Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Vasaris 23, 2023

Sekso baldai - kas tai ir kada reikalingi?

Niekas nesakė, jog norint patirti išskirtinį malonumą lovoje, reikia ieškoti inovatyvių būdų, kaip atnaujinti turimus įgūdžius ir sužadinti snūduriuojančią aistrą. Daugelis mūsų malonumo ieško pasirinkdami lubrikantus, sekso žaislus, tačiau tik kai kurie drįsta žengti tolyn, pasirinkdami sekso baldus. Ir patikėkite, išbandyti sekso baldai dažniausiai ne tik sukelia malonią nuostabą, bet ir su kaupu patenkina bet kokius lūkesčius.

Sekso baldai - kas tai ir kada reikalingi?
Visgi pradėkime nuo pradžių - kas yra sekso baldai? Prekės pavadinimas puikiai nurodo gaminio paskirtį ir esmę. Sekso baldai, dar žinomi kaip erotiniai baldai, yra skirti tam, jog suteiktų seksu užsiimantiems žmonėms daugiau fantazijos, aistros ir galimybę patirti aštresnius pojūčius. Erotiniai baldai žmonėms gali padėti kontroliuoti įsiskverbimo lygį, stimuliavimą, užtikrindami maksimalų komfortą. Nors daugelis sekso baldus asocijuoja su BDSM, reikia atkreipti dėmesį į tai, jog nemaža dalis sekso baldų yra pritaikyti ir įprastoms poroms, siekiančioms tik suartėti ir pagerinti seksualinį gyvenimą, neieškant naujų seksualinių fetišų. Sekso baldai neturėtų kelti šleikštulio, jie taip pat neturėtų būti asocijuojami su vulgarumu. Tai tik įprasti įrankiai, padedantys pagerinti seksualinį gyvenimą. Tačiau seksualinio fetišo kritikai dažnai skuba teisti tuos, kurie pasirenka ne kentėti ir tenkintis vidutinį malonumą teikiančiu seksu, o ieškoti naujovių, praplėsti pažiūras ir suteikti sau galimybę patirti dar neatrastą malonumą. Pripažinkime, jog ne kiekvienas žmogus leidžia sau atsiskleisti lovoje, kai kurie pasąmoningai bijo išpildyti savo seksualines idėjas, varžydami ne tik save, bet ir savo pojūčius. Sekso baldai leidžia ne tik išpildyti nešvankiausias idėjas, bet ir geriau pažinti save, savo partnerį bei jo poreikius. Tad sekso baldai toli gražu nėra nei šlykštūs, nei vulgarūs, priešingai, tai vienas geriausių atradimų, padedantis įaudrinti seksualinį gyvenimą.

Sekso baldų pasirinkimas - beribis

Galime pasidžiaugti, jog mūsų siūlomas asortimentas yra ne tik didelis, bet ir įvairus. Todėl kiekvienas jūsų galės pasirinkti tai, kas padės išpildyti seksualinius troškimus ir pamaloninti save. Mūsų asortimente rasite pasirinkimus, puikiai tinkančius ne tik porai, bet ir grupiniam seksui.

Šokio stulpas - vilionėms ir žaidimams

Nerasite vyro, kuris nemėgtų stebėti grakščiai šokančios moters, kurios judesiai ne tik kelia norą ją paliesti, bet ir sukelia ištvirkusias mintis. Dar maloniau stebėti šokančią moterį tuomet, kai žinai, jog gali ne tik stebėti, bet ir ją liesti. Moterys, kurios trokšta sugundyti savo vyrus, būtinai turėtų pagalvoti apie šokio stulpo įsigijimą. Šokio stulpas ne tik sujaudins vyrą, bet ir padės jums pasijusti seksualiomis ir gundančiomis.

Sekso kėdės ir suoliukai suteikia kontrolę

Seksas lovoje dažnai nedžiugina ne tik moterų, bet ir vyrų. Moterys skundžiasi, jog nepatiria orgazmo, o vyrai - rutina. Sekso kėdės ir suoliukai padeda vyrams įgauti kontrolę, kurios dėka gali ne tik lengviau patenkinti moterį, bet ir patys patirti didesnį malonumą. Tačiau reikia nepamiršti, kad naudojant sekso kėdes galima bet kada apsikeisti vaidmenimis ir perduoti kontrolę moteriai, leidžiant jai kontroliuoti padėtį ir pamaloninti vyrą kitokiu būdu.

Sekso narvas - puikus pasirinkimas žaidimams
 
Kas geriau gali pagyvinti seksualinį gyvenimą, jei ne ištvirkę žaidimai. Sekso narvas padės jums pasijusti visiškoje kontrolėje. Galėsite ne tik dominuoti, bet ir patenkinti net ir pačius slapčiausius savo poreikius.

Mūsų asortimente rasite ir sekso sūpynes, siekiantiems pajusti laukinio sekso galią, veidrodžius, norintiems stebėti sceną ir pasijusti lyg porno aktoriais, ir daugybę kitų pasirinkimų. Pasirinkite patinkančius sekso baldus ir leiskitės į intymią kelionę kartu su savo vienu ar net keliais partneriais.

Ar sekso baldai sugadins namų interjerą?

Nemaža dalis lietuvių vis dar nedrąsiai renkasi sekso baldus, nes bijo, jog aplinkiniai palaikys juos ištvirkusiais. Tačiau sekso baldai gali būti labai skirtingi - kai kurie primena įprastus baldus, todėl laisvai gali būti statomi ne tik miegamajame, bet net ir svetainėje, kur renkasi svečiai, kiti gali būti statomi tik miegamajame. Jei bijote aplinkinių nuomonės, rinkitės sekso baldus tik tuomet, kai atlaisvinsite jiems vietos miegamajame kambaryje. Tuomet galėsite mėgautis seksu, tuo pačiu negalvodami apie tai, kad jūsų žaisliukai bus atrasti svečių.

Sekso baldai prailgins lytinį aktą​​​​​​​

Visi mes norime seksu mėgautis kuo ilgiau, tačiau tam tikri veiksniai nutolina mus nuo mūsų troškimų. Vyrams dažnai tenka susidurti su moterų nepasitenkinumu ir priekaištais, jog seksas per trumpas ir jos nespėja patirti nei malonumo, nei orgazmo. Dažnai tokiu atveju nepatenkintos moterys ieško malonių patyrimų kitų vyrų guolyje, na, o visa tai veda tik prie vieno - skyrybų. Sekso baldai padės jums prailginti įžangą, tuo pačiu ir suteikiant moteriai galimybę susijaudinti, sudrėkti. Sekso kėdės ir panašūs baldai leidžia vyrams kontroliuoti įsiskverbimo lygį, tempą, todėl jie gali lengviau valdyti ejakuliaciją, išvengdami per greito baigimo.

Tinkamai pasirinkti sekso baldai gali ne tik sugrąžinti norą mylėtis, bet ir padėti suartėti su partneriu bei pažadinti neregėtas aistras. Jei ir jūs norite mėgautis seksu, pats laikas įsigyti erotinius baldus ir nustebinti save ir partnerį naujais potyriais.

​​​​​​​
ŽIŪRĖTI DAUGIAU PREKIŲ

Kiti straipsniai

Moters seksualumas nuo 20 iki 50 metų

Moters seksualumas nuo 20 iki 50 metų

2023-03-05

Moteris – paslaptinga, mistiška, nenuspėjama ir gaivališka būtybė, kurios paslapties įminti iki šiol nepavyko net genialiausiems pasaulio protams. Ji gali būti graži, protinga, linksma, šmaikšti, aikštinga, žavinga, išsilavinusi, daranti stulbinančią karjerą ar visiškai nedirbanti. Taip, ji gali būti bet kokia, tačiau jei paklausite vyrų, kokia moteris jiems atrodo ideali ir kokią jie norėtų matyti šalia savęs, atsakymas būtų vienas – seksuali. 
 

Prancūzai net turi moters seksualumą apibrėžianti epitetą – „femme fatale“. Tai – fatališka, seksuali, žavinga, gundanti moteris, traukianti vyrų dėmesį visur, kur tik pasirodo. Kur glūdi moteriško seksualumo paslaptis ir kaip jis kinta bėgant metams?

Skaityti daugiau
Menstruacinės taurelės - tobulas išradimas?

Menstruacinės taurelės - tobulas išradimas?

2023-02-23

Menstruacinė taurelė... Skamba inovatyviai ir šiek tiek paslaptingai?! Pasirodo, tai nėra naujas išradimas – tokio tipo intymiajai higienai skirtų priemonių istorija siekia dar XIX amžių, tačiau panašios į dabartines taurelės išrastos prieš kiek mažiau nei šimtmetį. Pirmąją menstruacinę taurelę 1937 m. patentavo JAV aktorė ir rašytoja Leona Chalmers. Jos kurtos taurelės buvo pagamintos iš latekso, bet komercinę sėkmę gerokai pristabdė žaliavos trūkumas Antrojo pasaulinio karo metais, o ir kalbėti apie intymiąją higieną viešai tuomet buvo didžiulis tabu. Galima sakyti, kad menstruacinės taurelės labiausiai išpopuliarėjo ir suklestėjo mūsų laikais. Ir visai ne veltui: tai patogesnė, pigesnė ir visiškai ekologiška vienkartinių higieninių paketų ir tamponų alternatyva. Moterys ar merginos, išgirdusios rekomendacijų iš draugių ir kolegių, suskumba taurelę įsigyti bei išbandyti.
 

Skaityti daugiau
Feromonai - seksualinio potraukio ar kliedesio paslaptis?

Feromonai - seksualinio potraukio ar kliedesio paslaptis?

2023-02-17

Ar jums kada kilo klausimas, kodėl vieni žmonės traukia, o kiti atstumia? Kodėl vieno žmogaus kvapas taip svaigina, o šalia kito visiškai nesinori būti? Visa esmė feromonuose, kuriuos išskiria žmogaus organizmas. Būtent šie „nepagaunami“ kvapai ir yra atsakingi už kylančią nepaaiškinamą momentinę simpatiją.

Atkreipkite dėmesį į mūsų asortimente esančius kvapus, kurie patrauks priešingos lyties dėmesį, padės labiau pasitikėti savimi ir leis atsipalaiduoti bei patirti palaimą sueities metu!
 

Skaityti daugiau
Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

2022-09-02

Niekas nesakė, kad nėštumo metu moteris gali geisti dar stipriau, o lytinis gyvenimas tapti visiškai kitoks nei buvo prieš nėštumą. Tai laikas, kuomet hormonai ir papildomas kraujo tekėjimas į lytinius organus lemia dar malonesnį sekso procesą. 
 
Nėštumas veikia įvairiai, tad tipiško atsako nėra. Hormonų gausa gali kelti lytinį potraukį, ypač antrąjį trimestrą. Lytinis potraukis gali ir sumažėti. Tai lemia hormonų svyravimai, kūno formų ir energijos pokyčiai bei fiziniai skausmai.
 
Nėščiosios partneris taip pat gali justi didesnį potraukį, žadinamą kūno formų pokyčių - padidėjus krūtims. Bet, kitais atvejais, rūpesčiai ir įtampa gali priversti mažiau domėtis seksu, todėl verta įsitikinti, jog abu partneriai visada jaučiasi patogiai.
 

Skaityti daugiau
Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

2022-08-24

Niekas nesakė, iki kol Zigmundas Froidas pirmasis, 19 amžiaus pabaigoje, pavartojo šį, lotynų kalboje aistrą žymintį, terminą. Libido – pasąmonės lytinis potraukis, apimantis svarbiausius - gyvenimo ir mirties instinktus. Visagalę psichinę sistemą, vertę ir energiją, apie kurią vėliau ėmė kalbėti ir vis giliau liesti žymiausi vardai istorijoje.
 
Nors populiarus šio termino suvokimas dažniausiai apima tik seksualinius troškimus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu - seksualinė sveikata yra fizinės, emocinės, psichinės ir socialinės gerovės būsena. Šiuolaikiniai medikai libido svarbą pripažįsta bendros sveikatos ir gyvenimo kokybės rodikliu.
 

Skaityti daugiau
Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

2022-08-19

Niekas nesakė, bet masturbacija, nepaisant glostančių pojūčių, teigiamai veikia mūsų sveikatą, kartais net galingiau nei medicina ar meditacija. Pagrindinis argumentas tai – savimalonės  metu išsiskiriantys endorfinai, kurie biologiniu poveikiu daro įtaką visai kūno sistemai. Šios natūralios cheminės medžiagos smegenyse blokuoja skausmo ir gali paskatinti laimės hormonų išsiskyrimą. 
 

Skaityti daugiau
Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

2022-08-16

Niekas nesakė, jog malonumų preliudiją lemia įrankiai, kuriais partneriai geba kurstyti aistras. Vieni jų natūralūs, kiti – juos atstojantys.
 
Susijaudinus, moters makštis sudrėksta natūraliai, tai suteikia lengvumo ir komforto pojūtį abiem partneriams – sumažinama trintis, skausmas bei dirglumas. Išskyros tartum prieskonis, vedantis į tikrąjį pasitenkinimą. Lubrikantas yra lengva ir nekenksminga priemonė, kuri padeda susidūrus su makšties sausumo keliamu diskomfortu ar tiesiog siekiant malonumų procesui suteikti drėgmės gausos. Tai – skystis ar gelis, naudojamas, kad makštis, išangės sritis, penis ar sekso žaislai būtų drėgnesni bei slidesni.
 

Skaityti daugiau
Kaip prailginti lytinį aktą?

Kaip prailginti lytinį aktą?

2022-08-12

Niekas nesakė, kiek malonumai turi tęstis, tačiau visi norime, kad tai truktų kuo ilgiau. Lytinio akto trukmę lemia daugybė veiksnių, bet pagrindinėmis, procesu pilnavertiškai mėgautis neleidžiančiomis, priežastimis laikomos sveikatos problemos, kylančios iš neigiamų emocijų – nerimo ir streso, vėliau išaugančių į gilesnius sutrikimus, tokius kaip depresija ar prostata. Ši problema bendruoju principu dažniausiai kamuoja vyriškos ir moteriškos lyties atstovus, skiriasi tik požymiai.

Skaityti daugiau
Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

2022-08-12

Niekas nesakė, kad kuriami vaizdai, kartais itin romantiški, kitais kartais tokie audringi, jog nedrįsti dalintis, kartojasi ne tik tavo mintyse. Kolektyvinis scenarijus kyla iš prigimtinių malonumų, todėl dažnai, nepaisant mus skiriančių aspektų, kuriame geisdami to paties.

BDSM – galios, paklusnumo ir skausmo trumpinys, grėsmingu virstantis tik negebant jausti savo partnerio norų. Norėdami patirti tikrąjį BDSM malonumą, visų pirma skirkite laiko pokalbiui su partneriu, kurio metu būtų išsakomi lūkesčiai, išklausoma ir svarbiausia - išgirstama. Tik pažinus partnerio mintis gali pažinti jo kūno veiksmus, o audringam scenarijui tai privaloma. 
 

Skaityti daugiau

Intriguojančio naujienlaiškio prenumerata


UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt