Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Gruodis 6, 2022

Sekso horoskopas 2023 m. - sužinokite, kas jūsų laukia meilės fronte!

Artėjantys 2023 metai kiekvienam žada pradžią, pabaigą bei leidžia svajoti apie tai, ko gal būt nepadarėme šiais metais bei ką norėtume patirti ateinančiais. Kuriant savo ateinančių metų tikslus verta žinoti kas jūsų laukia jausmų fronte! 
 
Dalijamės tuo, ką dvylikai zodiako ženklų žada žvaigždės ateinančiais metais! 
 

Sekso horoskopas 2023 m. - sužinokite, kas jūsų laukia meilės fronte!

Avinas

JOKIO POILSIO 
 
Jei viskas vyksta ne pagal tave – tai dar ne pasaulio pabaiga, avinėli. 
 
Nors metų pradžioje ir pabaigoje galite būti atšiaurus lyg šiaurės vėjas, bet 2023-aisiais jūsų libido taps neįtikėtinai gyvybingas bei jūs atrasite daugybę puikių progų sužibėti.
 
Būkite atidūs – jei šiuo metu esate santykiuose, kurie yra netvirti – tikrai susidursite su santykių problemomis dėl savo padidėjusios libido. Jei esate išsiskyrę – laukite žinių iš savo buvusio partnerio, kuris bandys su jumis susisiekti, tad nusiteikite netikėtam susidūrimui gatvėje ar jau dabar peržvelkite savo privatumo nustatymus socialiniuose tinkluose.   
 
Nesvarbu, ar esate romantiškuose santykiuose, ar mėgaujatės vienišiaus statusu, jūsų laukia nuotykiai, kurie privers ne kartą nusišypsoti savo šelmiška neklaužados šypsena!

Žvaigždžių patarimas – nevaržyti nuotykiai gali tapti plonu ledo paviršiumi kuriuo vaikščiosite, tad būkite atidūs ir svarbiausia – kalbėkitės, bet nekelkite dramos bei stenkitės tramdyti savo nežabotą temperamentą – nepradėkite muštynių. 

Jautis

NUSITEIKITE EKSPERIMENTAMS
 
Jautukas bus itin nusiteikęs arti neatrastas dirvas ir tyrinėti naujus jos sluoksnius. 
 
Nuo pat metų pradžios viduje jausite nenumaldomą norą tyrinėti, norėsite daugiau sužinoti apie savo partnerį, apie save bei išbandyti naujas technikas... Nors jūs ne visuomet išdrįstate  pripažinti savo troškimus, o tam tikrus impulsus nuolat stabdote, naujieji metai jums atneš dar didesnį troškimą, kuriam tiesiog neatsispirsite. 
 
Pasiruoškite – tai tinkamiausias metas eksperimentuoti bei į savo santykius įnešti daugiau romantikos, jei esate vienišius - užmegzti naujų santykių ar net nusifilmuoti romantiškame trumpame filme.. 
 
Žvaigždžių patarimas – kiekvienas eksperimentas reikalauja tinkamo pasiruošimo – nusiteikite pozityviai, pamirškite kritiką bei išlaisvinkite savo mintis, nes nebus geresnio meto atrasti tai, apie ką svajojate. 

Dvyniai 

STRESAS
 
Esate lankstus, bet atrodote siaubingai sustabarėjęs. 
 
Jau Vasario mėnesį būsite sekso nirvanoje, todėl įsimintina Valentino diena yra garantuota. Likusį 2023 metų laikotarpį išgyvensite pakilimus ir nuosmukius, nes jūsų protas kartais bus pernelyg užimtas, kad galvotumėte tik apie malonumą ir jūs nuolat bandysite žongliruoti atsakomybėmis, savo mintimis bei santykiais. 
 
Nusiteikite – jums gali atrodyti, kad viską darote greitai ir tobulai, o aplinkiniams ar jūsų partneriui - kad viską darote vėžlio greičiu. 2023 m. parodys, kad viskam yra savas laikas. Tai reiškia, kad malonumais mėgausitės tik kai būsite tam pasiruošę, tad neskubėkite. 

Žvaigždžių patarimas – nesipriešinkite ir kartais nusileiskite – pats sau ar savo partneriui, norėkite eiti į kompromisus, kurių iš jūsų pareikalaus 2023 m.

Vėžys

KAIP NIEKADA MIELAS
 
2023-ieji gali priversti jus pasikeisti iš vidaus. Tai puikūs metai tobulėti ar keisti dalykus, ypač jei nesate patenkinti esama situacija. Jūs išdrįsite paprašyti savo partnerio kartu ieškoti naujo būdo, kaip atrasti save intymiai. 
 
Jei esate vienišius, nauja pora – garantuota. Naujas partneris privers jus atrasti aistringesnę nei įprasta jūsų pusę. Tikras seksualinis apreiškimas laukia jūsų!
 
Tas bendradarbis, kurį esi įsižiūrėjęs/usi? Jis taip pat jumis domėsis. Atraskite būdą priartėti dirbant kartu! 
 
Žvaigždžių patarimas - valdykitės, kad jūsų meilumas nekliudytų jūsų karjerai, nes negalėsite išlipti iš lovos. Nusiteikite. 

Liūtas 

SEKSUALINIS PABUDIMAS 

2023 metais sekso fronte bus savaičių su tavimi ir savaičių be tavęs! Kai kurie laikotarpiai liūtams bus labai palankūs seksualiniam gyvenimui bei nuotykiams - kovo, gegužės, rugpjūčio ir spalio mėnesiais. 
 
Būkite atsargūs - kai esate užsiėmę kasdieniais darbais,, nepamiršite, kad jūsų partneris laukia, kol jūs atkreipsite dėmesį į jį. Rekomenduojama ateinančiais metais bet kokius seksualinio gyvenimo sprendimus dėlioti sistemingai, todėl būkite atidūs kur, su kuo ir ką darote ir viskas bus nuostabu!
 
Žvaigždžių patarimas – jausite stiprų ryšį su savo partneriu, jūs neieškosite nieko paviršutiniško. Nusiimkite rožinius akinius (žinau, ko nekenčiate daryti) ir rimtai pažiūrėkite į realybę. 

Mergelė 

LAIKAS PAŽADINTI SAVO JUSLES

 
Mergele, tavęs laukia pasiutę sekso metai! 
 
Išskyrus rugpjūčio mėnesį, kai abejonės ištirpdys jūsų troškimus kaip sniegas saulėje, 2023-ieji jums bus puikūs sekso metai. Kai kurios Mergelės pagaliau suras savo idealų partnerį. Nekyla klausimas, ar jus nuo jo pavyks atplėšti, nes jūs netgi norite jį vesti! Kitų Mergelių laukia superiniai metai, tarp intensyvių darbų bei švelnių atsipalaidavimo akimirkų jūs pagaliau rasite balansą bei jūsų juslės nubus. 
 
Nusiteikite - norite meilės ir romantikos, o jei esate vienišas, galite jaustis siaubingai vienišas.
 
Žvaigždžių patarimas - šią energiją galite panaudoti vienu iš dviejų būdų: galite pasinerti į savo emocijas ir sėdėti arba leisti šiems jausmams paskatinti jus imtis pokyčių. Kas tavęs šiuo metu netenkina? Kodėl jūsų santykiuose kyla problemų? Atsakydami į šiuos klausimus būkite sąžiningi ir ieškokite praktinio būdo, kaip juos išspręsti. Jei ko nors nori, turi tai tiesiog pasiimti ir gausi!

Svarstyklės 

REIKĖS APŠILTI

 
Atrodo, kad žiema atvėsins jūsų apetitą, nes tik nuo pavasario atrasite savo jausmingus troškimus ir Veneros talentus! Tačiau kai tai nutiks - jūsų niekas nesustabdys: meilė bus išgyvenama su didžiąja A raide, taip pat ir lovoje, kur nestokosite nei fantazijos, nei jausmingumo apsukti partneriui galvą ir atvirkščiai...
 
Atkreipkite dėmesį - mėnulis suaktyvina jūsų lytinį potraukį, todėl tai puikus laikas užmegzti ryšį su kuo nors ir smagiai praleisti laiką, nesvarbu, ar tai pasimatymas, ar bendravimas. 
 
Žvaigždžių patarimas - esi per daug užsiėmęs darbu ir reikalais, kad vargintum save meilės gyvenimo klausimais.  Linksminkis šiuo laikotarpiu, be sąžinės graužaties! 

Skorpionas 

SEKSUALINĖS INTENSIJOS

 
Užtruks šiek tiek laiko, kol sušilsite, bet nuo balandžio mėnesio vėl pajusite apetitą seksui, pateisinantį jūsų reputaciją. Tačiau 2023 m. būsite Skorpionas, kuris bus labiau romantiškas nei instinktyvus! Jūs nenorėsite užpildyti sąrašo, jums geriausiai seksis kurti romantišką aplinką. Vienos nakties nuotykiai jums nekels rūpesčių…
 
Svarbu – metų pradžia bus lėta, bet nuo Kovo mėnesio pradėkite imtis veiksmų! Tuo metu Skorpionams bus neįtikėtinai didelis karšto sekso ir mielos romantikos potencialas, todėl įsitikinkite, kad leidžiate laiką su tinkamu žmogumi! 
 
Žvaigždžių patarimas - jei ieškote meilės, nesusitikinėkite su žmogumi, kuris sako, kad ieško tik neįpareigojančių santykių. Jei patys esate labiau suinteresuoti vienkartinis pasimatymas, būtinai praneškite savo porai, kad nieko rimto neieškote. 

Šaulys 

ATSKLEISITE GILIAUSIUS TROŠKIMUS

 
Ateinantys metai jus pasitiks kupini meilės ir seksualumo! 
 
Vasara jaukia ypač audringa, bet jūs neliksite nuošalyje ir kitais mėnesiais. Jūs turite dalinti savo jausmus, tai yra jūsų pusiausvyros dalis 2023 metais. Tai gyvybiškai svarbu, o kadangi esate dosniai nusiteikęs, jums netrūks ir galimybių vilioti. Tačiau metų pabaigoje nepasimeskite ir aiškiai žinokite ko norite iš santykių!
 
Žvaigždžių patarimas - mėnulis suaktyvina jūsų diagramos romantikos, sekso ir linksmybių zoną, todėl išnaudokite visas galimybes kurios jums pasitaikys!

Ožiaragis

TAPSITE JAUSMINGI

 
Pavasaris jūsų laukia stebuklingas, vasara šiek tiek ramesnė, o ruduo pasitiks su trenksmu!
 
Jūsų jausmingumas labai priklausys nuo jūsų santykių konteksto, nes 2023-aisiais būsite kaip niekada ištikimas. Trokšite artumo bei mylėtis su sielos draugu, todėl jei jo neturite - susitiksite, nes jūsų siunčiama meilės energija pritrauks jūsų partnerį, o kol tai nutiks - patirsite švelnių, bet trumpų laimės akimirkų.
 
Tu taip ilgai laikei savo sienas, bet pagaliau pradėjai atsiverti. Ateinančiais metais jausitės kur kas labiau pasitikintys savimi ir taip pat ištvirkę, todėl labai svarbu rasti ką nors, su kuriuo galėtumėte kvailioti bei tuo pat metu turėti gilų ryšį.
 
Žvaigždžių patarimas - galite būti pasitikintis savimi, bet nepamirškite, kad tai pritraukia daugybės žmonių dėmesį, todėl nepasimeskite žmonių gausoje ir tiksliai žinokite ko norite. 

Vandenis

VANDENIO LAUKIA NERAMUMAI 

 
Jūsų libido 2023 metais riedės kalneliais! Nuo labai, LABAI-LABAI karštų, džiaugsmingų akimirkų galite pereiti prie sudėtingų ir komplikuotų situaciją, kai prarasite norą prisiglausti. 
 
Visų pirma, nesileiskite išoriniams įvykiams jūsų kontroliuoti, o jei susiduriate su santykių problemomis, būkite kantrūs su kitu žmogumi ir skirkite jam laiko bei nuoširdžiai jo klausykitės, tik tokiu atveju liksite patenkinti.
 
Dėmesio - jūsų buvęs mylimasis gali vėl bandyti su jumis susisiekti ir kreipsis į jus su tam tikromis intencijomis, venkite atsakyti. Jūs jausitės karštakošiškai ir lengvai gali kilti konfliktas, todėl palaukite prieš atsakydami – turėsite kur kas daugiau aiškumo savo mintyse. 

Žvaigždžių patarimas – naujaisiais metais gaunama energija gali padėti jums išspręsti problemas su buvusiuoju ar esamuoju partneriu ir paskatinti judėti į priekį meilės gyvenime. Išnaudokite ją. 

Žuvys

NEPAMIRŠTAMI METAI

 
2023 metų pradžia bus lėta, tačiau Valentino diena pažadins jumyse stiprius jausmus ir tuomet seksas jūsų mintyse bus ištisus mėnesius... Rugsėjo ir spalio mėnesiais jūsų lytinis potraukis patirs užtemimą, bet nuo lapkričio jūsų noras vėl pakils ir jau į neregėtas aukštumas. Kokia programa!
 
Svarbu - atrodo, kad jūsų santykių statusas šiuo metu tiesiog kabo ore. Galbūt atsidursite situacijoje ir tiesiog norite šiek tiek aiškumo, o gal palaikote santykius, bet nežinote, ar iš tiesų jus sieja gilus ryšys. Turite susitvarkyti. 
 
Žvaigždžių patarimas - užuot žaidę žaidimus ir rinkdamiesi laisvus santykius, šiek tiek apmąstykite. Išsiaiškinkite, ko iš tikrųjų norite.

Kiti straipsniai

Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

2022-09-02

Niekas nesakė, kad nėštumo metu moteris gali geisti dar stipriau, o lytinis gyvenimas tapti visiškai kitoks nei buvo prieš nėštumą. Tai laikas, kuomet hormonai ir papildomas kraujo tekėjimas į lytinius organus lemia dar malonesnį sekso procesą. 
 
Nėštumas veikia įvairiai, tad tipiško atsako nėra. Hormonų gausa gali kelti lytinį potraukį, ypač antrąjį trimestrą. Lytinis potraukis gali ir sumažėti. Tai lemia hormonų svyravimai, kūno formų ir energijos pokyčiai bei fiziniai skausmai.
 
Nėščiosios partneris taip pat gali justi didesnį potraukį, žadinamą kūno formų pokyčių - padidėjus krūtims. Bet, kitais atvejais, rūpesčiai ir įtampa gali priversti mažiau domėtis seksu, todėl verta įsitikinti, jog abu partneriai visada jaučiasi patogiai.
 

Skaityti daugiau
Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

2022-08-24

Niekas nesakė, iki kol Zigmundas Froidas pirmasis, 19 amžiaus pabaigoje, pavartojo šį, lotynų kalboje aistrą žymintį, terminą. Libido – pasąmonės lytinis potraukis, apimantis svarbiausius - gyvenimo ir mirties instinktus. Visagalę psichinę sistemą, vertę ir energiją, apie kurią vėliau ėmė kalbėti ir vis giliau liesti žymiausi vardai istorijoje.
 
Nors populiarus šio termino suvokimas dažniausiai apima tik seksualinius troškimus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu - seksualinė sveikata yra fizinės, emocinės, psichinės ir socialinės gerovės būsena. Šiuolaikiniai medikai libido svarbą pripažįsta bendros sveikatos ir gyvenimo kokybės rodikliu.
 

Skaityti daugiau
Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

2022-08-19

Niekas nesakė, bet masturbacija, nepaisant glostančių pojūčių, teigiamai veikia mūsų sveikatą, kartais net galingiau nei medicina ar meditacija. Pagrindinis argumentas tai – savimalonės  metu išsiskiriantys endorfinai, kurie biologiniu poveikiu daro įtaką visai kūno sistemai. Šios natūralios cheminės medžiagos smegenyse blokuoja skausmo ir gali paskatinti laimės hormonų išsiskyrimą. 
 

Skaityti daugiau
Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

2022-08-16

Niekas nesakė, jog malonumų preliudiją lemia įrankiai, kuriais partneriai geba kurstyti aistras. Vieni jų natūralūs, kiti – juos atstojantys.
 
Susijaudinus, moters makštis sudrėksta natūraliai, tai suteikia lengvumo ir komforto pojūtį abiem partneriams – sumažinama trintis, skausmas bei dirglumas. Išskyros tartum prieskonis, vedantis į tikrąjį pasitenkinimą. Lubrikantas yra lengva ir nekenksminga priemonė, kuri padeda susidūrus su makšties sausumo keliamu diskomfortu ar tiesiog siekiant malonumų procesui suteikti drėgmės gausos. Tai – skystis ar gelis, naudojamas, kad makštis, išangės sritis, penis ar sekso žaislai būtų drėgnesni bei slidesni.
 

Skaityti daugiau
Kaip prailginti lytinį aktą?

Kaip prailginti lytinį aktą?

2022-08-12

Niekas nesakė, kiek malonumai turi tęstis, tačiau visi norime, kad tai truktų kuo ilgiau. Lytinio akto trukmę lemia daugybė veiksnių, bet pagrindinėmis, procesu pilnavertiškai mėgautis neleidžiančiomis, priežastimis laikomos sveikatos problemos, kylančios iš neigiamų emocijų – nerimo ir streso, vėliau išaugančių į gilesnius sutrikimus, tokius kaip depresija ar prostata. Ši problema bendruoju principu dažniausiai kamuoja vyriškos ir moteriškos lyties atstovus, skiriasi tik požymiai.

Skaityti daugiau
Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

2022-08-12

Niekas nesakė, kad kuriami vaizdai, kartais itin romantiški, kitais kartais tokie audringi, jog nedrįsti dalintis, kartojasi ne tik tavo mintyse. Kolektyvinis scenarijus kyla iš prigimtinių malonumų, todėl dažnai, nepaisant mus skiriančių aspektų, kuriame geisdami to paties.

BDSM – galios, paklusnumo ir skausmo trumpinys, grėsmingu virstantis tik negebant jausti savo partnerio norų. Norėdami patirti tikrąjį BDSM malonumą, visų pirma skirkite laiko pokalbiui su partneriu, kurio metu būtų išsakomi lūkesčiai, išklausoma ir svarbiausia - išgirstama. Tik pažinus partnerio mintis gali pažinti jo kūno veiksmus, o audringam scenarijui tai privaloma. 
 

Skaityti daugiau

Intriguojančio naujienlaiškio prenumerata


UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt