivaizduok, ankstus rytas. Guli lovoje, šalia – Tavo jau pažįstamas, bet geidžiamas ir ne vieną duslią, malonumo pripildytą aimaną sukėlęs kūnas. Jis švelniai prigludęs prie Tavęs, jauti šiltas rankas, jos glosto Tave rūpestingais mostais. Liečia Tavo šlaunis, artėja link Tavo slaptos vietelės ir ach – jauti, kaip užtikrintai buvai užpildyta Jo varpos. „Labas rytas“ – toks šįryt pasisveikinimas, kaipmat išblaškęs rytinį apsnūdimą ir nunešęs į aistros ir begėdiškų malonumų kupiną sodą.

Skaityti daugiau
Moters seksualumas nuo 20 iki 50 metų

Moters seksualumas nuo 20 iki 50 metų

2023-03-05

Moteris – paslaptinga, mistiška, nenuspėjama ir gaivališka būtybė, kurios paslapties įminti iki šiol nepavyko net genialiausiems pasaulio protams. Ji gali būti graži, protinga, linksma, šmaikšti, aikštinga, žavinga, išsilavinusi, daranti stulbinančią karjerą ar visiškai nedirbanti. Taip, ji gali būti bet kokia, tačiau jei paklausite vyrų, kokia moteris jiems atrodo ideali ir kokią jie norėtų matyti šalia savęs, atsakymas būtų vienas – seksuali. 
 

Prancūzai net turi moters seksualumą apibrėžianti epitetą – „femme fatale“. Tai – fatališka, seksuali, žavinga, gundanti moteris, traukianti vyrų dėmesį visur, kur tik pasirodo. Kur glūdi moteriško seksualumo paslaptis ir kaip jis kinta bėgant metams?

Skaityti daugiau
Sekso baldai - kas tai ir kada reikalingi?

Sekso baldai - kas tai ir kada reikalingi?

2023-02-23

Niekas nesakė, jog norint patirti išskirtinį malonumą lovoje, reikia ieškoti inovatyvių būdų, kaip atnaujinti turimus įgūdžius ir sužadinti snūduriuojančią aistrą. Daugelis mūsų malonumo ieško pasirinkdami lubrikantus, sekso žaislus, tačiau tik kai kurie drįsta žengti tolyn, pasirinkdami sekso baldus. Ir patikėkite, išbandyti sekso baldai dažniausiai ne tik sukelia malonią nuostabą, bet ir su kaupu patenkina bet kokius lūkesčius.

Skaityti daugiau
Menstruacinės taurelės - tobulas išradimas?

Menstruacinės taurelės - tobulas išradimas?

2023-02-23

Menstruacinė taurelė... Skamba inovatyviai ir šiek tiek paslaptingai?! Pasirodo, tai nėra naujas išradimas – tokio tipo intymiajai higienai skirtų priemonių istorija siekia dar XIX amžių, tačiau panašios į dabartines taurelės išrastos prieš kiek mažiau nei šimtmetį. Pirmąją menstruacinę taurelę 1937 m. patentavo JAV aktorė ir rašytoja Leona Chalmers. Jos kurtos taurelės buvo pagamintos iš latekso, bet komercinę sėkmę gerokai pristabdė žaliavos trūkumas Antrojo pasaulinio karo metais, o ir kalbėti apie intymiąją higieną viešai tuomet buvo didžiulis tabu. Galima sakyti, kad menstruacinės taurelės labiausiai išpopuliarėjo ir suklestėjo mūsų laikais. Ir visai ne veltui: tai patogesnė, pigesnė ir visiškai ekologiška vienkartinių higieninių paketų ir tamponų alternatyva. Moterys ar merginos, išgirdusios rekomendacijų iš draugių ir kolegių, suskumba taurelę įsigyti bei išbandyti.
 

Skaityti daugiau
Feromonai - seksualinio potraukio ar kliedesio paslaptis?

Feromonai - seksualinio potraukio ar kliedesio paslaptis?

2023-02-17

Ar jums kada kilo klausimas, kodėl vieni žmonės traukia, o kiti atstumia? Kodėl vieno žmogaus kvapas taip svaigina, o šalia kito visiškai nesinori būti? Visa esmė feromonuose, kuriuos išskiria žmogaus organizmas. Būtent šie „nepagaunami“ kvapai ir yra atsakingi už kylančią nepaaiškinamą momentinę simpatiją.

Atkreipkite dėmesį į mūsų asortimente esančius kvapus, kurie patrauks priešingos lyties dėmesį, padės labiau pasitikėti savimi ir leis atsipalaiduoti bei patirti palaimą sueities metu!
 

Skaityti daugiau
Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

2022-09-02

Niekas nesakė, kad nėštumo metu moteris gali geisti dar stipriau, o lytinis gyvenimas tapti visiškai kitoks nei buvo prieš nėštumą. Tai laikas, kuomet hormonai ir papildomas kraujo tekėjimas į lytinius organus lemia dar malonesnį sekso procesą. 
 
Nėštumas veikia įvairiai, tad tipiško atsako nėra. Hormonų gausa gali kelti lytinį potraukį, ypač antrąjį trimestrą. Lytinis potraukis gali ir sumažėti. Tai lemia hormonų svyravimai, kūno formų ir energijos pokyčiai bei fiziniai skausmai.
 
Nėščiosios partneris taip pat gali justi didesnį potraukį, žadinamą kūno formų pokyčių - padidėjus krūtims. Bet, kitais atvejais, rūpesčiai ir įtampa gali priversti mažiau domėtis seksu, todėl verta įsitikinti, jog abu partneriai visada jaučiasi patogiai.
 

Skaityti daugiau
Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

2022-08-24

Niekas nesakė, iki kol Zigmundas Froidas pirmasis, 19 amžiaus pabaigoje, pavartojo šį, lotynų kalboje aistrą žymintį, terminą. Libido – pasąmonės lytinis potraukis, apimantis svarbiausius - gyvenimo ir mirties instinktus. Visagalę psichinę sistemą, vertę ir energiją, apie kurią vėliau ėmė kalbėti ir vis giliau liesti žymiausi vardai istorijoje.
 
Nors populiarus šio termino suvokimas dažniausiai apima tik seksualinius troškimus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu - seksualinė sveikata yra fizinės, emocinės, psichinės ir socialinės gerovės būsena. Šiuolaikiniai medikai libido svarbą pripažįsta bendros sveikatos ir gyvenimo kokybės rodikliu.
 

Skaityti daugiau
Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

2022-08-19

Niekas nesakė, bet masturbacija, nepaisant glostančių pojūčių, teigiamai veikia mūsų sveikatą, kartais net galingiau nei medicina ar meditacija. Pagrindinis argumentas tai – savimalonės  metu išsiskiriantys endorfinai, kurie biologiniu poveikiu daro įtaką visai kūno sistemai. Šios natūralios cheminės medžiagos smegenyse blokuoja skausmo ir gali paskatinti laimės hormonų išsiskyrimą. 
 

Skaityti daugiau
Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

2022-08-16

Niekas nesakė, jog malonumų preliudiją lemia įrankiai, kuriais partneriai geba kurstyti aistras. Vieni jų natūralūs, kiti – juos atstojantys.
 
Susijaudinus, moters makštis sudrėksta natūraliai, tai suteikia lengvumo ir komforto pojūtį abiem partneriams – sumažinama trintis, skausmas bei dirglumas. Išskyros tartum prieskonis, vedantis į tikrąjį pasitenkinimą. Lubrikantas yra lengva ir nekenksminga priemonė, kuri padeda susidūrus su makšties sausumo keliamu diskomfortu ar tiesiog siekiant malonumų procesui suteikti drėgmės gausos. Tai – skystis ar gelis, naudojamas, kad makštis, išangės sritis, penis ar sekso žaislai būtų drėgnesni bei slidesni.
 

Skaityti daugiau
Kaip prailginti lytinį aktą?

Kaip prailginti lytinį aktą?

2022-08-12

Niekas nesakė, kiek malonumai turi tęstis, tačiau visi norime, kad tai truktų kuo ilgiau. Lytinio akto trukmę lemia daugybė veiksnių, bet pagrindinėmis, procesu pilnavertiškai mėgautis neleidžiančiomis, priežastimis laikomos sveikatos problemos, kylančios iš neigiamų emocijų – nerimo ir streso, vėliau išaugančių į gilesnius sutrikimus, tokius kaip depresija ar prostata. Ši problema bendruoju principu dažniausiai kamuoja vyriškos ir moteriškos lyties atstovus, skiriasi tik požymiai.

Skaityti daugiau
Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

2022-08-12

Niekas nesakė, kad kuriami vaizdai, kartais itin romantiški, kitais kartais tokie audringi, jog nedrįsti dalintis, kartojasi ne tik tavo mintyse. Kolektyvinis scenarijus kyla iš prigimtinių malonumų, todėl dažnai, nepaisant mus skiriančių aspektų, kuriame geisdami to paties.

BDSM – galios, paklusnumo ir skausmo trumpinys, grėsmingu virstantis tik negebant jausti savo partnerio norų. Norėdami patirti tikrąjį BDSM malonumą, visų pirma skirkite laiko pokalbiui su partneriu, kurio metu būtų išsakomi lūkesčiai, išklausoma ir svarbiausia - išgirstama. Tik pažinus partnerio mintis gali pažinti jo kūno veiksmus, o audringam scenarijui tai privaloma. 
 

Skaityti daugiau

Gauk -10% apsipirkimui ir CBD priemonę DOVANŲ!


UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt