Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Rugpjūtis 12, 2022

Kaip prailginti lytinį aktą?

Niekas nesakė, kiek malonumai turi tęstis, tačiau visi norime, kad tai truktų kuo ilgiau. Lytinio akto trukmę lemia daugybė veiksnių, bet pagrindinėmis, procesu pilnavertiškai mėgautis neleidžiančiomis, priežastimis laikomos sveikatos problemos, kylančios iš neigiamų emocijų – nerimo ir streso, vėliau išaugančių į gilesnius sutrikimus, tokius kaip depresija ar prostata. Ši problema bendruoju principu dažniausiai kamuoja vyriškos ir moteriškos lyties atstovus, skiriasi tik požymiai.

Kaip prailginti lytinį aktą?
Mokslininkai, vyrų tarpe, išskiria dvi šios problemos kategorijas:

I. psichologinė, nuo momento, kuomet vyras tampa seksualiai aktyvus. Negydant, išlieka viso gyvenimo problema. 

II. psichologinė ir fizinė, atsirandanti vėliau.
 
Norams tarnauja šiuolaikinės žinios, vis labiau priimtinos ir rekomenduojamos terapijos, laisvėjantis požiūris į malonumų procesus ir jų įvairovę, sveikatos patarimai, aksesuarai, priemonės ir, tam tikrais atvejais, netgi receptinių priešlaikinės ejakuliacijos (*PE) ir erekcijos disfunkcijos (*ED) gydymo būdai. Nesudėtingai pasiekiama viskas – nuo teorijos iki praktikos.
 
*PE  - priešlaikinė ejakuliacija tai dažniausia ejakuliacijos problema, kuri tam tikru momentu paveikia daugumą vyrų. Nutinka tuomet, kuomet ejakuliacija įvyksta praėjus minutei nuo įsiskverbimo. Diagnozuoti PE gali būti sudėtinga, kadangi normos laikas vertinamas itin skirtingai, tačiau gydytojai PE paprastai apibrėžia remdamiesi šiais 3 veiksniais:
 
Ejakuliacija dažnai įvykstant per 1 minutę nuo įsiskverbimo.
Sunku kontroliuojama ejakuliacija.
Seksas suvokiamas kaip varginantis procesas, todėl imama jo vengti.
 
Dažniausios priešlaikinės ejakuliacijos priežastys: stresas, depresija, prostatos ar skydliaukės bei santykių problemos, nerimas (ypač sekso pradžioje, esate su nauju žmogumi arba anksčiau turėjus PE problemų).
 
PE skirstoma į tipus – visą gyvenimą trunkantis ir atsiradęs. Visą gyvenimą trunkantis PE tai - dažniausiai psichologinė problema, prasidedanti lytinio gyvenimo pradžioje. Atsiradęs PE tai  - dažniausiai vėlesniame amžiuje atsirandanti problema, kurią lemia psichologiniai ir fiziniai veiksniai - stresas, nerimas ar depresija.
*ED - erekcijos disfunkcija tai problema, kuomet erekcijos nepavyksta pasiekti, išlaikyti arba ji visiškai prarandama. ED dažniausiai lemia psichologiniai sutrikimai, tačiau sindromas apima ir fizines priežastis, tokias kaip aukštas kraujospūdis, todėl pirmiausia rekomenduojama išsamiai išsitirti vidinę sveikatos būklę.
 
Nerimą kelia visagalis noras sužavėti partnerį. Atviraujama retai, tačiau net neprasidėjus malonumų procesui, mintyse ima suktis svarstymų uraganas. Tyrimų duomenimis, prieš lytinius žaidimus, praktiškai kiekvienam vyrui teko patirti nerimą. Įprastai be priežasties, tačiau su kiekvienu tokiu kartu, kyla rizika, jog nerimas išsivystys į priešlaikinę ejakuliaciją ar erekcijos sutrikimą.
 
Kaip atsipalaiduoti ir prailginti lytinį aktą?
 
  • Įžanga  – požiūris į seksą ne kaip į fizinį įsiskverbimą, o patį procesą – žaidimą, kuriam būtina vilionių pradžia. Įvadas lemia procesą tona ir trukmę.
 
  • Susilaikymas – išbandykite suspaudimo techniką (varpos galiukas prieš kulminaciją suspaudžiamas, kad būtų išvengta ejakuliacijos) ir sustabdymo-pradėjimo techniką (artėjant kulminacijai silpninama simuliacija). 
 
  • Minčių nukreipimas – sena klasika. Sekso metu sutelkiamas dėmesys ne į erotiškus objektus. Taip sumažinamas paties veiksmo malonumas, tačiau dažnai veiksmingai atitolinama ejakuliacija.
 
  • Lėtesnis tempas  – kuo greitesnis tempas, tuo vyras greičiau ejakuliuoja. Lėtesnė technika lemia varpos stimuliaciją, taip ejakuliacija vėluoja ir tampa geriau kontroliuojama.
 
  • Masturbacija –  sveikas ir natūralus procesas, padedantis ugdyti ištvermę, praktikuoti elgesio metodus ir valdyti sekso trukmę.
 
  • Kosmetika – šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių purškiklių ar kremų, kurie gali padėti kontroliuoti malonumų trukmę norima kryptimi.  
 
  • Prezervatyvai – prezervatyvai sumažina jautrumą, todėl paprastai prailgina ejakuliacijos laiką. Taip pat turi papildomą lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo prevenciją.
 
  • Komunikacija – pokalbis su partneriu keičia žaidimo taisykles ir trukmę. Atvirumas atpalaiduoja ir mažina įtampą, kuri kelia greitą ejakuliaciją.
 
  • Slopinimo metodų priešprieša – potraukį, aistrą ir potencialą keliantys afrodiziakai. Afrodiziakai vertinami susiduriančių su priešingomis situacijomis, kuomet emocijos neleidžia susikoncentruoti ir būti momente. Tai eliksyrai, žaidžiantys su ryškiausia šios problemos priežastimi – mintimis. Kvapų vilionės sutelkia dėmesį į malonę.  

Kad ir kokia yra malonumų trukmė, itin svarbu yra tinkama komunikacija bei partnerio palaikymas. Negatyvios emocijos gali tik sukelti papildomų keblumų norint įgauti galią kontroliuoti savo kūną. 
 
Žemiau galite rasti kruopščiai atrinktus bei Provocat rekomenduojamus produktus, kurie gali padėti kontroliuoti malonumų proceso trukmę.
ŽIŪRĖTI DAUGIAU PREKIŲ

Kiti straipsniai

Moters seksualumas nuo 20 iki 50 metų

Moters seksualumas nuo 20 iki 50 metų

2023-03-05

Moteris – paslaptinga, mistiška, nenuspėjama ir gaivališka būtybė, kurios paslapties įminti iki šiol nepavyko net genialiausiems pasaulio protams. Ji gali būti graži, protinga, linksma, šmaikšti, aikštinga, žavinga, išsilavinusi, daranti stulbinančią karjerą ar visiškai nedirbanti. Taip, ji gali būti bet kokia, tačiau jei paklausite vyrų, kokia moteris jiems atrodo ideali ir kokią jie norėtų matyti šalia savęs, atsakymas būtų vienas – seksuali. 
 

Prancūzai net turi moters seksualumą apibrėžianti epitetą – „femme fatale“. Tai – fatališka, seksuali, žavinga, gundanti moteris, traukianti vyrų dėmesį visur, kur tik pasirodo. Kur glūdi moteriško seksualumo paslaptis ir kaip jis kinta bėgant metams?

Skaityti daugiau
Sekso baldai - kas tai ir kada reikalingi?

Sekso baldai - kas tai ir kada reikalingi?

2023-02-23

Niekas nesakė, jog norint patirti išskirtinį malonumą lovoje, reikia ieškoti inovatyvių būdų, kaip atnaujinti turimus įgūdžius ir sužadinti snūduriuojančią aistrą. Daugelis mūsų malonumo ieško pasirinkdami lubrikantus, sekso žaislus, tačiau tik kai kurie drįsta žengti tolyn, pasirinkdami sekso baldus. Ir patikėkite, išbandyti sekso baldai dažniausiai ne tik sukelia malonią nuostabą, bet ir su kaupu patenkina bet kokius lūkesčius.

Skaityti daugiau
Menstruacinės taurelės - tobulas išradimas?

Menstruacinės taurelės - tobulas išradimas?

2023-02-23

Menstruacinė taurelė... Skamba inovatyviai ir šiek tiek paslaptingai?! Pasirodo, tai nėra naujas išradimas – tokio tipo intymiajai higienai skirtų priemonių istorija siekia dar XIX amžių, tačiau panašios į dabartines taurelės išrastos prieš kiek mažiau nei šimtmetį. Pirmąją menstruacinę taurelę 1937 m. patentavo JAV aktorė ir rašytoja Leona Chalmers. Jos kurtos taurelės buvo pagamintos iš latekso, bet komercinę sėkmę gerokai pristabdė žaliavos trūkumas Antrojo pasaulinio karo metais, o ir kalbėti apie intymiąją higieną viešai tuomet buvo didžiulis tabu. Galima sakyti, kad menstruacinės taurelės labiausiai išpopuliarėjo ir suklestėjo mūsų laikais. Ir visai ne veltui: tai patogesnė, pigesnė ir visiškai ekologiška vienkartinių higieninių paketų ir tamponų alternatyva. Moterys ar merginos, išgirdusios rekomendacijų iš draugių ir kolegių, suskumba taurelę įsigyti bei išbandyti.
 

Skaityti daugiau
Feromonai - seksualinio potraukio ar kliedesio paslaptis?

Feromonai - seksualinio potraukio ar kliedesio paslaptis?

2023-02-17

Ar jums kada kilo klausimas, kodėl vieni žmonės traukia, o kiti atstumia? Kodėl vieno žmogaus kvapas taip svaigina, o šalia kito visiškai nesinori būti? Visa esmė feromonuose, kuriuos išskiria žmogaus organizmas. Būtent šie „nepagaunami“ kvapai ir yra atsakingi už kylančią nepaaiškinamą momentinę simpatiją.

Atkreipkite dėmesį į mūsų asortimente esančius kvapus, kurie patrauks priešingos lyties dėmesį, padės labiau pasitikėti savimi ir leis atsipalaiduoti bei patirti palaimą sueities metu!
 

Skaityti daugiau
Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

Lytinis gyvenimas nėštumo metu – seksas gali būti kaip niekad malonus.

2022-09-02

Niekas nesakė, kad nėštumo metu moteris gali geisti dar stipriau, o lytinis gyvenimas tapti visiškai kitoks nei buvo prieš nėštumą. Tai laikas, kuomet hormonai ir papildomas kraujo tekėjimas į lytinius organus lemia dar malonesnį sekso procesą. 
 
Nėštumas veikia įvairiai, tad tipiško atsako nėra. Hormonų gausa gali kelti lytinį potraukį, ypač antrąjį trimestrą. Lytinis potraukis gali ir sumažėti. Tai lemia hormonų svyravimai, kūno formų ir energijos pokyčiai bei fiziniai skausmai.
 
Nėščiosios partneris taip pat gali justi didesnį potraukį, žadinamą kūno formų pokyčių - padidėjus krūtims. Bet, kitais atvejais, rūpesčiai ir įtampa gali priversti mažiau domėtis seksu, todėl verta įsitikinti, jog abu partneriai visada jaučiasi patogiai.
 

Skaityti daugiau
Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

Ar žinojote, kad libido lemia ir keičia viską apie mus ir mūsų gyvenimus?

2022-08-24

Niekas nesakė, iki kol Zigmundas Froidas pirmasis, 19 amžiaus pabaigoje, pavartojo šį, lotynų kalboje aistrą žymintį, terminą. Libido – pasąmonės lytinis potraukis, apimantis svarbiausius - gyvenimo ir mirties instinktus. Visagalę psichinę sistemą, vertę ir energiją, apie kurią vėliau ėmė kalbėti ir vis giliau liesti žymiausi vardai istorijoje.
 
Nors populiarus šio termino suvokimas dažniausiai apima tik seksualinius troškimus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu - seksualinė sveikata yra fizinės, emocinės, psichinės ir socialinės gerovės būsena. Šiuolaikiniai medikai libido svarbą pripažįsta bendros sveikatos ir gyvenimo kokybės rodikliu.
 

Skaityti daugiau
Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

Masturbacija veikia lyg medicina ir meditacija. Kodėl?

2022-08-19

Niekas nesakė, bet masturbacija, nepaisant glostančių pojūčių, teigiamai veikia mūsų sveikatą, kartais net galingiau nei medicina ar meditacija. Pagrindinis argumentas tai – savimalonės  metu išsiskiriantys endorfinai, kurie biologiniu poveikiu daro įtaką visai kūno sistemai. Šios natūralios cheminės medžiagos smegenyse blokuoja skausmo ir gali paskatinti laimės hormonų išsiskyrimą. 
 

Skaityti daugiau
Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

Kaip išsirinkti ir tinkamai naudoti lubrikantą?

2022-08-16

Niekas nesakė, jog malonumų preliudiją lemia įrankiai, kuriais partneriai geba kurstyti aistras. Vieni jų natūralūs, kiti – juos atstojantys.
 
Susijaudinus, moters makštis sudrėksta natūraliai, tai suteikia lengvumo ir komforto pojūtį abiem partneriams – sumažinama trintis, skausmas bei dirglumas. Išskyros tartum prieskonis, vedantis į tikrąjį pasitenkinimą. Lubrikantas yra lengva ir nekenksminga priemonė, kuri padeda susidūrus su makšties sausumo keliamu diskomfortu ar tiesiog siekiant malonumų procesui suteikti drėgmės gausos. Tai – skystis ar gelis, naudojamas, kad makštis, išangės sritis, penis ar sekso žaislai būtų drėgnesni bei slidesni.
 

Skaityti daugiau
Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

Skandalingojo BDSM paslaptys. Nuo ko pradėti?

2022-08-12

Niekas nesakė, kad kuriami vaizdai, kartais itin romantiški, kitais kartais tokie audringi, jog nedrįsti dalintis, kartojasi ne tik tavo mintyse. Kolektyvinis scenarijus kyla iš prigimtinių malonumų, todėl dažnai, nepaisant mus skiriančių aspektų, kuriame geisdami to paties.

BDSM – galios, paklusnumo ir skausmo trumpinys, grėsmingu virstantis tik negebant jausti savo partnerio norų. Norėdami patirti tikrąjį BDSM malonumą, visų pirma skirkite laiko pokalbiui su partneriu, kurio metu būtų išsakomi lūkesčiai, išklausoma ir svarbiausia - išgirstama. Tik pažinus partnerio mintis gali pažinti jo kūno veiksmus, o audringam scenarijui tai privaloma. 
 

Skaityti daugiau

Intriguojančio naujienlaiškio prenumerata


UAB „Imperitė“
Įm.k. 169233285
Pramonės pr. 15A, LT-51327 Kaunas
+370 684 76777
pagalba@provocat.lt